آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

کسب درآمد با احداث باغ سیب

کسب درآمد با احداث باغ سیب

کسب درآمد با احداث باغ سیب:

میوه سیب از میوه های چهار فصل به شمار می رود و در تمام فصل ها مشتریان خود را دارد، علاوه بر این، محصولات زیادی از میوه سیب تولید می شود و ایران یکی از صادرکنندگان میوه سیب تازه است و فرآورده های آن برای اروپایی ها و خارجی ها است. سیب از جمله میوه هایی است که میتوان با احداث باغ آن کسبدرآمد بالایی را رقم زد البته دلایل دیگری هم برای کاشت نهال سیب وجود دارد، همچنین نباید فراموش کرد که نگهداری و مراقبت از میوه سیب بسیار آسان و ارزان است.

صفر تا صد نهال سیب:

نهال سیب یکی از نهال های محبوب در باغها، باغچه ها و ویلاها است، نهال سیب برای رشد بهتر به نور کافی نیاز دارد و خاک باغچه برای کاشت نهال سیب باید مناسب باشد. بهترین زمان برای خرید نهال سیب و کاشت آن در مزرعه اواسط پاییز و اوایل بهار است، نهال سیب بسیار سودآور است اما در برابر بسیاری از بیماری ها و آفات آسیب پذیر است. کشاورزان موظف هستند که تمام این آفات و بیماری ها را بشناسند و آنها را کنترل کنند.

نهال سیب به سه دسته نهال سیب دیرگل، نهال سیب میانگل و نهال سیب زودگل تقسیم می شود، باغداران باید در خرید نهال سیب دقت کنند که نهال سیب مناسب با محیط منطقه در مناطق نیمه گرمسیری، معتدل و نیمه گرمسیری خریداری کنند.سپس بر اساس نیاز خود یکی از انواع مختلف نژادها را انتخاب می کند.

بهترین ارقام نهال سیب سیستم دفاعی بالایی در برابر بیماری ها و آفات دارند و در برابر آفات مختلف مقاوم هستند.اندازه و کیفیت خوب و مناسب برای کشاورزان بهینه است. شما اگر گران ترین نهال سیب را خریداری کنید ولی مناسب منطقه شما نباشد نمی توانید به بهترین نتیجه و درآمد اقتصادی برسید.

یک کشاورز در خرید نهال سیب باید سازگاری با شرایط محیطی را در نظر بگیرد، نهال سیب باید قابلیت سازگاری با آب و هوا، خاک و شرایط منطقه داشته باشد تا کاشت آن بتواند با موفقیت روبرو شود، از جمله عوامل دیگری که کیفیت نهال سیب را تعیین می کند، دوام و استحکام آن است.

پرفروش ترین انواع نهال سیب عبارتند از:

1. نهال سیب گلدن زرد لبنانی

2. نهال سیب گلدن قرمز لبنانی

3. نهال سیب گلاب کهنز تابستانی ایرانی

4. نهال سیب تو سرخ انگلیسی

5. نهال سیب میراگل چینی

6. نهال سیب مشهد ایرانی

7. نهال سیب فوجی

8. نهال سیب گالا

کسب درآمد با احداث باغ سیب

دلایل فروش خوب نهال سیب:

یکی از دلایل محبوبیت و پرفروش ترین نهال سیب در بین کشاورزان ایرانی، سازگاری بالای آن با تمام درختان و گیاهان است. درخت سیب با انواع درختان و گیاهان بدون هیچگونه تداخلی به طرز شگفت انگیزی رشد می کند، البته اگر کشاورز در خرید نهال سیب دقت و حوصله داشته باشد. دیگر عوامل مهم در پر فروش بودن نهال سیب عبارتند از:

مقاومت در برابر بیماری ها و آفات:

برخی از نهال های سیب مناسب برای شرایط محیطی خاص دارای مقاومت قوی در برابر بیماری ها و آفات هستند که به کاهش استفاده از مواد شیمیایی در مزرعه و بهبود محصول کمک می کند.

بهره وری بالا:

نهال های سیب پرمحصول می توانند عملکرد قابل توجهی داشته باشند، این نوع نهال ها در شرایط مختلف محیطی از نظر رشد و نمو سرعت رشد قوی تری دارند.

میوه های با کیفیت:

نهال های سیب پیوندی و اصلاح شده می توانند میوه های باکیفیت تولید کنند، این میوه ها ممکن است رنگ روشن، طعم مطبوع، شکل خوب و اندازه خوب داشته باشند.

مقاومت در برابر شرایط محیطی خاص:

برخی از نهال های سیب پیوندی می توانند مقاومت قابل توجهی در برابر شرایط مختلف محیطی مانند یخبندان، گرما، خشکی، فرسایش خاک و تغییرات آب و هوایی از خود نشان دهند.

هنگام خرید نهال سیب باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

در اینجا چند نکته طلایی برای خرید نهال سیب آورده شده است. با رعایت این نکات، در خرید نهال سیب موفق خواهید بود:

• قبل از خرید نهال سیب برنامه ریزی کنید و همه ی عوامل را در نظر بگیرید، ابتدا نیازهای خود را بدانید و میزان فضای قابل استفاده، خاک مناسب، میزان نور و آب مورد نیاز نهال سیب و بودجه خرید را در نظر بگیرید.

• با انواع نهال سیب سردسیری و گرمسیری و معتدل آشنا شوید، اطلاعاتی در مورد نهال های سیب با کیفیت بالا بیابید و در مورد انواع سیب و شرایط رشد آن آگاه شوید.

• نهال سیب را به دقت انتخاب و بررسی کنید و به دنبال نهال های سالم، بدون آفت و سالم باشید، برگ ها و ریشه ها باید سالم و نرمال باشند، مطمئن شوید که هیچ گونه عارضه، آسیب جدی یا علائمی در نهال وجود ندارد.

• در صورت لزوم از کشاورزان با تجربه یا کارشناسانی که نهال سیب خریداری می کنند کمک بخواهید تا نهال های متناسب با شرایط و نیازهای شما را معرفی کنند.

• یک خرید مطمئن داشته باشید، پس از انتخاب نهال های سازگار با محیط، موارد زیر را بررسی کنید:

• قیمت نهال سیب، بیمه نهال، شرایط تحویل و قوانین بازگشت.

• زمین را برای کاشت نهال سیب آماده کنید که شامل آنالیز خاک، حفر گودال های عمیق و گسترده با تهویه خوب، نصب تجهیزات آبیاری است.

با انجام این مراحل می توانید نهال سیب را با موفقیت خریداری کنید و از رشد و توسعه نهال سیب لذت ببرید.

همچنین هنگام خرید نهال سیب باید بررسی شود که رقم انتخابی متناسب با منطقه است، اگر بهترین و گران ترین نهال سیب دنیا را بخرید ولی مناسب منطقه شما نباشد حتما نهال سیب شما هدر می رود ، عوامل مهم دیگری برای خرید نهال سیب وجود دارد که عبارتند از:

1. قیمت نهال سیب

2. میزان باردهی و کیفیت میوه نهال سیب

3. روش تکثیر نهال سیب

4. زود بازدهی یا دیر بازده بودن نهال سیب

5. نیازهای منطقه

6. هدف کشاورزان از تولید میوه سیب

کسب درآمد با احداث باغ سیب

بهترین نژادهای سیب کدامند؟

از ویژگی های بهترین نوع سیب باید در تولید مقادیر زیاد میوه خوشمزه و خوش طعم، حفظ قابلیت و ماندگاری آن اشاره کرد. شرایط رشد سیب متفاوت است و ارقام متفاوتی دارد، بهتر است با نظر کارشناسان متخصص نهالستان مناسب ترین رقم سیب را با توجه به منطقه خود و شرایط خاک و آب و هوا انتخاب کنید.

1. نهال سیب زرد فرانسوی

2. نهال سیب مشهد، ایران

3. نهال سیب کهنز ایرانی

4. نهال سیب دو رنگ فرانسوی

5. نهال سیب رد چیف آمریکایی

سخن پایانی:

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را در این رابطه ببینید به بخش نهال سیب مراجعه نمایید و همچنین در خصوص قیمت نهال سیب و نحوه خرید و سفارش آنلاین آن میتوانید با کارشناسان نهالستان رویال نهال در تماس باشید. .

کسب درآمد با احداث باغ سیب

جستجو در سایت