آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

کاشت و احداث باغ بهترین نهال بادام و گردو

کاشت و احداث باغ بهترین نهال بادام و گردو

کاشت و احداث باغ بهترین نهال بادام و گردو

فصل زمستان و بهار در زندگی باغداران به عنوان دو فصل نو در زندگی و درآمد آن ها محسوب می شود. در این فصل ها باغداران باید نسبت به احیاء باغات خود، اقدامات لازم را انجام دهند. اولین گام برای شروع باغداری حرفه ای، خرید نهال است. اگر شما بهترین رقم نهال را برای منطقه زندگی خود خریداری کنید، اما این رقم از ارقام تجاری نباشد، سود چندانی نصیب شما نخواهد شد؛ زیرا اکثر خریداران به دنبال محصولات ناب و کمیاب هستند.

آب و هوای کشور ما برای کاشت انواع نهال مناسب است؛ اما 2 نهال بادام و گردو از بارزترین و تجاری ترین نهال ها هستند که سودآوری بسیار بالایی دارند. به طور قطع می توان گفت که ایران یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان بادام و گردو در جهان است. اگر می خواهید صادرکننده برتر بعدی شما باشید، ارقام تجاری گردو را از رویال نهال بخرید. رویال نهال بزرگ ترین تولیدکننده نهال در غرب کشور بوده و حامی همیشگی باغداران است. در رویال نهال تمامی ارقام تجاری گردو و بادام وجود دارند و با قیمتی استثنایی و تخفیف ویژه ارائه می شوند. شما می توانید با مراجعه به رویال نهال سرمایه گذاری در زمینه احداث باغستان های گردو و بادام را با کمترین سرمایه اولیه آغاز کرده و بعد از گذشت چند سال بهره برداری اقتصادی خود را آغاز نمایید. دیگر چیزی به پایان تخفیفات زمستانی رویال نهال نمانده است؛ پس عجله کنید تا شما هم از این تخفیف های باورنکردنی بهره مند شوید.

احداث باغستان های بادام و گردو؛ راهی به سوی افزایش درآمد پایدار

اینکه می گوییم احداث باغستان های بادام و گردو راهی به سوی درآمد بیشتر و پایدارتر است، اغراق نیست. ارقام تجاری گردو و بادام که در رویال نهال موجود هستند، بیش از 80 تا 100 سال عمر مفید دارند و نیازی نیست بعد از گذشت چند سال، آن ها را با نهال های جوان جایگزین کنید؛ این یعنی شما با یک بار خرید نهال می توانید تا زمانی که زنده هستید، از آن بهره برداری کنید.

نهال های گردو و بادام موجود در رویال نهال در بهترین شرایط پرورش یافته اند و اصلاحات زیادی بر روی آن ها انجام شده است؛ به همین دلیل مقاومت بسیار بالایی در برابر آفات و بیماری ها دارند و می توانند در سخت ترین شرایط هم دوام آورند. این نهال ها از همان سال اول کاشت باردهی خود را به میزان کم آغاز می کنند تا شما به آینده ای پربارتر امیدوار شوید و نیازی نباشد برای دیدن محصول و کیفیت آن، سال ها صبر کنید.

میزان باردهی این دو نهال از تمام نهال های مثمر بیشتر است. هر هکتار از باغستان های گردو بیش از 8 تن و هر هکتار از باغستان های بادام بیش از 4 تن محصول مرغوب، با درصد پوچی بسیار پایین، تولید می کنند. میوه های این دو نهال تجاری تنها برای تازه خوری استفاده نمی شوند؛ بلکه فرآورده های بسیار زیادی از آن ها به دست می آید. صنایع تولید مواد غذایی که با گردو و بادام سروکار دارند، حاضر هستند محصولات باغ شما را پیش خرید کنند.

کاشت و احداث باغ بهترین نهال بادام و گردو

در زمان خرید نهال بادام و گردو به این نکات توجه کنید

امروزه و با وجود واریته های مختلف از نهال بادام و نهال گردو که محصولات بسیار متمایزتری از نهال های معمولی تولید می کنند، بازار بسیاری از باغداران کساد شده است. خریداران و مشتریان داخلی و خارجی بابت گردوها و بادام های معمولی و کوچک موجود در بازار پولی پرداخت نمی کنند. آن ها به دنبال محصولات باکیفیت تر و درصد چربی بالاتر هستند؛ پس در همین ابتدای کار سرمایه خود را با خرید نهال های معمولی و کم بارده به هدر ندهید.

در رویال نهال هیچ نهال معمولی وجود ندارد. تمام نهال های این نهالستان از بهترین ارقام تجاری موجود در بازار هستند و باکیفیت عالی به بازار عرضه شده اند. رویال نهال تحت نظر جهاد کشاورزی فعالیت می کند و تمام نهال های آن با کنترل کیفیتی از سوی این نهاد دولتی تولید می شوند. اگر می خواهید سرمایه گذاری خود را با خرید نهال های سالم، سرحال و شناسنامه دار آغاز کنید، همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید.

فراموش نکنید که برای کاشت ارقام تجاری گردو و بادام، باید روش های سنتی و قدیمی باغداری را کنار بگذارید و باغداری را با روش های نوین و حرفه ای آغاز کنید. این امر به شما کمک می کند تا با پرداخت هزینه کمتر، به بیشترین میزان سودآوری در سال برسید. کارشناسان رویال نهال در کنار شما هستند تا بهترین ارقام تجاری مناسب برای منطقه شما را معرفی کنند و بهترین راهنمایی ها را در خصوص کاشت این نهال ها به شما آموزش دهند. تجاری ترین ارقام گردو و بادام، نهال های زیر هستند:

• گردو ژنوتیپ رویال

• گردو چندلر

• گردو فرنور

• بادام تونو

• بادام مامایی

• بادام فرانیس کلون

• بادام شکوفه، سهند و آذر

کاشت و احداث باغ بهترین نهال بادام و گردو

خرید از بزرگ ترین و قدیمی ترین نهالستان کشور، دیگر یک آرزو نیست!

در گذشته راه های ارتباطی چندانی وجود نداشت و باغداران محکوم به خرید نهال از نهالستان های نزدیک باغستان خود بودند که این سرمایه آن ها را تا حد بسیار زیادی به هدر می داد، اما امروز این گونه نیست. شما می توانید تنها با یک تماس تلفنی با کارشناسان رویال نهال، خرید خود را بزرگ ترین و قدیمی ترین نهالستان کشور با بیش از 30 سال سابقه کار انجام دهید.

فرصت خرید نهال آن هم با تخفیفات ویژه همیشه وجود ندارد؛ پس از این فرصتی که رویال نهال در اختیار شما قرار داده استفاده کنید و نهال های اصیل و باکیفیت را با همان قیمت نهال های معمولی خریداری کنید و از باردهی بی نظیر آن ها بهره مند شوید.

کارشناسان رویال نهال با بررسی اصولی منطقه زندگی و خاک زمین شما، بهترین و تجاری ترین ارقام بادام و گردو را برای کاشت در آن منطقه به شما پیشنهاد می دهند تا سود بیشتری نصیب شما شود. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان، آنالیز خاک و در نهایت خرید نهال با تخفیف ویژه با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید.

کاشت و احداث باغ بهترین نهال بادام و گردو

جستجو در سایت