آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

مشخصات و ویژگی های نهال گردو پیوندی

مشخصات و ویژگی های نهال گردو پیوندی

خرید نهال گردو پیوندی

برای آن که بتوانید در شغل باغداری و کشاورزی پیشرفت کنید و در کمترین زمان صاحب سود بسیار خوبی شوید، بایستی برای خرید نهال گردو پیوندی و پرورش آن اقدام کنید. البته نمی توان این نهال گردو را از هر نهالستانی با اطمینان خاطر کامل خریداری نمود؛ جهت خرید نهال گردو پیوندی، باید به نکات ضروری از جمله اصالت، قیمت و شکل ظاهری آن توجه ویژه‏ای داشته باشید. شما می توانید با مراجعه به صورت حضوری یا آنلاین به نهالستان رویال نهال، برای خرید نهال گردو پیوندی با قیمتی عالی و اصالت تضمینی اقدام نمایید.

قیمت نهال گردو پیوندی

بسیاری از باغداران با این سوال مواجه می‏شوند که چه عواملی بر روی قیمت نهال گردو پیوندی تاثیر گذارند؟ پیش از هر چیزی، باید بدانید که نهال گردو پیوندی تقلبی و غیر اصیل، از قیمت ناچیزی برخوردار است؛ به همین دلیل، نباید گول قیمت ارزان این نهال را بخورید. عواملی همچون اندازه، سن، اصالت و شناسنامه بر روی قیمت نهال گردو پیوندی تاثیر گذارند. ناگفته نماند که نوسانات بازار نیز تاثیر بسزایی بر روی قیمت نهال گردو پیوندی ایفا می‏کند.

مشخصات و ویژگی های نهال گردو پیوندی

نهال گردو پیوندی، جزء ارقام گردو بسیار پرفروش و محبوب و بازار پسند محسوب می‏گردد و از مزایای بیشماری برخوردار است. این نهال گردو با بسیاری از اقلیم‏ها سازگار است و رشد و باردهی بسیار خوبی دارد. شما می‏توانید با خرید نهال گردو پیوندی و کشت آن، در کمترین زمان ممکن صاحب سود بسیار خوبی شوید. البته برای انجام این کار، بایستی به عناصر و عوامل خاصی توجه بسزایی داشته باشید تا بتوانید در اسرع وقت شاهد باردهی مطلوب نهال گردو پیوندی باشید.

یکی از مهم‏ترین عواملی که نهال گردو پیوندی را با سایر ارقام متمایز ساخته، شکل و ظاهر میوه‏های آن است. گردوهای پیوندی، دارای شکل کروی منظم هستند و از جثه متوسط و نسبتا درشتی برخوردار می‏باشند. وزن هر گردو پیوندی حدود 10 الی 14 گرم است. البته در نظر داشته باشید که میزان رسیدگی نیز نقش پر رنگی را بر روی وزن میوه‏های این نهال گردو ایفا می‏کند. جالب است بدانید که بیش از 75 درصد گردوهای پیوندی را مغز تشکیل می‏دهد. ناگفته نماند که گردوهای پیوندی از طعم بسیار بی نظیری برخوردار هستند.

از عوامل حائز اهمیت که موجب پر طرفدار شدن نهال گردو پیوندی نسبت به سایر ارقام گردو شده، می‏توان به میزان عملکرد آن اشاره نمود. خوشبختانه این نهال گردو از عملکرد بسیار عالی و قابل ستایشی برخوردار است. البته باید بدانید که عواملی نظیر هرس، سمپاشی، کوددهی و آبیاری بر روی میزان عملکرد گردو پیوندی نقش پر رنگی را ایفا می‏کنند. عملکرد این نهال گردو، حدود 70 کیلوگرم است. البته باغداران می‏توانند با رعایت نکات ضروری، میزان عملکرد این نهال گردو پیوندی را به حداکثر برسانند و سود بیشتری را نصیب خود کنند.

