آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال زردالو اصلاح شده

نهال زردالو اصلاح شده

فروش نهال زردالو اصلاح شده با درآمد 2 میلیاردی در هکتار

همیشه میوه های درشت تر و باکیفیت تر، مشتریان بیشتری دارد و سریع تر در بازار مصرف به فروش می رسد. زردآلو میوه پرطرفدار تابستانی در تمام کشورهای جهان است و صادرات آن درآمد دلاری برای باغداران به همراه می آورد. البته همانطور که مستحضر هستید، زردآلوهای درشت، سفت و خوش طعم برای صادرات مناسب هستند؛ نه زردآلوهای کوچک و شلی که از نهال های معمولی برداشت می کنید!

نهال زردآلو مختص به تمام اقلیم ها است؛ زیرا انواع متفاوتی از آن وجود دارد. اگر بتوانید گونه مناسب منطقه زندگی خود را شناسایی کنید، می توانید به سرعت به درآمد بالایی برسید. کارشناسان رویال نهال با 30 سال تجربه در زمینه کاشت انواع نهال مثمر، بهترین مشاور برای شما هستند. آن ها تمام تجربیات خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید باغستانی را احداث کنید که هیچ کس در کشور مانند آن را نداشته باشد.

نهال زردآلو یکی از پرفروش ترین نهال های موجود در نهالستان رویال نهال است و موجودی آن به سرعت به اتمام می رسد؛ پس اگر می خواهید باغستانی آباد از این نهال ها داشته باشید، فرصت زیادی ندارید؛ چون علاوه بر اتمام موجودی نهال، فرصت طلایی کاشت آن نیز به پایان می رسد.

زردآلو پرتقالی؛ نهالی انعطاف پذیر برای تمام اقلیم های ایران

منشأ زردآلو پرتقالی کشور ایران است؛ به همین دلیل در اغلب نقاط کشور کشت می شود، اما باردهی آن در مناطق سردسیر بیشتر است. زردآلوهای این نهال گرد و نارنجی رنگ هستند و بیشتر مشتریان این زردآلو را به خاطر رنگ جذاب آن می پسندند.

این نهال زودبازده و دیر گل است و می تواند در مدت زمان بسیار کمی شما را ثروتمند کند. باردهی زردآلو پرتقالی در هر هکتار بالغ بر 60 تن است که با توجه به عمر اقتصادی نهال که 50 سال است، عدد قابل توجهی محسوب می شود. این نهال گزینه بسیار خوبی برای کاشت در ویلاها ها و باغچه های کوچک است؛ زیرا هر اصله از این نهال 80 کیلو باردهی دارد و می تواند نیاز سالانه خانواده شما را نیز تأمین کند.

برداشت میوه از این نهال تجاری در اواسط تابستان انجام می شود. میوه این نهال بافتی بسیار محکم دارد و به همین راحتی ها لهیده نمی شود. این ویژگی سبب شده است تا زردآلو پرتقالی قابلیت صادرات و انبار شدن را داشته باشد تا در زمان مناسب خود به فروش برسد.

نهال زردالو اصلاح شده

زردآلو انبه ای؛ تجاری ترین نهال مناطق سردسیر

زردآلو انبه ای خاص مناطق سردسیر است؛ جایی که زمستان های سرد و تابستان های گرم دارد. این نهال نیز بومی کشور ایران است و از تجاری ترین نهال های زردآلو محسوب می شود. گلدهی این نهال از نیمه دوم فروردین ماه آغاز می شود؛ بنابراین سرمای بهاره هیچ تأثیری بر نهال و باردهی آن ندارد.

هر اصله نهال زردآلو انبه ای در بهترین شرایط رشد قادر است بالغ بر 100 کیلوگرم محصول تولید کند که به این ترتیب باردهی آن در هر هکتار به 60 تن هم می رسد. این نهال بالغ بر 30 سال باردهی اقتصادی دارد، اما بعد از گذشت این زمان رفته رفته از باردهی آن کاسته می شود و باید به فکر خریدهای جوان و سرحال باشید.

فراموش نکنید که نهال زردآلو اصیل و شناسنامه دار را نمی توانید در هر نهالستانی پیدا کنید؛ زیرا شرایط رشد این نهال های تجاری با نهال های معمولی متفاوت است. اگر می خواهید سرمایه گذاری سودمند و بلند مدتی داشته باشید، در وهله اول باید خرید نهال را از نهالستان های معتبر و تحت نظارت جهاد کشاورزی؛ مانند رویال نهال خریداری کنید.

زردآلو سلطنتی یا تخم مرغی؛ بزرگ ترین زردآلویی که به عمر خود دیده اید

نهال زردآلو سلطنتی میوه ای بسیار درشت، مرغوب و بیضی شکل تولید می کند؛ به همین دلیل به زردآلو تخم مرغی نیز شهرت دارد. رنگ جذاب و زعفرانی این زردآلو را نیز به مزایای آن بیفزایید. این نهال برای اولین بار در کشور فرانسه پرورش داده شد، اما در حال حاضر در سراسر دنیا پرورش داده می شود از سودآورترین ارقام تجاری است.

این نهال پایه کوتاه است و در بهترین شرایط ارتفاع آن به 5 تا 6 متر می رسد. وجود قد کوتاه و تنه تنومند برای زردآلو تخم مرغی سبب می شود تا باردهی آن بیش از سایر نهال های مشابه باشد. هر اصله از این نهال می تواند به طور متوسط بین 80 تا 90 کیلو محسوب درشت و باکیفیت تولید کند. به این ترتیب در هر هکتار می توانید 60 تا 80 تن زردآلو سلطنتی برداشت نمایید.

زردآلو تخم مرغی خواص بسیار ویژه ای دارد و مصرف آن برای تمام افراد توصیه می شود. بسیاری از صاحبان صنایع غذایی از زردآلو سلطنتی برای تولید آب میوه، کمپوت و مربا استفاده می کنند و حاضر هستند زردآلو تخم مرغی را به هر قیمتی برای تولید محصولات خود خریداری کنند؛ پس اصلاً لازم نیست نگران فروش محصول خود باشید.

باغداران مناطق معتدل، سردسیر و کوهستانی این فرصت را دارند که تجاری ترین نهال زردآلو؛ یعنی زردآلو سلطنتی را به صورت مستقیم و بدون واسطه از رویال نهال خریداری کنند. این نهال با قیمت بسیار ویژه ای در رویال نهال به فروش می رسد و به شما این امکان را می دهد که سرمایه گذاری خود را با کمترین هزینه آغاز کنید.

نهال زردالو اصلاح شده

خرید بدون واسطه نهال زردآلو با کمترین قیمت از رویال نهال

برای خرید نهال هیچ ترسی به دل خود راه ندهید؛ زیرا نهال های رویال نهال با تخفیف های ویژه و قیمت های باورنکردنی عرضه می شوند. رویال نهال خود تولیدکننده نهال است و تجاری ترین نهال های مثمر و غیر مثمر را با حذف واسطه ها به دست مشتری می رساند. تمامی نهال های این نهالستان با تأیید و نظارت جهاد کشاورزی تولید شده و با تضمین باردهی به باغداران عزیز فروخته می شوند.

نهال زردالو اصلاح شده

جستجو در سایت