آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال به اصفهان (به کوزه ای)

خرید نهال به اصفهان (به کوزه ای) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال به اصفهان (به کوزه ای) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال به اصفهان (به کوزه ای) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال به اصفهان (به کوزه ای) به سراسر کشور.
قیمت نهال به اصفهان (به کوزه ای) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ به اصفهان (به کوزه ای)، کاشت نهال به اصفهان (به کوزه ای)، هرس درخت به اصفهان (به کوزه ای)، نحوه آبیاری به اصفهان (به کوزه ای)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری به اصفهان (به کوزه ای) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال به اصفهان (به کوزه ای) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا به اصفهان (به کوزه ای) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی به اصفهان (به کوزه ای)
  •     
  • مشخصات نهال به اصفهان (به کوزه ای)

معرفی نهال به اصفهان (به کوزه ای)


نهال به اصفهان (به کوزه ای) بسیار معروف و با کیفیت است. این میوه سرشار از ویتامین C، ویتامین B، آهن، پتاسیم، فسفر و منیزیم است و کاشت و سرمایه گذاری روی آن سودآور است. زیرا ارقام قابل معامله همیشه سودآور هستند.

ویژگی های نهال به اصفهان (به کوزه ای):

نهال به اصفهان (به کوزه ای) در شرایط بیولوژیکی مشابه آب و هوای شهر اصفهان رشد بسیار خوبی دارد. از این میوه برای خوردن تازه، تهیه مربا، سالاد، نوشیدنی و ... استفاده می شود. در صنایع غذایی این نهال میوه سازگاری خوبی با شرایط آب و هوایی مختلف نشان می دهد.

کوددهی درخت به اصفهان (به کوزه ای):

کوددهی درختان بسیار مهم است و تاثیر زیادی بر عملکرد درخت دارد. همچنین قبل از قرار دادن بذرها در زمین، مقداری کود و خاک با کیفیت در کف چاله بریزید تا به رشد نهال کمک کند. بهترین کود کودی است که مقدار نیتروژن لازم را داشته باشد. هرس علاوه بر جلوگیری از آفات، بر عملکرد درخت نیز تأثیر می گذارد.

شکل ظاهری نهال به اصفهان (به کوزه ای):

نهال به اصفهان (به کوزه ای) دارای برگ های بزرگ و میوه های تخم مرغی است. هنگام کاشت نهال به باید به مشخصات مورد نیاز برای کاشت آنها توجه کرد.

خاک مناسب نهال به اصفهان (به کوزه ای):

ابتدا باید خاک آن را بررسی کنید. این خاک باید سرشار از مواد معدنی و املاح لازم باشد. علاوه بر این، خاک باید رطوبت کافی برای رشد داشته باشد. نهال به اصفهان (به کوزه ای) در شرایط سخت نیز سازگاری نشان می دهد. بنابراین حتی اگر خاک بی کیفیت باشد، نهال ها رشد می کنند. اما برای رشد بهتر، از خاک با زهکشی خوب و مرطوب استفاده کنید. دقت داشته باشید که در هنگام زهکشی باید آب خاک کاملا زهکشی شود ولی رطوبت خاک باقی بماند.همچنین خاک های اسیدی برای این نهال ها مناسب است. لطفاً توجه داشته باشید که باید خاک را تا شعاع 60 متر از محل کاشت بررسی کنید. خاکی که این خصوصیات را دارد خاک رسی شنی است.

شرایط اقلیمی نهال به اصفهان (به کوزه ای):

این نهال به شرایط آب و هوایی حساس نیست، اما در هوای گرم با آفتاب ملایم رشد بسیار خوبی دارد. آب و هوای اصفهان یکی از مناسب ترین اقلیم برای پرورش این نهال است.

