آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال صنوبر نیگرا ، غیرمثمر پولساز

نهال صنوبر نیگرا ، غیرمثمر پولساز

نهال صنوبر نیگرا ، غیرمثمر پولساز

صنوبر از جمله نهال های غیر مثمر؛ ولی تجاری و اقتصادی است. درست است که این درخت میوه ندارد، اما چوب بسیار مرغوب و مقاومی دارد که برای تولید مصنوعات چوبی، بهترین گزینه است. نیاز به چوب در کشور ما از دیرباز تا کنون وجود داشته و در آینده هم وجود خواهد داشت. به دلیل محدودیت منابع چوبی در ایران، عمده چوب مورد استفاده در صنایع چوبی از کشور روسیه وارد می شود. اگر باغداران بتوانند باغستانی از نهال صنوبر ایجاد کنند، می توانند سودآوری بسیاری در این زمینه کسب نمایند.

رویال نهال تولید کننده انواع نهال صنوبر با کیفیت عالی و قیمت مناسب در غرب کشور است. نهال های موجود در رویال نهال همگی سالم و سرحال هستند و در مدت زمان بسیار کوتاهی به بازدهی اقتصادی خود می رسند و سرمایه شما را به علاوه ارزش افزوده بسیار زیادی، باز می گردانند.

پرفروش ترین ارقام صنوبر در ایران

در ایران 3 گونه صنوبر نقرا یک ساله، دو ساله و نهال سیاه کبود تبریزی جزء پرفروش ترین نهال های صنوبر هستند که بازدهی بسیار بالایی دارند. شما می توانید در هر یک هکتار از باغ خود که دارای 10000 هزار اصله درخت صنوبر است، در حدود 200 تن چوب مرغوب برداشت کنید. حال با یک ضرب ساده متوجه خواهید شد که کاشت صنوبر چقدر می تواند برای باغداران بازدهی اقتصادی ایجاد کند.

• صنوبر نقرا یک ساله: منشأ این نهال کشور ترکیه است، اما به دلیل مشابهت اقلیم ایران با ترکیه، در کشور ما هم قابل کاشت است.

• صنوبر نقرا دو ساله: این نوع نهال رشد بسیار سریعی دارد؛ به گونه ای که در 5 سال اول کاشت، با فروش آن سود بسیار بالایی نصیب شما می شود.

• نهال سیاه کبود تبریزی: این نهال که به صنوبر صحرایی نیز معروف است، بسیار با ارزش بوده و نیاز آبی کم تری دارد. ارتفاع این نهال در سال دوم کاشت، به 5 متر هم می رسد. در سال ششم نهال ها 25 متر ارتفاع دارند که در این زمان می توانید بیشترین بهره اقتصادی را از چوب آن ها ببرید.

نهال صنوبر نیگرا ، غیرمثمر پولساز

مزایای کاشت نهال صنوبر تنها محدود به استفاده از چوب نیست!

کاشت نهال صنوبر علاوه بر تولید چوب گران بها و مرغوب، فواید دیگری نیز دارد. کشور ایران در معرض بادهای شدید قرار دارد که در اغلب مواقع سبب نابودی محصولات کشاورزی و نهال های نو پا می شوند. هر ساله کشاورزان و باغداران تمهیدات ویژه ای برای رفع این مشکل و محافظت از محصولات خود انجام می دهند، اما ممکن است در برخی از موارد با شکست مواجه شوند و باز هم بخشی از محصول خود را در اثر بادهای شدید، از دست بدهند.

یکی از مطمئن ترین راه ها برای جلوگیری از تأثیر باد بر نهال ها و محصولات کشاورزی، کاشت نهال صنوبر با فاصله مناسب در باغستان ها است. نهال های صنوبر به عنوان بادشکن عمل می کنند و جلوی آسیب باد به سایر درختان را می گیرند. با این کار هم می توانید از چوب این درختان استفاده کنید و هم می توانید از آسیب به محصولات باغی جلوگیری نمایید.