زمان شروع گلدهی نهال گردو پیوندی، اواسط فصل بهار است. این نهال گردو پیوندی در اوسط فصل بهار (اواسط فروردین الی اواسط اردیبهشت ماه) شروع به گلدهی می‏کند. البته در نظر داشته باشید که این نهال به مدت دو الی سه سال پس از کاشت در دوره باردهی قرار می‏گیرد. البته فراموش نکنید که میزان باردهی این نهال تا دوسال اول کم باشد که این امر کاملا طبیعی است. لازم به ذکر است که شرایط اقلیمی نظیر دمای محیط، نوع خاک و ارتفاع از سطح دریا بر روی زمان شروع باردهی این نهال گردو تاثیر گذارند.

ارتفاع نهال گردو پیوندی در سال اول کاشت حدود 100 الی 70 سانتی متر است. در سال دوم ارتفاع این نهال گردو به 1.5 متر می‏رسد. البته حداکثر ارتفاع این نهال گردو پیوندی حدود 5متر تخمین زده شده است. خوب است بدانید که باغداران برای برداشت آسان محصولات نهال گردو، باید با استفاده از ترفند هرس، ارتفاع آن را کنترل نمایند. نهال گردو پیوندی، دارای برگ هایی با جثه کوچک به رنگ سبز نسبتا تیره است. به خاطر داشته باشید که تنه نهال گردو پیوندی به رنگ قهوه‏ای نسبتا تیره می‏باشد.

یکی دیگر از عواملی که سبب پر فروش شدن نهال گردو پیوندی نسبت به اکثر ارقام شده، می توان به طول عمر اقتصادی آن اشاره نمود. طول عمر اقتصادی نهال گردو پیوندی به چهار نکته بستگی دارد؛ باغداران می‏توانند با توجه به نکاتی نظیر هرس، آبیاری، سمپاشی و کوددهی به موقع، طول عمر اقتصادی این نهال گردو را به حداکثر برسانند. به طور معمول، طول عمر اقتصادی این نهال 100 سال تخمین زده شده است. زادگاه اصلی نهال گردو پیوندی، کشور ایالات متحده آمریکا می‏باشد. این نهال گردو برای اولین بار در ایالت کالیفرنیا شناسایی شد. البته متخصصان دانشگاه کالیفرنیا، توانستند با انجام اقداماتی ژن این نهال را اصلاح کنند و زمان شروع باردهی آن را کاهش و مقاومت آن را افزایش دهند.

کاشت نهال و احداث باغ گردو پیوندی

جهت کاشت نهال گردو پیوندی، باید پیش از انجام هر کاری شرایط اقلیمی محیط و منطقه خود را مورد بررسی قرار دهید. برای کشت این نهال، بایستی یک باغ مجهز به دیوار داشته باشید. فراموش نکنید که بهترین اقلیم برای کاشت این نهال گردو، مناطقی با میانگین دمای حداقل منفی 15 و حداکثر 35 درجه سانتی گراد با ارتفاع حداقل 800 متر بالاتر از سطح دریا به همراه خاک حاصلخیز محسوب می‏شوند. لازم به ذکر است که بهترین زمان برای کاشت نهال گردو پیوندی، اواخر فصل پاییز الی اوایل فصل بهار می‏باشد.

در مرحله اول، باید در باغ خود گودال‏هایی به ژرفای حداقل 30 و حداکثر 70 سانتی متر در دل خاک حفر کنید. البته باید پیش از این اقدام، محل حفر را مشخص نمایید. در نظر داشته باشید که گودال‏ها باید حداقل 6 متر نسبت به یکدیگر فاصله داشته باشند. در واقع می توان گفت مناسب ترین فاصله کاشت نهال گردو پیوندی فاصله 6 در 7 می باشد در مرحله بعد، مقداری خاک لومی یا ماسه‏ای را با خاک برگ و مقدار بسیار کمی کود ازته جهت پر کردن گودال‏ها مخلوط کنید. پس از آن، باید نهال‏های گردو را درون گودال‏ها قرار دهید.