خاستگاه نهال به اصفهان (به کوزه ای):

این نهال را می توان در مناطقی مانند جنوب غربی آسیا یافت و خاستگاه آن همانطور که از نامش پیداست شهر اصفهان ایران است. نهال به اصفهان (به کوزه ای) به آب و هوای گرم نیاز دارد. بنابراین مناطقی مانند اصفهان، صربستان، ترکمنستان و برخی مناطق دیگر ایران برای رشد نهال مناسب هستند.

فاصله کاشت نهال به اصفهان (به کوزه ای):

فاصله در کاشت نهال بسیار مهم است. از آنجایی که نهال ها برای رشد به نور خورشید نیاز دارند، فاصله کاشت آنها باید حفظ شود تا نور به خوبی به همه نهال ها برسد. این فاصله باید 3*3 متر باشد.

شکل میوه نهال به اصفهان (به کوزه ای):

نهال به اصفهان (به کوزه ای) میوه زیبایی دارد و بوی آن فوق العاده است. دارای برگ های کرکی است و این برگ ها به رنگ خاکستری متمایل به سبز قابل مشاهده هستند. در پاییز این برگ ها زرد شده و می ریزند. نهال به اصفهان (به کوزه ای) دارای گل های سفید یا صورتی است. این گل ها در اردیبهشت ماه روی درخت ظاهر می شوند. اندازه این گل های برجسته و کاسه ای شکل حدود 5 سانتی متر است. این گل ها تبدیل به میوه می شوند. این میوه ابتدا سبز می شود و سپس به تدریج زرد طلایی می شود.زمان ورود درخت به اصفهان (به کوزه ای) در پایان فصل پاییز است. این میوه نیز مانند گلهای معطر و بی نظیر است.

ارتفاع درخت نهال به اصفهان (به کوزه ای):

رشد نهال به اصفهان (به کوزه ای) به شرایط اقلیمی، هواشناسی، خاک و نگهداری آن بستگی دارد. حداکثر ارتفاع درخت در اصفهان به حدود 4 متر می رسد. 10 تا 20 سال طول می کشد تا درخت به این ارتفاع برسد.

سرمای مورد نیاز نهال به اصفهان (به کوزه ای):

نهال به اصفهان (به کوزه ای) در برابر سرمای بهاری مقاوم نیست. بنابراین این نهال را نباید در مناطقی که احتمال سرمای بهاره وجود دارد کاشته شود. در مناطق سردسیر ایران مانند خراسان رضوی و شمالی، مناطق غرب و شمال غرب کشور که فصل بهار با سرما همراه است، باید از نهال ها به خوبی مراقبت کرد تا به ثمر برسد. البته ناگفته نماند که درخت برای شکوفایی نیاز به سرما دارد. این نیاز به سرمایش تقریباً 100 تا 400 ساعت در دمای 7 درجه سانتیگراد است.

طول عمر نهال به اصفهان (به کوزه ای):

عمر مفید نهال به اصفهان (به کوزه ای) 50 سال تخمین زده می شود.

وزن میوه نهال به اصفهان (به کوزه ای):

در شرایط محیطی مناسب و مدیریت خوب، میوه ها به خوبی رشد می کنند و اندازه بزرگی خواهند داشت.

ارتفاع از سطح دریا:

ارتفاع از سطح دریا در رشد نهال بسیار مهم است. بنابراین، اگر می خواهید نهال شما عملکرد خوبی داشته باشد، باید به این نکته توجه کنید.

مقاومت در برابر آفات و بیماریهای نهال به اصفهان (به کوزه ای):

از آفات و بیماری هایی که ممکن است به نهال به اصفهان (به کوزه ای) آسیب بزند می‌توان به عنکبوتی قرمز، بیماری آتشک، بیماری قارچی و بیماری سرخرطومی اشاره کرد. آفت عنکبوتی قرمز یکی از مهمترین آفات درخت به می‌باشد. آتشک نیزنوعی باکتری‌ می‌باشد که باعث می‌شود میوه و برگ‌ها را به شکل سوخته درآورد. همچنین اگر میوه های درخت قهوه ای شد به این معنی است که درخت بیماری قارچی دارد. در این بیماری میوه ها به زمین می افتند و خشک و سفت می شوند. بیماری سرخرطومی بیماری دیگری است که می تواند به درخت شما برسد. این بیماری در تابستان ظاهر می شود و به برگ ها و میوه ها آسیب می رساند. برای از بین بردن آفات بهتر است از آفت کش ها و مواد شیمیایی استفاده کنید. یکی دیگر از راه های پیشگیری از آفات، هرس نهال به اصفهان (به کوزه ای) است. اگر شاخه های مرده درخت خود را جدا کنید تا حدودی از آفات و بیماری های احتمالی جلوگیری کرده اید. بهترین زمان برای هرس درخت اواخر زمستان و اوایل بهار است. برای جلوگیری از مشکلات درخت، زمانی که درخت در خواب زمستانی است، هرس را انجام دهید و آن را به دست متخصصان بسپارید.

عملکرد باردهی نهال به اصفهان (به کوزه ای) در هکتار:

عملکرد و بهره وری درخت به نگهداری و شرایط محیطی آن بستگی دارد. اگر شرایط محیطی آن مناسب باشد، حداکثر عملکرد نهال به بیش از 2 تن در هکتار می رسد.

محصول دهی نهال به اصفهان (به کوزه ای):

برداشت میوه از اوایل مهرماه آغاز شده و تا پایان آبان ماه ادامه دارد. وقتی رنگ میوه زرد و طلایی می شود به این معنی است که میوه رسیده و آماده برداشت است. نهال به اصفهان (به کوزه ای) تقریباً 150 کیلوگرم می تواند محصول دهد. پس از چیدن میوه ها از درختان، آنها را در جای خنک نگهداری کنید.

میزان رشد نهال به اصفهان (به کوزه ای):

با توجه به ارتفاع این درخت و موارد دیگر می توان رشد آن را متوسط دانست.

گرده افشان ها:

این نهال خود بارور بوده و نیازی به گرده افشانی ندارد.برای افزایش و تکثیر درخت، می توانید به روش های مختلف عمل کنید. قلمه زدن، هرس، پیوند و کاشت از جمله مواردی است که به رشد درخت کمک می کند.

پایه نهال به اصفهان (به کوزه ای):

پایه این نهال زالزالک و به است.

موعد گلدهی نهال به اصفهان (به کوزه ای):

نهال به اصفهان (به کوزه ای) یکی از ارقام نهال دیرگل است. روی این نهال ها گل های سفید یا صورتی می رویند و این گل ها ظاهر زیبایی به درخت می دهند. طول هر یک از این گل ها حدود 5 سانتی متر است.

آبیاری نهال به اصفهان (به کوزه ای):

نهال به اصفهان (به کوزه ای) ریشه عمیقی ندارد و از آنجایی که در مناطق گرم کشت می شود و نور زیادی دریافت می کند باید هفته ای دو بار آبیاری شود. اگر نهال مدت طولانی را بدون آب بگذراند، میوه های آن کوچک می شوند.

مورد استفاده و مصرف به اصفهان (به کوزه ای):

از این میوه برای تهیه مربا، مارمالاد، سالاد، غذا، نوشیدنی و غیره استفاده می شود. در واقع از میوه این درخت در تهیه غذاها و نوشیدنی های دیگر استفاده می شود اما به دلیل بافت سنگین آن کمتر به عنوان میوه خوراکی مصرف می شود.

مشخصات نهال به اصفهان (به کوزه ای)


کشور سازنده: ایران

عمر اقتصادی: 50 سال

زمان رسیدن: اوایل مهر

تحمل خشکی: 30 الی 35 درجه سانتیگراد

پایه: زالزالک - به

رنگ میوه: زرد

باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 4x3

آبیاری: 10 لیتر در 20 روز

انبارداری: 10 ماه

نوع مصرف: تازه خوری - مربایی

ارتفاع درخت: 5 متر

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت