آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال فندق انیس ترکیه

خرید نهال فندق انیس ترکیه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال فندق انیس ترکیه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال فندق انیس ترکیه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال فندق انیس ترکیه به سراسر کشور.
قیمت نهال فندق انیس ترکیه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ فندق انیس ترکیه، کاشت نهال فندق انیس ترکیه، هرس درخت فندق انیس ترکیه، نحوه آبیاری فندق انیس ترکیه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری فندق انیس ترکیه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال فندق انیس ترکیه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا فندق انیس ترکیه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی فندق انیس ترکیه
  •     
  • مشخصات نهال فندق انیس ترکیه

معرفی نهال فندق انیس ترکیه


نهال فندق انیس ترکیه از انواع فندق تجاری و وارداتی می باشد. همان طور که از نام نهال مشخص است، منشا اصلی آن کشور ترکیه و شهر ازمیر است. ترکیه مهمترین منطقه کشت و تولید فندق در دنیا می باشد. اسپانیا و آمریکا رتبه دوم و سوم را در کشت و تولید فندق دارند. کشور ما ایران نیز ششمین تولید کننده بزرگ فندق دنیا می باشد. در ایران استان گیلان با تولید 85 درصد از فندق بالاترین میزان را به خود اختصاص داده است. قزوین، ارومیه و گرگان نیز از دیگر مناطق تولید کننده فندق در ایران می باشند.البته امروزه به دلیل کیفیت بالا، محصول دهی مطلوب و مقاومت بالا در برابر سرمای این نهال در کشور ما نیز به میزان بالایی کشت می شود. قیمت نهال به میزان کیفیت محصولات، بازار پسندی محصول و سلامت محصول و … بستگی دارد. بنابراین در هنگام تهیه نهال فندق انیس ترکیه هیچ گاه به دنبال نهال ارزان قیمت نباشید و در درجه اول کیفیت و سلامت نهال را بررسی نمایید.

شکل ظاهری نهال فندق انیس ترکیه:

نهال فندق انیس ترکیه گیاهی است کشیده و مقاوم و دارای محصولی درشت و پربار که شکل آن بیضی و نوک تیز است. این نهال برای مناطق معتدل و خنک مناسب است و در این مناطق بهترین رشد را دارد. نهال فندق انیس ترکیه محصول قابل توجهی در ایران دارد و از محبوبیت خاصی برخوردار است.

کشور سازنده نهال فندق انیس ترکیه:

نهال فندق انیس ترکیه همانطور که از نامش پیداست ساخت کشور ترکیه است. ترکیه یکی از مراکز مهم در اقتصاد فندق است و آن را به سراسر جهان صادر می کند. خرید نهال فندق انیس ترکیه در اکثر کشورها از جمله ایران رایج است و هر ساله کاشته و برداشت می شود.

پایه نهال فندق انیس ترکیه:

پایه مورد نیاز برای رشد و تکثیر فندق انیس ترکیه، پایه فندقی از بذر است. معمولاً برای گرفتن نتیجه خوب از درختان فندق و تولید محصول باکیفیت از روش پیوند استفاده می کنند.

فاصله کاشت نهال فندق انیس ترکیه:

اگر می خواهید درختان فندق انیس ترکیه در طول دوره رشد از آب و نور یکسان برخوردار باشند، نباید آنها را خیلی نزدیک به هم بکارید. همچنین در صورت وجود فاصله ی زیاد بین نهال ها گرده افشانی در فصل تولید مثل هرگزموفقیت آمیز نخواهد بود. بنابراین فاصله استانداردی وجود دارد که گیاه در آن رشد مطلوبی خواهد داشت. این فاصله در فندق انیس ترکیه 4×4 متر است.

ارتفاع درخت:

این درختان به ارتفاع 3 تا 5 متر رشد می کنند که ارتفاعی مطلوب و استاندارد برای برداشت است. درختان بلند معمولاً معایب زیادی برای باغبان دارند و مراقبت و برداشت آنها را دشوار و زمان بر می کند. اما درخت فندق انیس ترکیه این مشکلات را ندارد و می توانید به راحتی از آن مراقبت کنید.

