آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

مزایای کاشت نهال گردو بذری اصلاح شده

مزایای کاشت نهال گردو بذری اصلاح شده

مزایای خرید کاشت نهال گردو بذری اصلاح شده ژنوتیپ رویال

سرمایه گذاری در زمینه احداث باغات گردو بسیار سودمند است؛ به همین دلیل تقاضای زیادی برای خرید نهال گردو در جهان وجود دارد. امروزه نهال های گردو در انواع مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام باردهی و کارکرد ویژه خود را دارند و برای کاشت در شرایط مختلف مناسب هستند. اگر می خواهید بهترین و تجاری ترین نوع گردو را برای منطقه خود خریداری کنید، باید با کارشناسان خبره در این زمینه مشورت کنید.

کارشناسان رویال نهال با 30 سال سابقه در زمینه کاشت گردو می توانند در این زمینه اطلاعات تخصصی و بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار دهند. بیش از 5 هکتار از اراضی این نهالستان زیر کشت انواع گردو است؛ پس کارشناسان رویال نهال تجربه و اطلاعات کافی در این زمینه را دارند. اگر می خواهید شما هم از این اطلاعات بهره مند شوید، همین الان با تیم رویال نهال تماس بگیرید.

با خرید نهال گردو بذری، با هزینه کمتر به سود بیشتری برسید

نهال های بذری نهال هایی هستند که توسط بذر ژن برتر کاشته می شوند؛ به همین دلیل به آن ها نهال هایی بر پایه بذر نیز گفته می شود. رسیدگی به این نهال بسیار کم تر از نهال های پیوندی است؛ زیرا این نهال ها برای باردهی و رشد باید در شرایط مطلوبی قرار داشته باشند. همچنین گردو های بذری مقاومت بالایی در برابر یخبندان های شدید زمستانه دارند و در دمای 25 درجه زیر صفر دچار سرمازدگی نمی شوند این در حالیست که گردو های پیوندی در دمای زیر 10 درجه زیر صفر درجه دچار سرمازدگی می شوند.

باردهی گردو بذری همانند درختان پیوندی به صورت یکنواخت نیست؛ یعنی در زمان باردهی هم گردوهای درشت و هم گردوهای ریز را تولید می کنند. البته در سال های اخیر و با اصلاحات ویژه انجام شده بر روی نهال های بذری، مهندسان رویال نهال توانسته اند این عدم یکنواختی محصول را تا حد زیادی برطرف کنند، اما عدم یکنواختی محصول می تواند برای شما فرصتی ویژه برای سوددهی بیشتر به وجود آورد.

شما می توانید گردوهای درشت و مرغوب خود را با قیمت بسیار بالا در بازار مصرف به فروش برسانید و گردوهایی با سایز کوچک تر را به صنایع غذایی مختلف بدهید. امروزه بسیاری از صنایع غذایی برای تولید محصولات خود نیاز به گردو دارند و گردوهای مرغوب و درشت برای استفاده آن ها، صرفه اقتصادی چندانی ندارد؛ به همین دلیل آن ها به دنبال گردوهای ریزتر؛ اما باکیفیت هستند تا بتوانند محصولات خود را با قیمتی عالی در اختیار مصرف کننده قرار دهند. میوه نهال های بذری بهترین گزینه برای این صنایع محسوب می شوند.

با استفاده از این فرصت ویژه شما می توانید گردوهای خود را با قیمت های مختلفی در بازار به فروش رسانده و درآمد بالایی در این زمینه کسب نمایید.

مزایای کاشت نهال گردو بذری اصلاح شده

ویژگی های نهال گردو بذری اصلاح شده

گردوهای پایه بذری از گردوهای پیوندی مقاوم هستند، با اصلاحاتی که در سال های اخیر بر روی آن ها انجام شده است، مقاومت آن ها در برابر عوامل بیماری زا و آفت های گیاهی، تا حد زیادی افزایش یافته است؛ بنابراین خرید آن ها به صرفه تر شده است.

نهال های گردو بذری باردهی یکسانی ندارند؛ یعنی ممکن است در یک سال محصول زیادی تولید کنند، اما در سال بعدی محصول چندانی ندهند، این مورد نیز تا حد زیادی در گردو بذری اصلاح شده تولید شده توسط رویال نهال برطرف شده است تا باغداران بتوانند با خرید گردو بذری اصلاح شده به سود قابل قبولی دست یابند.

اگر می خواهید باغداری خود را با هزینه ای بسیار کم آغاز کنید، خرید گردو بذری اصلاح شده برای شما مناسب است. لازم به ذکر است که این نهال ها را می توانید در سال های ابتدایی رشد پیوند بزنید تا باردهی آن ها چند برابر شده و کیفیت محصول تولیدی آن ها افزایش یابد. اگر می خواهید باغداری را در ابعاد گسترده آغاز کنید، اما هزینه کافی برای آن را ندارید، می توانید نهال های گردو بر پایه بذر را از رویال نهال خریداری کنید.

تمامی ارقام تجاری گردو که به صورت پیوندی در رویال نهال موجود هستند، به صورت بذری نیز وجود دارند؛ بنابراین فکر نکنید که نهال های گردو بذری رویال نهال از جمله نهال های گردو معمولی و ضعیف موجود در بازار هستند. شما می توانید تجاری ترین ارقام گردو؛ مانند ژنوتیپ را به صورت پایه بذری نیز خریداری کرده و از مزایا و سودآوری آن ها بهره مند شوید.

مزایای کاشت نهال گردو بذری اصلاح شده

خرید نهال گردو بذری اصلاح شده با کیفیت عالی در رویال نهال

کاشت نهال هایی بر پایه بذر نیازمند دقت و توجه فراوان است. انتخاب بذر مناسب، تکثیر و نگهداری مناسب بذر، استفاده از خاک و کود مناسب، و شرایط آب و هوایی مناسب برای رشد و توسعه نهال‌ ها از جمله نکاتی است که باید در کاشت نهال های پایه بذری رعایت شود؛ بنابراین نهال های پایه بذری را نباید از هر نهالستانی خریداری کنید. بسیاری از این نهال ها که در شرایط نامطلوب پرورش یافته اند، تنها چند سال بیشتر عمر نمی کنند. اگر هم عمر آن ها طولانی باشد، باردهی چندانی نخواهند داشت.

نهالستان رویال نهال با بهره مندی از بهترین مهندسان کشاورزی و با نظارت و کنترل کارشناسان جهاد کشاورزی، بهترین نهال های گردو اصلاح شده را بر پایه بذر تولید می کند. نهال گردو اصلاح شده بذری موجود در رویال نهال با تضمین باردهی و کیفیت به فروش می رسد. این نهال ها از تمام لحاظ های بهداشتی کنترل شده هستند و عاری از هرگونه آفت و بیماری به باغداران عزیز عرضه می شوند. اگر می خواهید نهال گردو اصلاح شده بذری را همراه با لیبل و گواهی سلامت خریداری کنید، سری به بزرگ ترین نهالستان غرب کشور (رویال نهال) بزنید.

نهال گردو بذری اصلاح شده رویال نهال در بهترین شرایط رشد کرده است و بسیار قوی و مقاوم است. قیمت بسیار مناسبی هم دارد. متخصصان رویال نهال تمام دانش و تجربه خود را برای رشد این نهال گردو ، در اختیار شما قرار می دهند تا با خیال راحت و دانش کافی این نهال ها را برای باغستان خود خریداری نمایید. اکنون وقت آن رسیده تا با خرید نهال های سالم از رویال نهال، گامی موثر برای آینده خود بردارید.

مزایای کاشت نهال گردو بذری اصلاح شده

جستجو در سایت