آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

مشخصات کامل نهال هلو دکسی رد

مشخصات کامل نهال هلو دکسی رد

معرفی نهال هلو دکسی رد

هلو دکسی رد یکی از قدیمی ترین و پربازده ترین ارقام هلو در کشور است که باردهی بالایی دارد و از کیفیت، محبوبیت و فروش فوق العاده ای برخوردار است. این نوع هلو بومی ایالات متحده آمریکا بوده که به دلیل سازگاری با اقلیم ایران، در کشور ما هم کاشته می شود. از بارزترین ویژگی های این هلو می توان به برداشت 2 تا 3 باره محصول از آن اشاره کرد. نهال هلو دکسی رد تنها در نهالستان های بزرگ و معتبری مانند رویال نهال یافت می شود.

تجارتی شیرین تر از عسل را با هلو دکسی رد تجربه کنید

شیرینی این نوع هلو هنوز هم زیر زبان آن هایی که طعم آن را چشیده اند، باقی است. این هلو بسیار درشت، شیرین و آبدار است. پوست قرمز رنگ به همراه کرک های بسیار کم و میوه ای سفت و زرد رنگ دارد. سفت بودن گوشت این میوه سبب می شود تا برای صادرات به کشورهای همسایه و ارسال به سایر نقاط کشور مناسب باشد و در زمان جابه جایی تغییر شکل ندهد.

نهال هلو دکسی رد را بهتر است در مناطق گرمسیر پرورش دهید؛ زیرا این نهال نسبت به گرمای تابستان مقاومت بیشتری دارد و میوه های آن در تابستان گرم کیفیت بهتری دارند. نهال هلو دکسی رد در سال دوم و سوم پس از کاشت، باردهی خود را آغاز می کند و در سال های چهارم و پنجم به باردهی اقتصادی می رسد. از این نهال می توانید به مدت 10 سال بهره برداری کنید. پس از آن باردهی نهال کم شده و از کیفیت میوه ها کاسته می شود و باید درختان هلو دکسی پیر با نهال های جوان و سرحال جایگزین شوند.

درست است که عمر اقتصادی این نهال تنها 10 سال است و نسبت به سایر ارقام میوه کمتر است، اما در همین مدت زمان کم هم سودآوری بالایی برای باغداران به همراه می آورد. میوه این نهال از لحاظ مرغوبیت و درشتی با هلوهای معمولی فرق دارد و با قیمت بیشتری به بازار مصرف عرضه می شود.

مشخصات کامل نهال هلو دکسی رد

آغاز فصلی نو در باغداری با کاشت این نهال هلو

هلو دکسی رد از جمله نهال های خود گرده افشان است که این امر مزیتی فوق العاده برای آن است. از طرفی این نهال رشد بسیار سریع و قوی دارد و شما می توانید در کمترین زمان ممکن، بهره برداری از آن را آغاز کنید. رنگ گیری میوه این نهال قبل از رسیدن کامل میوه انجام می شود؛ بنابراین می توانید آن را زودتر از موعد هم برداشت کنید. این امر برای صادرات میوه به مناطق دوردست اهمیت بسیار زیادی دارد. هلو دکسی رد را می توانید به مدت 2 ماه در انبار نگهداری کنید.

ارتفاع این نهال زمان بلوغ 5 تا 6 متر است که ارتفاع زیادی نیست؛ بنابراین برداشت محصول از آن پیچیدگی خاصی ندارد. هر هکتار از باغستان های هلو دکسی رد در طول سال بیش از 50 تن محصول درشت و مرغوب تولید می کنند. اگر این میزان باردهی را در قیمت هلو دکسی رد در بازار ضرب کنید، متوجه خواهید شد که چه میزان سودی در طول سال نصیب شما می شود. از آن جایی که میوه های این نهال دوره رشد یکنواختی ندارند، برداشت محصول از آن ها در 2 تا 3 مرحله انجام می شود.

سودآوری بیشتر از باغستان های هلو با رعایت نکات زیر:

اگر می خواهید حداکثر بهره برداری را از نهال های هلو داشته باشید، باید نکات لازم در زمان برداشت محصول را انجام دهید. از جمله نکات داشتن یک سیستم آبیاری مناسب برای نهال های هلو است. معمولاً تنظیم آبیاری درختان هلو بر اساس بافت خاک، نوع نهال و سن نهال انجام می شود. بسیاری از ارقام تجاری هلو؛ مانند دکسی رد نیاز به آب چندانی ندارند، اما این حرف به معنای این نیست که می توانید آن را به صورت دیم بکارید. فراموش نکنید که اگر نتوانید نیازهای آبی نهال را برآورده کنید، سود زیادی نصیب شما نمی شود.

نهال هلو دکسی رد به آفات آنارسیا و بیماری لب شتری حساس است؛ بنابراین باید تمهیدات لازم را درباره افزایش مقاومت این نهال نسبت به این آفات بیندیشید. اگر می خواهید بهره وری بیشتری از نهال داشته باشید، باید آن را با کودهای مناسب تقویت کنید. برای این کار بهتر است آنالیز خاک شما و آزمایش های لازم بر روی خاک توسط کارشناسان مربوطه انجام شود. اگر نتایج این آزمایش ها را در اختیار همکاران ما در رویال نهال قرار دهید، به شما خواهند گفت که بهترین کود برای هلو دکسی رد کدام است.

فراموش نکنید که اگر بخواهید هلو را برای مدت زمان بیشتری نگهداری کنید، باید شرایط مناسبی برای نگهداری آن در نظر بگیرید. میوه های هلو دکسی رد را باید بعد از چیده شدن به سردخانه منتقل کنید؛ زیرا قرار گرفتن میوه ها زیر تابش شدید آفتاب و گرمای تابستان سبب آسیب و پوسیدگی آن ها می شود. در زمان بسته بندی هلو هم باید دقت کنید که هلوها روی هم فشرده نشوند.

مشخصات کامل نهال هلو دکسی رد

خرید نهال هلو دکسی رد با تضمین باردهی در رویال نهال

نهال های باکیفیت، کمیاب و پربازده را تنها می توانید از نهالستان های معتبر خریداری کنید. نهال هلو دکسی رد از جمله این نهال ها است که در رویال نهال با قیمت عالی و کیفیت بالا عرضه می شود. نهال های هلو برای اینکه قوی شوند و باردهی بالایی داشته باشند، باید در بهترین شرایط ممکن رشد کنند. اگر سری به رویال نهال بزنید، متوجه خواهید شد که هیچ مکانی بهتر از این نهالستان برای رشد و پرورش نهال های سالم و باکیفیت وجود ندارد.

نهال های موجود در رویال نهال از بهترین ارقام تجاری هستند و با تضمین باردهی به باغداران عزیز عرضه می شوند؛ بنابراین هیچ نگرانی از بابت خرید آن ها وجود ندارد. کارشناسان ما از زمان خرید نهال تا باردهی در کنار شما هستند تا بتوانید تجربه ای شیرین و سودآور از باغداری کسب کنید و در این زمینه موفق شوید.

بسیاری از نهال های تجاری رویال نهال با تخفیف های شگفت انگیز به فروش می رسند؛ پس این فرصت ویژه خرید نهال را از دست ندهید و همین الان برای خرید نهال های مورد نظر خود با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید.

مشخصات کامل نهال هلو دکسی رد

جستجو در سایت