آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال فندق باتلر

خرید نهال فندق باتلر از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال فندق باتلر با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال فندق باتلر در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال فندق باتلر به سراسر کشور.
قیمت نهال فندق باتلر در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ فندق باتلر، کاشت نهال فندق باتلر، هرس درخت فندق باتلر، نحوه آبیاری فندق باتلر، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری فندق باتلر و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال فندق باتلر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا فندق باتلر را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی فندق باتلر
  •     
  • مشخصات نهال فندق باتلر

معرفی نهال فندق باتلر


نهال فندق باتلر نهالی است کشیده و بلند که میوه های آن در لابه لای برگ ها و بین پوسته های آن پنهان شده اند و علاوه بر این نهالی است فوق العاده محکم و قوی، سایز آن بزرگ و درشت است وزن زیاد نهال فندق باتلر مانع ماندن آنها روی درخت می شود، پس از رسیدن به راحتی از روی برگهای درخت به زمین می افتند.

کشور منشاء نهال فندق بارتلر:

فندق باتلر یک درخت محکم و قوی است. این درخت محکم متعلق به آمریکاست. عمدتاً در مناطق معتدل آمریکا رشد می کند. امروزه سایر کشورهایی که شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوب دارند نهال فندق باتلر را پرورش می دهند. همچنین در ایران هیچ مانعی برای خرید نهال فندق باتلر و کاشت آن وجود ندارد، زیرا ایران در بسیاری از نقاط دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است.

پایه نهال فندق باتلر:

پایه در واقع یک تکیه گاه برای نهال است که برای هر نهال بسته به خصوصیات ژنتیکی متفاوت است. نهال فندق باتلر از طریق پاجوش تکثیر و زیاد می شود. خوشبختانه بسیاری از نهال هایی که از طریق پاجوش تکثیر می شوند، قابلیت قلمه گیری را دارند. آنها هم ریشه دارند.

فاصله کاشت نهال فندق باتلر:

برای خرید نهال فندق باتلر اولین چیزی که باید در نظر بگیرید فاصله بین نهال ها است. فاصله کاشت نهال فندق باتلر به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل نوع خاک است. فاصله در خاکهای قوی 6*5 و در خاکهای متوسط 4*5 و در خاکهای ضعیف 4*4 است.

ارتفاع درخت نهال فندق باتلر:

نهال فندق باتلر بسیار کوتاه و قد کوچک است اما در عین حال بسیار قوی و پر مقاومت است، در واقع این نهال یکی از بوته های تقریبا کوتاه به حساب می آید.

نیاز سرمایی نهال فندق باتلر:

حداکثر سرمایی که نهال فندق باتلر می تواند تحمل کند، زیر 8 درجه زیر صفر است.بهترین شرایط آب و هوایی برای این نهال معتدل و مرطوب است، رطوبت مکانی بین 70 تا 80 درصد برای کاشت نهال فندق باتلر ایده آل است.

عمر مفید نهال فندق باتلر:

عمر مفید این درخت بین 10 تا 20 سال است، در واقع این درخت از سال ششم محصول دهی خود را آغاز می کند، البته ممکن است سال های عمر مفید آن با توجه به شرایط نگهداری و سایر اتفاقات تغییر کند.

شکل ظاهری میوه فندق باتلر:

فندق باتلر بزرگ و گرد است. این میوه به رنگ قهوه ای تیره است و توسط 2 لایه بیرونی محافظت می شود. فندق باتلر پس از رسیدن به زمین می افتد. اما آنها باید فوراً برداشت شوند. زیرا بسیاری از موجودات مانند کلاغ و بز این میوه و حتی درخت آن را می خورند.

ارتفاع از سطح دریا نهال فندق باتلر:

دریا رطوبت زیادی دارد، با توجه به اینکه نهال فندق باتلر در رطوبت بین 70 تا 80 درصد رشد می کند، ظرفیت رشد در ارتفاع کم از دریا را دارد، اما باید توجه داشت که شیب زمین باید کمتر از 50 درصد باشد.

آفات و بیماریهای نهال فندق باتلر:

نهال فندق باتلر نهال قوی در برابر آفات است. این نهال کاملا به سرما مقاوم است. اما به باکتریوز حساس است، به همین دلیل است که کنه فندق می تواند کمی تهدید کننده باشد. خوشبختانه تا کنون کشاورزایی که تا به حال نهال فندق باتلر را خریداری کرده اند هیچ شکایتی بابت آفات و بیماریها دریافت نشده است.

عملکرد باردهی نهال فندق باتلر در هکتار:

این درختچه در هر هکتار 8 تن عملکرد دارد. ویژگی های مثبت این نهال، میزان عملکرد آن در هر دوره و کیفیت محصولاتی که هر سال نسبت به سال بعد بهتر می شود.

موعد محصول دهی نهال فندق باتلر:

اگرچه نهال فندق باتلر جزو نهال دیر شکوفه ها می باشد اما در سال اول کاشت شروع به گلدهی می کند.اما رونق اقتصادی آن در سال ششم کاشت است پس با این نهال صبور باشید زیرا همه ساله به ویژه پس از ششمین سال کاشت محصولی پربار و مرغوب عرضه می کند.

انواع گرده افشان ها:

نهال فندق باتلر یک نهال خود بارور است. معمولا کشاورزان و باغداران برای اطمینان از گرده افشانی 2-3 رقم گرده افشان را به عنوان گرده افشان در نظر می گیرند. بنابراین هنگام خرید نهال فندق باتلر باید چندین نهال نر نیز برای کوددهی آماده شود.

آبیاری نهال فندق باتلر:

درخت نهال فندق باتلر زمانی که محصول می دهد به 1000 مترمکعب آب در هکتار نیاز دارد، در مناطقی که بیش از 800 میلی متر بارندگی دارد در فصل تابستان کشت دیم برای نهال انجام می شود، در غیر این صورت درختان باید به صورت دستی آبیاری شوند البته نهالی که تازه کاشته شده نیاز به آبیاری فراوان و منظم دارد.

موعد گلدهی نهال فندق باتلر:

زمان گلدهی نهال فندق باتلر در فصل بهار است، اگر نهال فندق باتلر بین پاییز و اوایل آذر کاشته شود، گلدهی آن زودتر خواهد بود، در واقع این دوره بهترین زمان برای کاشت نهال است، زیرا در این زمان نهال در حال خواب است. به همین دلیل ریشه زایی آن در خاک بهتر است و رشد و گلدهی آن زودتر اتفاق می افتد.

مشخصات نهال فندق باتلر


نوع رقم: بسیار تجاری

نوع درخت: تنه ای کشیده

بازدهی: دیرگل

تحمل سرمایی: مقاوم به سرما و باکتریوز

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت