آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انار بیدانه ژله ای

خرید نهال انار بیدانه ژله ای از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انار بیدانه ژله ای با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انار بیدانه ژله ای در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انار بیدانه ژله ای به سراسر کشور.
قیمت نهال انار بیدانه ژله ای در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انار بیدانه ژله ای، کاشت نهال انار بیدانه ژله ای، هرس درخت انار بیدانه ژله ای، نحوه آبیاری انار بیدانه ژله ای، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انار بیدانه ژله ای و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انار بیدانه ژله ای کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انار بیدانه ژله ای را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انار بیدانه ژله ای
  •     
  • مشخصات نهال انار بیدانه ژله ای

معرفی نهال انار بیدانه ژله ای


نهال انار ژله ای در هر شرایط آب و هوایی قادر به کشت است؛ به همین دلیل استفاده از این نهال انار در بین باغداران رایج است. همچنین میوه شیرین و خوشمزه آن یکی دیگر از دلایل استفاده گسترده‌اش در کشورهای مختلف می‌باشد. این انار همواره سبز است و معمولا ارتفاع آن بین 2 تا 5 متر می‌باشد؛ ارتفاع این نهال بستگی به آبیاری و محیط جغرافیایی و شرایط آب و هوایی هم دارد. رشد نهال به راحتی امکان پذیر است و این نهال فقط به محیطی با آب و هوای ملایم و برخی دیگر از موارد مراقبتی نیاز خواهد داشت.

مشخصات نهال انار ژله ای:

این نهال در حالت مساعد نبودن همه عوامل نظیر آب، باد، خاک و…، عملکردی متوسطی خواهد داشت و نمی‌تواند رشد چشمگیر و باردهی خوبی داشته باشد. اما اگر بتوانید شرایط و عوامل را به صورت مطلوب فراهم کنید، می‌توانید باردهی نسبتا مناسبی را از این نهال انار دریافت کنید. آبیاری به موقع و به اندازه تاثیر زیادی بر روی عملکرد و کیفیت میوه این نهال خواهد گذاشت.

موعد باردهی انار ژله ای:

شروع محصول دهی نهال انار ژله ای 2 الی 3 سال بعد از کاشت خواهد بود. این نهال برای سرمایه گذاری و تاسیس تجارت‌های نوپای نهال هم مناسب می‌باشد.

منشاء نهال انار ژله ای:

کشور سازنده این نهال، افغانستان می‌باشد؛ اما با توجه به خوشمزه بودن و عملکرد مطلوب این نهال در کشور افغانستان، توجه دیگر کشورها نیز جلب شد و امروزه این نهال در برخی کشورهای آسیایی از جمله هند، یافت می‎شود.

فاصله کاشت نهال انار ژله ای:

این نهال های انار را باید به صورت دقیق و به فاصله حدود 3.5*3.5 متر از یکدیگر کاشته شوند. دقت داشته باشید که حتما این فاصله کاشت را رعایت کنید؛ زیرا عدم توجه به آن، در رشد و محصول دهی نهال اخلال ایجاد خواهد کرد.

شکل میوه انار ژله ای:

میوه انار ژله ای دایره و در برخی از موارد بیضی شکل است؛ رنگ میوه آن در اکثر اوقات قرمز خواهد بود؛ گفته شده که به ندرت می‌توان رنگ سفید یا ترکیبی از سفید و قرمز را نیز در این میوه مشاهده کرد.رنگ پوست این میوه نیز اکثرا قرمز می‌باشد؛ اما با توجه به شرایط ممکن است به زرد و حتی سیاه نیز تغییر رنگ دهد.

حداکثر ارتفاع درخت انار ژله ای:

ارتفاع درخت انار ژله ای در شرایط سخت حدود 2 متر و در ایده ‌آل‌ترین شرایط حدود 5 متر خواهد بود؛ این تغییر ارتفاع و میزان رشد، به عوامل محیطی و میزان آبیاری و رسیدگی شما بستگی خواهد داشت.