سرمای مورد نیاز نهال فندق انیس ترکیه:

قبل از کاشت این درختان در باغ باید بسته به حالت و شرایط درخت یک دوره سرد را پشت سر بگذارند. این مدت از 200 تا 800 ساعت متغیر است و باعث رشد بهتر درخت و تولید میوه های بزرگتر و با کیفیت تر می شود.

طول عمر نهال فندق انیس ترکیه:

عمرمفید نهال فندق انیس 30 تا 40 سال است. این درخت به مدت 40 سال میوه های درشت و پربار تولید می کند که در صورت مراقبت صحیح و به موقع باعث بهبود کیفیت میوه ها می شود.

مشخصات ظاهری نهال فندق انیس ترکیه:

نهال فندق انیس ترکیه پوستی روشن و مایل به قهوه ای دارد. پالپ میوه سفید و خوش طعم است و برای تولید شکلات و آجیل مناسب است. این درخت به راحتی رشد می کند و نیاز به مراقبت خاصی ندارد.

ارتفاع از سطح دریا:

به طور کلی برای در نظر گرفتن بهترین شرایط اقلیمی، ارتفاع خاک مورد نظر برای کاشت از سطح دریا محاسبه می شود. هر شهر و هر منطقه ارتفاع خاص خود را دارد. به همین دلیل، بهتر است ارتفاع خاک منطقه خود را بررسی کنید و سپس شروع به کاشت کنید. اما برای خرید نهال فندق انیس ترکیه نیازی به انجام این کار ندارید. زیرا این گیاه در تمام اقلیم ها رشد می کند و در برابر سرما و گرما مقاوم است

آفات و بیماریهای های نهال فندق انیس ترکیه:

فندق انیس ترکیه به باکتریوز و کنه حساس است. بنابراین برای پیشگیری از این بیماری ها بهتر است در فصل های خاص نهال فندق را سمپاشی کرده و از کوددهی کافی استفاده کنید.

عملکرد باردهی نهال فندق انیس ترکیه در هکتار:

در صورت مراقبت زودهنگام و سریع، و نکات مراقبتی لازم این درخت می تواند 5 تن در هکتار تولید کند.

شروع گلدهی نهال فندق انیس ترکیه:

از سال دوم می توانید این درخت را برداشت کنید. به طور کلی فندق انیس ترکیه در سال اول عملکرد قابل توجهی ندارد. بنابراین بهتر است میوه های درخت قبل از رسیدن آنها برداشت شود.این امر باعث می شود که رشد درخت در سال اول بر روی ریشه و ساقه متمرکز شود و درخت قوی تر رشد کند.

انواع گرده افشان:

فندق انیس ترکیه خود بارور نیست و از فندق جنگلی برای گرده افشانی استفاده می شود. همچنین اگر در باغتان کندوی عسل دارید، بهتر است از آن مراقبت کنید. زیرا بخشی از گرده افشانی توسط زنبورهای داخل باغ انجام می شود.

آبیاری نهال فندق انیس ترکیه:

برای آبیاری فندق انیس ترکیه ۲ لیتر آب در برنامه روزانه بگنجانید تا نیاز به آب همیشه پوشش داده شود و ریشه آن خشک نشود.

زمان محصول دهی نهال فندق انیس ترکیه:

درخت انیس ترکیه درختی دیرگل است و گلدهی آن به زمان زیادی نیاز دارد. این یکی از خصوصیات خوب درخت است. زیرا درختان زود گل می توانند از سرمای بهار رنج ببرند و تولید میوه به تاخیر بیفتد. اما این مشکل در فندق انیس ترکیه وجود نخواهد داشت و در زمان مناسب شاهد تولید گل و میوه خواهید بود.

مشخصات نهال فندق انیس ترکیه


کشور سازنده: ترکیه

نوع رقم: تجاری

اندازه میوه: خیلی درشت

میزان باردهی: پربار

رنگ پوست: روشن و بازار پسند

تحمل سرمایی: مقاوم به سرما

مجوزها: شناسه دار

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت