آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

مشخصات و ویژگی های نهال بادام فرانیس

مشخصات و ویژگی های نهال بادام فرانیس

خرید نهال بادام فرانیس

اگر به دنبال راهی هستید تا بتوانید از طریق باغداری سود بسیار خوبی را نصیب خود کنید و به در آمد بالایی برسید، بایستی برای خرید نهال بادام فرانیس و پرورش آن اقدامات لازم را به عمل آورید. همانطور که می‏دانید، بادام در بازار از قیمت بالایی برخوردار است و طرفداران بسیار زیادی دارد.

از این رو، شما می‏توانید با خرید نهال بادام فرانیس، با یک تیر چندین نشان را هدف بگیرید و لذت ببرید. حال سوال اینجاست که چگونه باید برای خریداری این نهال بادام اقدام کنیم؟ جهت خرید نهال بادام فرانیس، می‏توانید به نهالستان‏های معتبر نظیر رویال نهال، مراجعه فرمایید.

قیمت نهال بادام فرانیس

پیش از خرید نهال بادام فرانیس، بایستی برای استعلام قیمت آن اقدامات لازم را به عمل آورید. از مهم‏ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت نهال بادام فرانیس می‏توان به نوسانات بازار، ارتفاع، سن و اصالت اشاره نمود. در نظر داشته باشید که شما می‏توانید با مراجعه به وبسایت رویال نهال، از قیمت روز نهال بادام فرانیس مطلع شوید.

مشخصات و ویژگی‏های نهال بادام فرانیس

نهال بادام فرانیس، یکی از برترین ارقام بادام کاغذی محسوب می شود که مغز آن در بازار قیمت بسیار بالایی دارد. در دنیای مدرن امروزی، کمتر باغداری است که از خصوصیات و ویژگی‏های منحصر به فرد و باورنردنی این نهال بادام کاغذی مطلع نباشد. نهال بادام فرانیس، قادر به تولید محصولاتی کاملا مرغوب و کاغذی بالا با مقدار فراوان است. خوب است بدانید که باید برای خرید نهال بادام فرانیس، بایستی فقط و فقط به نهالستان‏های معتبر نظیر رویال نهال مراجعه فرمایید.

یکی از مهم‏ترین عواملی که نهال بادام فرانیس را به شهرت رسانده، نوع میوه‏های آن است. همانطور که می‏دانید، بادام از پر طرفدارترین انواع مغزیجات و خشکبار به شمار می‏آید و خواص بسیار زیادی دارد. اما هر بادمی، بادام فرانیس نمی‏شود؛ بادام‏های فرانیس دارای طعم بسیار لذیذ و خوشمزه هستند. خوب است بدانید که پوسته‏های این نوع بادام کاغذی هستند و به آسانی می‏شکنند. البته به خاطر داشته داشته باشید که احتمال تولید بادام دوقولو در این نهال بادام کاغذی، حدود 15 درصد است. از سویی دیگر، بیش از 75 درصد حجم بادام فرانیس را مغز تشکیل می‏دهد. وزن هر بادام فرانیس حدود 6 الی 11 گرم است. عواملی نظیر نوع خاک، میزان کوددهی و آبیاری بر روی وزن میوه‏های این نهال تاثیر گذارند.

میزان عملکرد و باردهی نهال بادام فرانیس

بهتر است بدانید که نهال بادام فرانیس از عملکرد بسیار خوبی نیز برخوردار می‏باشد. هر اصله نهال فرانیس، قادر به تولید 25 الی 30کیلوگرم بادام ناب و باکیفیت در طول سال است. به بیانی دیگر، باغداران می‏توانند سالانه حدود 10 الی 12تن بادام فرانیس مرغوب از هر هکتار باغ خود برداشت کنند و از این طریق، صاحب سود بسیار خوبی شوند. ناگفته نماند که میزان رسیدگی، نقش پر رنگی را بر روی میزان عملکرد نهال بادام فرانیس ایفا می‏کند.

نهال بادام فرانیس، جزئ ارقام دیرگل و مقاوم به سرما است. محصول این نهال بادام دراواخرتابستان می‏رسند. شروع باردهی نهال بادام فرانیس در سال دوم الی سوم پس از کاشت میباشد .نهال بادام فرانیس به دلیل دیرگلدهی مناسب کاشت در مناطق سردسیر و کوهستانی با سرمای بهاره می باشد.

نهال بادام فرانیس، دارای ظاهری مشابه سایر ارقام بادام است. این نهال سردسیر دارای تنه‏ای استوار و عمودی شکل با ضخامت نسبی به همراه شاخه‏هایی نازک و نوک تیز به همراه برگ‏هایی با جثه بسیار کوچک و رنگ سبز روشن می‏باشد. لازم به ذکر است که تنه این نهال بادام برای تولید مصنوعات چوبی و برگ‏های آن برای تهیه خوراک دام استفاده می‏شود. ارتفاع نهال بادام فرانیس در زمان بلوغ به بیش از 6 متر می‏رسد. از این رو، می‏توان گفت که این نهال بادام سردسیر جزئ ارقام بلند قامت محسوب می‏شود. فراموش نکنید که شرایط محیطی و اقلیمی بر روی ارتفاع این نهال بادام کاغذی تاثیر گذارند.

همانطور که از نامش پیداست زادگاه نهال بادام فرانیس، کشور فرانسه است. این نهال بادام برای اولین بار در سال 1750 میلادی در کشور فرانسه شناسایی شد و مورد بررسی قرار گرفت. البته در گذشته‏های نزدیک، باغداران ما مجبور به واردات این نهال از کشور فرانسه بودند؛ اما خوشبختانه امروزه با وجود نهالستان‏های معتبر نظیر رویال نهال، باغداران می‏توانند برای خرید نهال بادام فرانیس با قیمتی بسیار عالی و اصالت تضمینی اقدام نمایند و لذت ببرند. یکی دیگر از عواملی که سبب پرفروش شدن نهال بادام فرانیس نسبت به سایر ارقام شده، طول عمر اقتصادی آن می‏باشد. طول عمر اقتصادی این نهال بادام حدود 35 الی 40 سال تخمین خورده است. البته عواملی نظیر نیاز سرمایی، رسیدگی، آبیاری و کوددهی بر روی طول عمر اقتصادی نهال بادام فرانیس تاثیر گذارند.

کاشت نهال و احداث باغ بادام فرانیس

پیش از کاشت نهال بادام فرانیس، باید ابتدا تحقیقاتی را راجع به شرایط اقلیمی منطقه خود انجام دهید. خوب است بدانید که مناطقی با میانگین دمای منفی 5 الی 25 درجه سانتی گراد با رطوبت و بارش زیاد به همراه تابش نسبی خورشید و ارتفاع حداقل 1800 متر بالاتر از سطح دریا، بهترین اقلیم برای کاشت این نهال بادام کاغذی به شمار می‏آیند. لازم به ذکر است که بهترین زمان برای کاشت نهال بادام فرانیس، اواخر فصل پاییز و فصل زمستان (آذرماه تا اسفند ماه) است.

در مرحله اول، باید محیط باغ خود را به طور کامل پاکسازی کنید و محل حفر گودال‏ها را مشخص نمایید. عمق، قطر و فاصله گودال‏ها نسبت به یکدیگر باید به ترتیب 50 الی 70 و 35 سانتی متر و 4 متر باشد. پس از حفر گودال‏ها، باید برای خرید نهال بادام فرانیس اقدام کنید. برای انجام این کار، می‏توانید به نهالستان‏های معتبر نظیر رویال نهال مراجعه فرمایید. در مرحله بعد، برای کاشت این نهال بادام اقدامات لازم را به عمل آورید. در این مرحله بایستی مراقب ریشه و شاخه‏های شکننده نهال بادام فرانیس باشید.

فراموش نکنید که باید برای کاشت نهال بادام فرانیس و احداث باغ، از خاک مرغوب و زه کشی شده مقوی استفاده نمایید. پس از پر کردن گودال‏ها، باید با استفاده از یک بیل بر روی خاک اطراف نهال ضربه بزنید تا میزان تراکم آن‏ها افزایش یابد. این امر موجب استوار شدن نهال بادام فرانیس در دل خاک می‏گردد. خوب است بدانید که آبیاری نهال بادام فرانیس پس از کاشت، امری کاملا ضروری است. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، هرچقدر که ریشه‏های این نهال بادام در ماه های اول کاشت مرطوب‏تر باشد، سرعت رشد آن به همان مقدار بیشتر می‏شود.

پس از اتمام مراحل کاشت نهال بادام فرانیس، باید نهایت دقت و تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید با رعایت اصولی همچون آبیاری، سمپاشی، کوددهی، پاکسازی محیط باغ و هرس به موقع شرایط رشد بسیار مطلوب و بی نظیری را برای رشد آن فراهم سازید. شما می‏توانید با فراهم سازی شرایط رشد مطلوب نهال بادام فرانیس، در کمترین زمان ممکن شاهد باردهی بسیار عالی و باور نکردنی آن باشید. البته زیاده روی در آبیاری و کوددهی، سبب کاهش طول عمر مفید این نهال بادام می‏گردد. اگر در زمینه کاشت و پرورش نهال بادام نیز تجربه کافی ندارید، بهتر است از باغداران کاربلد در این زمینه کمک بگیرید.

گرده افشان نهال بادام فرانیس

نهال بادام فرانیس، جزء ارقام خودبارور نیست و برای بارور شدن نیاز به رقم گرده افشان دارد. از این رو باید هنگام خرید نهال بادام فرانیس، به فکر خریداری رقم گرده افشان نیز باشید. البته شما نمی‏توانید از هر رقم گرده افشان برای بارور سازی این نهال بادام استفاده کنید. در نظر داشته باشید که اگر فرآیند گرده افشانی این نهال بادام به خوبی انجام شود، سرعت باردهی و میزان عملکرد آن بیشتر خواهد شد.

حال سوال اینجاست که برای گرده افشانی نهال بادام فرانیس، از کدام رقم می‏توان استفاده نمود؟ جهت گرده افشانی این نهال سردسیر، بایستی از ارقام مرغوب از جمله بادام شکوفه یا سهند استفاده نمایید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، در میان هر 10 الی 15 اصله نهال بادام فرانیس باید 1 الی 2 رقم گرده افشان به فاصله 3 الی 5 متر قرار گیرد. برای بهبود کیفیت کار، می‏توانید چندین کندو زنبور در اطراف باغ خود قرار دهید. جالب است بدانید که زنبورها به بهترین شکل ممکن قادر به پخش گرده‏ها هستند.

وضعیت اقلیم مناسب

وضعیت و شرایط اقلیم منطقه، تاثیر بسزایی بر روی سرعت رشد، میزان باردهی و طول عمر اقتصادی نهال بادام فرانیس دارد. در نظر داشته باشید که این نهال بادام حساسیت زیادی در برابر شرایط آب و هوایی از خود نشان نمی‏دهد. نیاز سرمایی نهال بادام فرانیس 400 الی 700 ساعت سرما با میانگین دمای منفی 7 درجه سانتی گراد می باشد. فراموش نکنید که مناطقی با میانگین دمای حداقل منفی 15 درجه و حداکثر 35 درجه سانتی گراد، برای رشد نهال بادام فرانیس مطلوب هستند.

البته فراموش نکنید که نور خورشید، تاثیر زیادی بر روی سرعت رشد نهال بادام فرانیس ایفا می‏کند. به همین دلیل باید این نهال را در محیطی با تابش مستقیم نور خورشید بکارید. در نظر داشته باشید که هر چقدر رطوبت و میزان بارش محیط بیشتر باشد، میزان عملکرد این نهال بادام نیز به همان مقدار افزایش می‏یابد. لازم به ذکر است که باید پیش از کاشت نهال بادام فرانیس، ارتفاع زمین زراعی خود را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. مناطقی با ارتفاع حداقل 1000 و حداکثر 2400 متر بالاتر از سطح دریا برای کاشت این نهال مناسب هستند. ناگفته نماند که اگر این نهال در ارتفاع نامناسبی قرار گیرد، ممکن است مقاومت و میزان تناژ آن کاهش یابد.

آبیاری نهال

از عوامل بسیار مهمی که در سرعت رشد و عملکرد نهال بادام فرانیس تاثیر بسزایی دارد، می‏توان به آبیاری به موقع اشاره نمود. همانطور که می‏دانید آب از اهمیت بسزایی در زندگی گیاهان و جانداران برخوردار است. آبیاری به موقع، سبب شادابی و نشاط گیاه و جانوران می‏گردد. شما می‏توانید با استفاده از یک برنامه آبیاری دقیق، شاهد افزایش میزان عملکرد و افزایش چندین برابری کیفیت محصولات نهال بادام فرانیس باشید. البته برای آن که بتوانید با آبیاری به موقع، میزان باردهی و مقاومت این نهال بادام را به حداکثر برسانید، بایستی به اصول خاصی توجه ویژه‏ای داشته باشید. لازم به ذکر است که آبیاری بیش از اندازه، موجب پوسیده شدن ریشه‏های این نهال سردسیر می‏شود.

در روزهای گرم و سوزان تابستانی، نهال بادام فرانیس هر 7 الی 10 روز یکبار نیاز به 600 الی 1200 میلی لیتر آب دارد. اما در فصل بهار در زمان بلوغ درخت، بایستی هر 20 روز یکبار برای آبیاری نهال بادام فرانیس اقدام کنید. جهت آبیاری این نهال بادام، پیشنهاد می‏شود از سیستم‏های هوشمند و مدرن قطره ای استفاده نمایید. بهترین زمان برای آبیاری این نهال بادام، غروب هنگام و صبح زود است.

هرس نهال بادام فرانیس

شاید این مسئله برایتان کمی عجیب باشد اما جالب است بدانید که هرس می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی طول عمر مفید و میزان عملکرد نهال بادام فرانیس بگذارد. به همین دلیل، باید در هنگام کشت این نهال بادام فرانیس، توجه بسزایی به این مسئله داشته باشید. بسیاری از مواقع، شاخه و برگ های اضافه جلوی رشد قسمت های پایین دست نهال را می گیرند و سرعت رشد آن را کاهش می دهند. در چنین شرایطی باید با ترفند هرس، این مشکل را برطرف نمایید.

جهت هرس نهال بادام فرانیس، باید نکات ضروری و خاصی را مد نظر بگیرید. در ابتدا باید ابزار و وسایل مورد نیاز هرس از جمله اره دندانه ریز، کلاه، عینک و دستکش ایمنی را فراهم سازید. هنگام هرس این نهال بادام زودرس، باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید از آسیب دیدن شاخه و برگ‏های سالم جلوگیری کنید. برش شاخه و برگ‏های سالم، می‏تواند سبب کاهش سرعت رشد و طول عمر اقتصادی نهال بادام فرانیس شود. اگر در زمینه هرس اصولی و دقیق نهال بادام فرانیس تجربه و دانش کافی ندارید، بهتر است از باغداران و کشاورزان با تجربه و کاربلد در این زمینه کمک بگیرید.بهترین زمان هرس باردهی نهال بادام فرانیس اواخر اسفند ماه یا اوایل فصل بهار می باشد.

خاک مناسب

خاک از عناصر بسیار مهم باغداری و کشاورزی به شمار می‏آید و نقش پر رنگی را در رشد و بقای گیاهان و درختان ایفا می‏کند. در دنیای مدرن امروزی، تعداد بیشماری از انواع خاک ها توسط محققان شناسایی شده که هر کدام از آن‏ها متناسب با رشد یک نوع گیاه هستند. برای آن که بتوانید مقاومت، سرعت رشد و میزان تناژ نهال بادام فرانیس را به حداکثر برسانید، باید برای کشت آن از خاک مناسب و مرغوب استفاده نمایید. خاک مناسب نهال بادام فرانیس باید دانه ریز بوده و میزان پی اچ آن 6.5 الی 7 باشد.

البته در نظر داشته باشید که خاک مناسب رشد نهال بادام فرانیس، باید حاوی مقادیر معدنی و آلی مناسبی نظیر هوموس، هیومیک اسید، آهن، آلومینیوم، منیزیم، سدیم، پتاسیم و غیره باشد. هرچقدر خاک بستر این نهال بادام مرغوب‏تر باشد، سرعت رشد و تناژ آن به همان مقدار افزایش می‏یابد. البته اگر خاک زمین زراعی شما از کیفیت خوبی برخوردار نمی‏باشد، نیازی نیست نگران باشید؛ شما می‏توانید مقداری خاک برگ را به همراه خاک لومی یا شنی و اندکی کود ازته قاطی کنید و ترکیب حاصل شده را پای نهال بریزید.

کوددهی

از دیگر نکات مهم کشت نهال بادام فرانیس، کوددهی به موقع است. این نهال بادام کاغذی برای باردهی مرغوب و زیاد، نیاز به مواد مغذی فراوانی دارد. اما خاک به تنهایی قادر تامین مواد معدنی و آلی مورد نیاز این نهال نیست. از این رو، باید برای تقویت این نهال سردسیر با ترفند کوددهی وارد عمل شوید. در گذشته‏های نه چندان دور باغداران برای کوددهی نهال بادام فرانیس از کودهای طبیعی و حیوانی استفاده می‏نمودند. اما فراموش نکنید که کودهای حیوانی تنها از نظر مواد آلی غنی هستند و دارای عناصر معدنی بسیار کمی می‏باشند.

از این رو، می‏توان نتیجه گرفت که کودهای حیوانی نمی‏توانند گزینه خوبی برای تقویت این نهال بادام سردسیر باشند. به همین دلیل، باید از کودهای شیمایی مرغوب برای کوددهی نهال بادام فرانیس استفاده کنید. خوشبختانه امروزه تعداد بیشماری از انواع کودهای شیمایی در بازار وجود دارند که هر کدام از آن‏ها، از مزایای زیادی برخوردار هستند. برای کوددهی نهال بادام فرانیس، می‏توانید از کودهای شیمایی مرغوب حاوی عناصر منیزیم، پتاسیم، ید، منگنز، بور و غیره استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که این نهال در ابتدای هر فصل نیاز به کود دارد.

سمپاشی

آفات از عوامل مخرب نهال بادام فرانیس و سایر گیاهان به شمار می‏آیند. حال سوال اینجاست که آفات چگونه می‏توانند مسیر نابودی این نهال بادام را هموار سازند؟ آفات با تغذیه از شیره نهال بادام فرانیس، سرعت رشد و میزان عملکرد آن را به حداقل می‏رسانند و در نتیجه طول عمر اقتصادی نهال را کاهش می‏دهند. از این رو، اگر با چنین مشکلی مقابله نکنید ممکن است تمامی زحمات شما به هدر برود. البته نیازی نیست نگران باشید؛ شما می‏توانید با استفاده از روش سمپاشی به موقع، از هجوم آفات جلوگیری کنید.

برای سمپاشی نهال بادام فرانیس، به اصول خاصی توجه بسزایی داشته باشید. از مهم‏ترین اصول سمپاشی این نهال بادام می‏توان به زمان مناسب آن اشاره نمود؛ بهترین زمان برای سمپاشی این نهال سردسیر، شب هنگام است. جالب است بدانید که بیشترین فعالیت آفات در شب هنگام می‏باشد. البته به خاطر داشته باشید که سموم ضد آفت دارای انواع مختلفی می‏باشند و هر کدام مناسب یک درخت یا نهال هستند. به همین دلیل، باید هنگام خرید نهال بادام فرانیس به فکر تهیه سم مخصوص آن نیز باشید. لازم به ذکر است که این نهال بادام باید هر سه ماه یکبار سمپاشی شود.

مقاومت در برابر آفات و بیماری

نهال بادام فرانیس مقاومت بسیار زیادی در برابر آفات و بیماری‏ها از خود نشان می‏دهد. البته برخی از بیماری‏ها نظیر آتشک، می‏توانند در کمترین زمان این نهال زودرس را از بین ببرند. به همین دلیل، برای پیشگیری از بروز چنین مشکلی بایستی از ترفندهای خاص استفاده نمایید.

شما می‏توانید با استفاده از ترفندهای موثری همچون آبیاری، هرس، کوددهی، سمپاشی و پاکسازی محیط باغ به موقع، از همجوم بسیاری از آفات و بیماری‏ها جلوگیری کنید. البته زیاده روی در سمپاشی و هرس و کوددهی، سبب کاهش مقاومت و طول عمر اقتصادی نهال بادام فرانیس می‏گردد. جالب است بدانید که شرایط اقلیمی نیز تاثیر بسزایی بر روی مقاومت این نهال بادام سردسیر در برابر آفات و بیماری‏ها دارد. در نظر داشته باشید که هرچقدر که شرایط اقلیمی مطلوب‏تر باشد، مقاومت این نهال زودرس بیشتر می‏شود.

خواص و فواید مغز بادام فرانیس

از مهم‏ترین خواص و فواید بادام فرانیس، می‏توان به تنظیم سطح کلسترول خون اشاره نمود. امروزه کمتر کسی است که با مشکل چربی و کلسترل بالای خون مواجه نباشد. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با مصرف روزانه چهار الی پنج عدد بادام فرانیس، کلسترول خون خود را تنظیم کنید و از شر چربی بالا خلاص شوید. جالب است بدانید که بادام خاصیت چربی سوزی بسیار بالایی نیز دارد. مصرف بادام به همراه آب ولرم، سبب از بین رفتن چربی‏های اضافه اطراف ناحیه شکم و پهلو می‏شود. البته فراموش نکنید که زیاده روی در مصرف بادام فرانیس، موجب بروز مشکلاتی نظیر دل درد و سایر اختلالات گوارشی می‏گردد.

اگر با مشکلات و بیماری‏های قلبی و عروقی دست و پنجه نرم می‏کنید، باید روزانه یک الی چهار بادام فرانیس میل نمایید. حال سوال اینجاست که بادام چه تاثیر مثبتی بر روی قلب دارد؟ بادام حاوی عناصر معدنی ضروری و ویتامین است و می‏تواند به عملکرد قلب و عروق بهبود ببخشد. از طرفی دیگر، بادام قادر به پاکسازی کبد نیز می‏باشد.

از دیگر خواص و فواید بادام فرانیس، می‏توان به کاهش ریزش مو اشاره نمود. امروزه بنا بر مشکلات آب و هوایی و مواد غذایی ناسالم، بسیاری از افراد با مشکل ریز شدید مو مواجه هستند. شما می‏توانید با مصرف اصولی بادام فرانیس، از ریزش موهای خود جلوگیری کنید و لذت ببرید. خوب است بدانید که این نوع بادام به شادابی و لطافت پوست نیز کمک می‏کند.

اگر با مشکل سردرد و سر گیجه مداوم مواجه هستید، بهتر است داروهای شیمایی را کنار بگذارید و به مصرف روزانه بادام فرانیس بپردازید تا بتوانید این بیماری را در کمتر از یک ماه درمان کنید. لازم به ذکر است که این نوع بادام تاثیر زیادی بر روی عملکرد مغز می‏گذارد.

خرید نهال بادام فرانیس

شما می‏توانید در هر نقطه از کشور، برای خرید نهال بادام فرانیس اقدام کنید؛ برای انجام این کار، کافی است واژه رویال نهال را گوگل جستجو کنید تا وارد وبسایت نهالستان ما شوید. پس از اتمام مراحل خرید، سفارشات در کمتر از چهار روز کاری در زمان مناسب کاشت به دست شما خواهند رسید. مجموعه رویال نهال با دارا بودن مجوز از سازمان جهاد کشاورزی سالانه اقدام به تولید 10ها هزار نهال بادام فرانیس می نماید و به دلیل حذف واسطه آن را با قیمت مناسب در اختیار باغداران قرار می دهد.فروش نهال بادام فرانیس در مجموعه رویال نهال به صورت حضوری و آنلاینی انجام می گیرد.

مشخصات و ویژگی های نهال بادام فرانیس

جستجو در سایت