آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال صنوبر درختی جادویی

نهال صنوبر درختی جادویی

صنوبر، درختی جادویی که مسیر پولسازی را برایتان هموار می کند

چندبار تا به امروز به فکر راه اندازی یک کسب و کار برای کسب در آمد بوده اید؟ تا به حال به این فکر کرده اید که زمین خالی شما همانند یک غول چراغ جادو خوابیده است که تنها با یک تنش بیدار می شود و شما را به آرزوی پولدار شدن می رساند. اگر کمی عاقلانه تصمیم بگیرید می توانید با کاشت صنوبر از یک زمین خالی یک باغ درخت داشته باشید که در کم ترین زمان، رشد می کند و می توانید با فروش چوب آن، به درآمد دلخواهتان برسید. اما چرا صنوبر؟ درخت صنوبر جزو رقم های درآمدزا است که چوب مرغوب و محبوبی در صنایع دارد و می توانید به راحتی آن را در بازار بفروشید. از طرفی نیاز به نگهداری و توجه خاصی ندارد و اگر آبیاری آن را به درستی انجام دهید به یک چشم برهم زدن رشد می کنند.

کاشت صنوبر در ایران، سرمایه گذاری مطمئن برای همه باغداران

صنوبر یکی از گونه های اقتصادی در ایران و دیگر کشورهای جهان است. چرا که رشد سریعی دارد و چوب آن هم باکیفیت است. این درخت برای مناطق مختلف سازگار است و پرو تر از چیزی است که به آن فکر می کنید. چه در منطقه معتدل باشید چه مناطق سردسیری یا حتی مناطق گرمسیری در هر صورت می توانید به راحتی صنوبر را پرورش دهید. این درخت برخلاف چنار بذر ندارد و اطراف درخت نمی ریزد، در نتیجه خاک اطراف را تحت تسلط خود قرار نمی دهد و یک انتخاب هوشمندانه است که می توانید در کنار باغ های میوه هم آن را بکارید.

مزایای کشت و پرورش صنوبر

نهال صنوبر یک گزینه منحصر به فرد است که به صورت تاج بسته هستند و می توانید با فاصله 1*1 هم آن را بکارید. در نتیجه فضای زیادی را اشغال نمی کند و تراکم کاشت بالایی هم دارد. از دیگر مزایای کشت این نهال عبارتند از:

• بازارپسند بودن چوب صنوبر

درخت صنوبر چوب مرغوب و باکیفیتی دارد. از چوب این نهال برای ساخت انواع مبلمان، کابینت، کمد، لوازم دکوری، قاب و... استفاده می شود. از این رو بسیار پر فروش بوده و بعد از برش به راحتی می توانید در نصف روز چوب ان را بفروشید و پول نقد آن را به جیب بگذارید که لبخند رضایت را بر لبانتان می آورد و خستگی کار را از بین می برد.

نهال صنوبر درختی جادویی

• نگهداری آسان

این درخت حساس نیست و یک رقم تنومند و مقاوم در برابر کم آبی است. سازگاری بالایی با انواع اقلیم ها دارد و از این رو در سراسر ایران کشت می شود. در هر جای ایران که باشید می توانید به راحتی آن را پرورش دهید و یک درآمد زایی تضمینی برای خودتان داشته باشید. چرا که خراب نمی شود و چوب آن هم آفت نمی گیرد. با خیال راحت سرمایه گذاری کنید و سود آن را چند سال بعد بیشتر از انچه که تصور می کنید، دریافت نمایید.

• هزینه پرورش پایین

شخم زنی؟ سمپاشی؟ ضد قارچ؟ آفت؟ همه این ها برای صنوبر یک شوخی است. این درخت مقاومت بسیار بالایی دارد و شما می توانید با حداقل سرمایه به راحتی آن را پرورش کنید و به سود بالا برسید.

• سایه انداز کارکشته

اگر بتوانید این نهال ها را با فاصله مناسب کنار هم قرار دهید، سایه مورد نیاز باغات شما فراهم خواهد شد. این درخت ها به خوبی سایه می اندازند. البته که این نکته در کنار درختان میوه نمی تواند مشکلی برای آن ها پیش بیاورد زیرا به صورت عمودی رشد می کند

• بادگیر همه فن حریف

برای آنکه بتوانید باغ خود را از سرما در امان نگهدارید، این یک ترفند خارق العاده است. صنوبر را در اطراف باغ بکارید تا به عنوان یک بادگیر عمل کند. اگر باغ و زمین شما در منطقه ای بادگیر است این یک راه حل مناسب خواهد بود که می توانید از طریق آن با یک تیر دو نشان بزنید. هم بادگیر برای باغتان داشته باشید و هم در آینده از فروش چوب آن به درآمد برسید.

ارزش چوب صنوبر چقدر است؟

در حال حاضر چوب صنوبر در بازار با قیمت حداقل 8 هزارتومن به فروش می رسد. اگر همین امروز هم اقدام کنید، در آینده چند ساله می توانید به قیمت چند ده برابری روز آن را بفروشید. از آنجایی که هزینه خرید و نگهداری آن هم مقرون به صرفه است، سرمایه اولیه چندانی نیاز ندارد و این یک مزیت بزرگ به حساب می آید.

صنوبر، طلایی به رنگ سبز

چه تصوری از معدن طلا دارید؟ از نظر رویال نهالی ها، معدن طلا زمینی متراکم از صنوبر است که حسابی رشد کرده و سر به آسمان کشیده اند. نهال های تنومند با ضخامت قطور که قابلیت استفاده در صنایع مختلف را دارد و در هر جای ایران که باشید می توانید به آسانی چوب آن را به فروش برسانید. صنوبرهای رویال نهال به صورت تضمینی هستند و با خرید ان ها می توانید زمین خود را به یک معدن سرسبز تبدیل کنید و به جای طلا، چوب صنوبر برداشت کنید که سود آن دست کم از طلا نخواهد بود. هر چقدر هم که برای کاشت، خرید نهال، برش و... آن سرمایه گذاری نمایید باز هم سود حاصل آن چشمگیر خواهد بود و می تواند شما را به خواسته قلبی تان برساند.

نهال صنوبر درختی جادویی

نهال صنوبر را از کجا تهیه کنیم؟

قرار نیست جهت خرید نهال صنوبر راهی نهالستان ها شوید و در به در به دنبال یک فروشنده مطمئن باشید. همین حالا از پشت گوشی تنها با یک تماس و چند کلیک می توانید سفارش خود را ثبت کنید. نهالستان رویال نهال با عرضه انواع نهال های یکساله، دو ساله و سه ساله صنوبر می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. می توانید همین حالا با کارشناسان ما در واحد فروش ارتباط بگیرید تا از مشاوره رایگان در رابطه با نهال صنوبر بهره مند شوید. کلیه نهال های نهالستان رویال نهال به صورت بسته بندی شده و کاملا تضمینی درب ادرس به شما تحویل داده می شود. همین حالا بدون محدودیت در زمان و مکان سفارش خود را ثبت کنید.

نهال صنوبر درختی جادویی

جستجو در سایت