سرمای مورد نیاز انار ژله ای:

به طور کلی نیاز سرمایی اکثر نهال‌های انار با قرار گیری حدودا 200 تا 400 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتی‌گراد، بر آورده خواهد شد.

عمر اقتصادی درخت انار ژله ای:

خوب است بدانید که اکثر درختان انار طول عمری بین 30 تا 50 سال دارند و قاعدتا درخت انار ژله ای نیز به همین شکل خواهد بود؛ لازم به ذکر است که عمر مفید این نهال‌ها معمولا در حدود 35 سال می‌باشد.

وزن میوه انار ژله ای:

به طور کلی وزن یک میوه با توجه به رقم و ژنتیک نهال و نوع رسیدگی به آن متفاوت خواهد بود؛ اما می‌توان گفت وزن میوه انار ژله ای حدودا بین 300 تا 500 گرم خواهد بود. هرچه شرایط بهتر و آبیاری منظم‌تر انجام شود، بدون شک وزن میوه نیز بهبود پیدا خواهد کرد.

ارتفاع انار ژله ای از سطح دریا:

بهترین ارتفاع کاشت از سطح دریا برای انواع نهال‌های انار از جمله انار ژله ای و نهال انار هیبریدی حدودا 1000 تا 1700 متر خواهد بود؛ یعنی اگر در ارتفاع 1000 تا 1700 متری از سطح دریا نهال خود را بکارید، محصول دهی بهتر و با کیفیت‌تر انجام خواهد شد؛ چرا که میزان ارتفاع یک زمین از سطح دریا، تغییر شرایط محیطی و زیستی را نیز در بر دارد.

آفات و بیماری های درخت انار ژله ای:

هرس و سمپاشی یکی از اصلی‌ترین راه‌های مبارزه با آفت زدگی خواهد بود؛ هرس نهال انار ژله ای باید در سن مناسب انجام شود و میزان و کیفیت سمپاشی نیز با توجه به شرایط، مشخص خواهد شد.

عملکرد باردهی انار ژله ای در هکتار:

حداکثر عملکرد انار ژله ای در هکتار، در صورت مطلوب بودن شرایط، حدود 40 تن خواهد بود. این عدد با توجه به شرایط محیطی و میزان آبیاری و رسیدگی می‌تواند دستخوش تغییر باشد.

شروع گلدهی انار ژله ای:

شروع گلدهی درخت انار ژله ای حدودا 2 الی 3 سال بعد از کاشت خواهد بود؛ میوه‌های انار ژله ای در فصل پاییز رسیده و آماده برداشت خواهند بود.

ارتفاع رشد درخت انار ژله ای:

ارتفاع رشد این درخت در بهترین حالت 5 متر خواهد بود؛ این موضوع به قدرت رشد متوسط این نهال برمی‌گردد.

گرده افشان مناسب انار ژله ای:

انار یکی از درختانی است که نیاز به گرده افشانی دارد؛ شما برای این کار باید دو نوع درخت انار ژله ای نر و ماده در باغ خود بکارید. کار گرده افشانی توسط باد و حشرات انجام خواهد شد.

پایه نهال انار ژله ای:

اگر بخواهیم که پایه نهال‌ها را به دو دسته کلی تقسیم کنیم، باید بگوییم که در نگاه کلی، دو نوع پایه برای نهال داریم:

1. پایه رویشی

2. پایه بذری

نحوه آبیاری نهال انار ژله ای:

میزان آبیاری نهال به فصول سال و شرایط آب و هوایی بستگی دارد؛ اما در حالت کلی، میزان مناسب آبیاری، حدودا هر 7 الی 10 روز، یک مرتبه خواهد بود. اگر در آبیاری دقت نکنید، ممکن است که میوه انار شما کیفیت خوبی نداشته باشد و بعد از برداشت، پوست انار ترک بخورد.

مشخصات نهال انار بیدانه ژله ای


کشور سازنده: افغانستان

فاصله کاشت: 3.5x3.5

عمر اقتصادی: بین 30 تا 50 سال

ارتفاع از سطح دریا: 1000 الی 1700

حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 40 تن

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت