آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال گلدانی با گیرایی صد در صد

نهال گلدانی با گیرایی صد در صد

فروش ویژه نهال های گلدانی با قیمت استثنایی با گیرایی صد در صد

اگر به هر دلیلی تایم کاشت نهال ریشه لخت را از دست داده اید،اگر می خواهید بدون محدودیت زمانی نهال بکارید و محصولاتی باکیفیت برداشت کنید، باید نهال های گلدانی را خریداری کنید. با توجه به اتمام فصل کاشت نهال های ریشه لخت، بسیاری از باغداران از گسترش یا احداث باغستان های جدید صرف نظر می کنند؛ در حالی که می توانند بهترین ارقام تجاری نهال را به صورت گلدانی خریداری کرده و در هر فصلی از خاک به زمین خود منتقل کنند. نهال های گلدانی در طی حمل و نقل به مکان های مختلف، هیچ صدمه ای نمی بینند و در تمام فصول سال قابل کاشت هستند.

رویال نهال بزرگ ترین تولید کننده نهال گلدانی در غرب کشور است که تجاری ترین ارقام تجاری را برای کاشت در مناطق مختلف عرضه می کند. شما باغداران عزیز از همین الان می توانید در طرح فروش ویژه نهال های گلدانی رویال نهال شرکت کرده و نهال مورد نظر خود را با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت مصوب خریداری کنید.

7 نهال ویژه و اقتصادی در طرح فروش ویژه نهال گلدانی رویال نهال

در فروش ویژه نهال های گلدانی رویال نهال می توانید هم برای مناطق گرمسیر و هم برای مناطق سردسیر نهال های باکیفیت و شناسنامه دار خریداری کنید. باردهی اقتصادی این نهال ها در کمترین زمان ممکن رخ می دهد و سرمایه شما را چند برابر می کند.

نهال فندق؛ راهی برای داشتن درآمدی پایدار

مناطق معتدل، مرطوب و نیمه گرمسیری این پتانسیل را دارند که یکی از بهترین و تجاری ترین نهال های آسیا و اروپا در آنجا کاشته شود. در حال حاضر 30 درصد بازارهای جهانی به تولید فندق اختصاص دارد و از آنجایی که قیمت این محصول بسیار بالا است، کاشت آن رونق اقتصادی فراوانی به همراه دارد. نهال های فندق گلدانی 80 تا 90 سال عمر مفید دارند و در هر هکتار 3 تن باردهی دارد.

نهال گلدانی با گیرایی صد در صد

انار؛ یاقوت سرخ مناطق گرمسیری و معتدل

ایران مهم ترین قطب تولیدکننده انار در جهان است و سهم بسیار بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده است. اگر می خواهید شما هم از این فرصت بی نظیر بهره مند شوید، همین امروز نهال انار گلدانی را با بهترین کیفیت از رویال نهال خریداری کنید. باردهی این نهال ها از همان سال ابتدای رشد آغاز می شود و تا 100 سال بعد ادامه دارد. عملکرد این نهال در هر هکتار 70 تن پیش بینی شده است.

انجیر استهبان؛ سودآورترین نهال انجیر

یکی از نهال هایی که به وفور در مناطق گرمسیر کاشته می شود، انجیر است. کشور ما سومین کشور تولیدکننده انجیر در دنیا است و سالانه میزان بسیار بالایی از این محصول را به کشورهای مختلف دنیا صادر می کند. میوه انجیر هم به عنوان تازه خوری و هم برای تولید خشکبار، مربا، شهد و... مورد استفاده قرار می گیرد. نهال های بالغ انجیر در هر هکتار 15 الی 20 تن باردهی اقتصادی دارند و می توانند به طور متوسط 4 تن انجیر خشک تولید کنند.

انگور موندارپ؛ خاص ترین انگور دنیا

یکی از بهترین ارقام تجاری که می توانید برای کاشت در مناطق سردسیر انتخاب کنید، انگور موندراپ است. شکل ظاهری این انگور با تمام انگورهایی که تاکنون دیده اید، فرق دارد. حبه های این انگور بسیار کشیده، درشت و گوشتی با طعمی شیرین هستند؛ از این بسیاری از صاحبان صنایع غذایی به دنبال خرید این انگور برای تولید آبمیوه، شربت، شیره و... هستند. این نهال گلدانی با کیفیت فوق العاده در رویال نهال موجود است که می توانید آن را با تخفیف ویژه خریداری نمایید.

انگور ردگلوب؛ پرفروش ترین نهال انگور ایران

پرفروش ترین نهال انگور در کشور ما انگور ردگلوب است. این نهال مقاومت بسیار بالایی به بی آبی دارد و در کمترین زمان ممکن رشد می کند. این انگور بسیار بازار پسند است و فروش آن در همان ماه های ابتدایی برداشت، آغاز می شود. عملکرد هر اصله نهال انگور ردگلوب در هر هکتار، 70 تن تخمین زده شده است. این نهال 100 سال عمر اقتصادی دارد که با رسیدگی بهتر می توانید عمر مفید آن را افزایش دهید.

کاشت خرمالو؛ راهی برای ورود به بازار پر رونق محصولات فصلی

یکی از میوه های پرطرفدار که در فصل پاییز وارد بازار می شود، خرمالو است. خرمالو پادشاه میوه های پاییزی است و ایرانی ها ارادت خاصی به آن دارند. نهال خرمالو در آب و هواهای مختلف جواب می دهد؛ اما بهتر است آن را در مناطق معتدل یا نیمه گرمسیری بکارید تا به عملکرد حداکثری خود؛ یعنی 25 تا 30 تن در هکتار برسد.

نهال گلدانی با گیرایی صد در صد

پیشنهادهای رویال نهال را برای خرید نهال جدی بگیرید!

اگر می خواهید باغداری حرفه ای و سودآور را تجربه کنید، بهتر روش های قدیمی را کنار گذاشته و یک نهالستان معتبر را برای خرید نهال انتخاب کنید. خرید نهال های باکیفیت و از ارقام تجاری موجود در بازار گام اول موفقیت در باغداری است که اگر آن را نادرست بردارید، هیچ گاه باغداری سودآور را تجربه نخواهید کرد.

رویال نهال عرضه کننده انواع ارقام تجاری نهال های مثمر و غیر مثمر است در 2 نوع ریشه لخت و گلدانی است. اگر تاکنون فرصتی برای خرید نهال نیافته اید، می توانید با خرید و کاشت نهال های گلدانی قدمی به سوی باغداری اقتصادی بردارید. تمامی نهال های گلدانی رویال نهال با تأییدیه از سازمان جهاد کشاورزی و به همراه شناسنامه و ضمانت باردهی ارائه می شوند؛ پس هیچ نگرانی در خصوص خرید آن ها وجود ندارد.

پس همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید و نهال متناسب منطقه زندگی خود را با مناسب ترین قیمت خرید کنید.

نهال گلدانی با گیرایی صد در صد

جستجو در سایت