از دیگر مزایای کاشت نهال صنوبر می توان به زیباسازی فضاهای باز اشاره کرد. صنوبر از جمله نهال های زینتی است و می تواند جلوه زیبایی به باغ یا زمین کشاورزی شما ببخشد. امروزه برای زیباسازی منازل ویلایی از درختان صنوبر استفاده می کنند. این گونه است که می توان با کاشت نهال صنوبر چند هدف را نشانه گرفت.

احداث باغستان صنوبر هزینه زیادی نمی خواهد

درختان صنوبر معمولاً به خشکی و شرایط نامساعد مقاوم هستند و در بسیاری از نقاط ایران، با آب و هوای متفاوت رشد می کنند. البته رشد حداکثری آن ها زمانی رخ می دهد که شرایط خوبی برای رشد فراهم باشد. نهال های صنوبر قیمت بالایی ندارند؛ بنابراین برای احداث یک باغستان از نهال های صنوبر به سرمایه هنگفتی نیاز ندارید.

این درختان در اغلب موارد نیاز به کودهی ندارند، اما اگر بخواهید چوبی قوی تر از این درختان برداشت کنید، باید از کودهای ازت فسفر و پتاس استفاده کنید. رشد این درخت با این کودها به شدت زیاد است و در کمترین زمان ممکن، درختانی تنومند ایجاد می کنند. آبیاری نهال صنوبر نیز در هر ماه 3 تا 4 مرتبه است و مانند بسیاری از درختان مثمر، نیاز به آبیاری مداوم ندارد.

فاصله کاشت نهال صنوبر از هم 1*1 متر است؛ زیرا این درخت رشد طولی زیادی دارد و تراکم آن کم است؛ پس در یک زمین یک هکتاری می توانید 10 هزار اصله از این نهال بکارید که این تعداد فوق العاده است و سود زیادی نصیب شما می کند. در بازار امروز هر درخت صنوبر ارزش 4 میلیونی دارد؛ یعنی به ازای هر هکتار 40 میلیارد تومان ارزش اقتصادی ایجاد می کند.

قیمت درخت صنوبر ممکن است در اثر نوسانات بازار افزایش هم پیدا کند؛ بنابراین اگر قصد دارید در 5 سال آینده به این میزان درآمد برسید، همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید و این نهال ها را با کیفیت عالی خریداری کنید. علاوه بر این از مشاوره آن ها در خصوص شرایط رشد این نهال بهره مند شوید.

نهال صنوبر نیگرا ، غیرمثمر پولساز

تا اقتصاد سبز با رویال نهال راهی نیست

رویال نهال سال ها است که در زمینه تولید و پرورش انواع نهال های مثمر و غیر مثمر فعالیت می کند و در این زمینه به دست آوردها و تجارب گران بهایی رسیده است. اگر می خواهید باغداری موفق و نمونه باشید، به این تجارب نیاز دارید. علاوه بر این عرضه نهال های باکیفیت، مرغوب و شناسنامه دار از خدمات اصلی رویال نهال برای باغداران است. این نهال ها عاری از آفت و بیماری هستند و در کمترین زمان ممکن به بهره برداری می رسند.

فراموش نکنید که وقت و سرمایه ای که برای احداث باغ صرف می کنید، تنها در صورتی نتیجه بخش است که نهال های خریداری شده توسط شما دارای گواهی سلامت و لیبل دار باشند. در غیر این صورت هیچ تضمینی برای موفقیت شما در این زمینه وجود ندارد. حال اگر می خواهید نهال های سالم و سرحال را بخرید، با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید.

جهت اطلاعات بیشتر و خرید نهال صنوبر همینطور مشاوره رایگان با کارشناسان میتوانید به سایت نهالستان رویال نهال آرمین قاسمی به آدرس ROYALNAHAL.COM مراجعه نمایید.

04445231520

09141811520

09201811520

09301811520

نهال صنوبر نیگرا ، غیرمثمر پولساز

جستجو در سایت