آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال گردو اسرائیلی، کانادایی و ژنوتیپ برتر

نهال گردو اسرائیلی، کانادایی و ژنوتیپ برتر

نهال گردو اسرائیلی، کانادایی و ژنوتیپ برتر

خرید و پرورش نهال گردو سرمایه گذاری بدون ریسک و صددرصد سودآور است؛ مخصوصاً اگر بتوانید نهال های سالم و باکیفیت گردو را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید. برترین ارقام تجاری نهال گردو قیمتی در حدود 130 تا 150 هزار تومان دارند، اما رویال نهال تجاری ترین ارقام نهال های خود را در فروردین ماه 1403 میتوانید با قیمتی ویژه و تنها با 80 هزار تومان بخرید. این یک فرصت استثنائی برای خرید نهال های گردو و سرمایه گذاری در این زمینه است.

هر چقدر باردهی یک درخت گردو و سازگاری آن با منطقه زندگی شما بیشتر باشد، سودآوری باغستان شما نیز افزایش می یابد. همه ساله تعداد زیادی نهال گردو در کشور خرید و فروش می شود که اغلب آن ها به دلیل ضعیف بودن بیش از حد، در همان سال های ابتدایی رشد، نابود می شوند و سرمایه باغدار را به هدر می دهند.

رویال نهال با 30 سال سابقه در زمینه کاشت گردو، بیشترین ارقام تجاری این نهال را با کیفیت عالی و تحت نظارت جهاد کشاورزی پرورش داده و به فروش می رساند. پس این فرصت خرید از بزرگ ترین نهالستان غرب ایران را از دست ندهید و همین الان گامی مفید و مؤثر را برای احداث یا گسترش باغات خود بردارید. در ادامه 3 نهال برتر گردو را که می توانید از رویال نهال با قیمت 80 هزار تومان خریداری کنید، بیان می کنیم:

گردو اسرائیلی درآمدی 500 میلیون تومانی برای شما دارد

بدون شک یکی از نهال های گردو که عملکرد بسیار خوبی را در مناطق سردسیر و معتدل دارد، نهال گردو اسرائیلی خوشه ای است. خاستگاه این گردو همانطور که از نام آن برمی آید، اسرائیل یا همان فلسطین اشغالی است که امروزه به کشور ما نیز راه یافته. کاشت گردو اسرائیلی خوشه ای یک سرمایه گذاری مطمئن محسوب می شود؛ زیرا فقط با کاشت 100 اصله از این نهال می توانید به درآمد 500 میلیون تومانی یا حتی بیشتر برسید.

این نهال بالغ بر 80 سال عمر می کند که خود دلیلی محکم برای ترغیب باغداران به کاشت آن است. گردوهای تولید شده توسط این نهال را می توانید انبار کرده و در زمان مناسب با قیمتی بالا بفروشید. نهال گردو اسرائیلی از سال اول شروع به باردهی می‌ کند و هر سال به میزان باردهی آن افزوده می شود تا اینکه نهال به سن بلوغ و اوج باردهی خود برسد. در این زمان هر اصله نهال گردو اسرائیلی بیش از 60 کیلوگرم محصول درشت و مرغوب تولید می کند.

نهال گردو اسرائیلی، کانادایی و ژنوتیپ برتر

با خرید گردو کانادایی با 80 هزار تومان 80 سال محصول برداشت کنید

امروزه بیشترین سطح زیر کشت مناطق سردسیر کشور متعلق به نهال گردو کانادایی است. این گردو ویژگی های بسیار منحصر به فردی که دارد که آن را به یکی از پرفروش ترین نهال های گردو در سطح کشور، تبدیل کرده است. مرغوبیت مغز این گردو، آن را تبدیل به یکی از پرطرفدارترین خشکبار در بازارهای جهانی کرده است. هر اصله نهال گردو کانادایی می تواند بالغ بر 50 تا 60 کیلوگرم محصول مرغوب تولید کند که این عدد با توجه به قیمت این نهال در بازارهای جهانی، قابل توجه است.

نهال های گردو کانادایی باردهی خود را از سال دوم پس از کاشت آغاز کرده و در 2 سال بعد؛ یعنی در سال چهارم به بهره برداری اقتصادی می رسند. باغدارانی که این نوع گردو را برای کاشت در زمین خود از رویال نهال خریداری می کنند، باید بدانند که تنها با پرداخت 80 هزار تومان می توانند به مدت 80 سال از هر اصله نهال این گردو بهره برداری کنند.

گردو ژنوتیپ برتر؛ طلای سبز در باغداری

اگر می خواهید در باغداری به درآمد 800 میلیونی برسید، نهال گردو ژنوتیپ را بخرید. در میان ارقام تجاری گردو، ژنوتیپ برتر به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و باردهی فوق العاده خود، جایگاه بسیار ویژه ای دارد. این رقم برای اولین بار در کشور توسط رویال نهال تولید و به ثبت رسیده است و تنها در همین نهالستان به فروش می رسد.

یکی از مهم ترین ویژگی های گردو ژنونیپ برتر کاشت آن به صورت دیم است. اگر بحران بی آبی در منطقه شما وجود دارد، می توانید این نوع گردو را به صورت دیم بکارید. گردو ژنوتیپ برتر خود گرده افشان است و این یک مزیت بسیار مهم برای آن محسوب می شود.

نهال گردو ژنوتیپ برتر گردوهایی با درصد چربی بسیار بالا دارد. هر کدام از این گردوها 17 گرم وزن دارند که 75 درصد آن ها را مغزهای سفید رنگ و روشن تشکیل داده اند. این گردو باردهی خود را از همان سال اول کاشت آغاز می کند و در سال چهارم به باردهی اقتصادی می رسد. کشت این نوع گردو به صورت متراکم و تعداد زیاد در واحد سطح است. این نهال فوق العاده تنها به قیمت 80 هزار تومان در رویال نهال به فروش می رسد؛ پس اگر قصد کاشت آن را دارید، تا موجودی آن به اتمام نرسیده با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید.

نهال گردو اسرائیلی، کانادایی و ژنوتیپ برتر

فروش نهال لیبل دار و شناسنامه دار تنها با 80 هزار تومان

نهال های رویال نهال همگی دارای بالاترین درجه کیفیتی هستند. داشتن شناسنامه و لیبل از دیگر ویژگی های نهال های این نهالستان است. بیش از 5 هکتار از اراضی رویال نهال زیر کشت گردو است و بهترین و تجاری ترین ارقام گردو در این نهالستان تولید می شود؛ بنابراین خیالتان از بابت کیفیت نهال ها راحت باشد. از دیگر ویژگی های نهال های گردو رویال نهال می تواند به تضمین باردهی آن ها اشاره کرد.

اگر نهال هایی که از رویال نهال می خرید، باردهی نداشتند یا خشک شدند، می توانید خسارت خود را به صورت کامل از این نهالستان دریافت کنید. رویال نهال یکی از معتبرترین نهالستان ها با مجوز تولید از جهاد کشاورزی است. کارشناسان رویال نهال به تجارب بسیار ارزشمندی در زمینه کاشت انواع نهال دست یافته اند که آن را به صورت رایگان در اختیار باغداران عزیز قرار می دهند. اگر می خواهید با کمترین سرمایه اولیه سرمایه گذاری در زمینه باغداری را آغاز کنید، همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید.

نهال گردو اسرائیلی، کانادایی و ژنوتیپ برتر

جستجو در سایت