در این مرحله، باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا بتوانید از شکستن و از آسیب دیدن بخش‏های سالم نهال جلوگیری کنید. پس از آن، بایستی با استفاده از خاک مرغوب از پیش تهیه شده، گودال‏ها را پر کنید. بهتر است پس از پر کردن حفره‏ها، بر روی خاک اطراف نهال‏ها با بیل ضربه بزنید تا میزان تراکم خاک افزایش یابد. خوب است بدانید که آبیاری نهال گردو پس از کاشت، امری کاملا ضروری است. هرچقدر که ریشه‏های این نهال گردو پیوندی پس از کاشت مرطوب‏تر باشد، رشد و میزان عملکرد آن به همان مقدار افزایش می‏یابد.

پس از اتمام مراحل کاشت نهال و احداث باغ، باید نهایت دقت و تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید با رعایت چهار عنصر اصلی کشت یعنی آبیاری، کوددهی، سمپاشی و هرس شرایط رشد مطلوب و بی نظیری را برای نهال گردو پیوندی فراهم سازید. اگر در زمینه کاشت و پرورش نهال گردو تجربه چندانی ندارید، بهتر است با افراد با تجربه و کاربلد مشورت کنید و از تجربه طلایی و ارزشمند آن‏ها استفاده نمایید. جهت خرید نهال گردو پیوندی با اصالت تضمینی و قیمتی مقرون به صرفه، بایستی فقط و فقط به نهالستان‏های معتبر نظیر رویال نهال مراجعه فرمایید.

گرده افشان نهال گردو پیوندی

اکثر نهال ی گردو پیوندی به غیر گردو ژنوتیپ، جزء ارقام خود بارور محسوب نمی‏شود؛ از این رو، باید برای کشت این نهال توجه بسزایی به ارقام گرده افشان نیز داشته باشید. شما می‏توانید برای بارور سازی نهال پیوندی، از انواع ارقام گردو فرنور ،فرانکت،روند فرنت متناسب نوع رقم گردو پیوندی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که فرآیند گرده افشانی نقش پر رنگی را در میزان باردهی نهال گردو پیوندی ایفا می‏کند. به همین دلیل، باید از ارقام مرغوب با نژادهای اصیل و اصلاح شده برای بارور سازی نهال گردو پیوندی استفاده نمایید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، در میان هر 10 اصله نهال پیوندی، باید یک رقم گرده افشان قرار گیرد.

البته شما می‏توانید از روش‏های دیگری نیز برای گرده افشانی بی نظیر نهال گردو پیوندی استفاده نمایید. یکی از راه‏های بهبود فرآینده گرده افشانی، کاشت رقم گرده افشان در سمت باغ بهاری می باشد.

وضعیت اقلیم مناسب گردو پیوندی

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، باید پش از کاشت نهال گردو پیوندی شرایط اقلیمی محیط خود را مورد بررسی قرار دهید. این نهال گردو پیوندی، جزء ارقام گرما دوست محسوب می‏گردد. مناطقی با میانگین دمای حداقل منفی 20 و حداکثر 38 درجه سانتی گراد برای کاشت این نهال مناسب هستند. البته در نظر داشته باشید که نهال گردو پیوندی نیاز شدیدی به نور خورشید دارد و باید حتما در معرض آفتاب قرار گیرد. خوب است بدانید که رطوبت و میزان بارش تاثیر چندانی بر روی این نهال گردو ندارند؛ از این رو، باغداران می‏توانند نهال گردو پیوندی را در تمامی نقاط نیمه سردسیر و معتدل جهان به بهترین شکل پرورش دهند.

یکی از سوالات بسیار مهمی که برای بسیاری از باغداران به وجود می‏آید، این است که نیاز سرمایی نهال گردو پیوندی چگونه برطرف می‏شود؟ نیاز سرمایی نهال گردو پیوندی مدت 400 الی 800ساعت دمای حداقل منفی 7 درجه سانتی گراد زیر صفر است . در نظر داشته باشید که ارتفاع از سطح دریا نیز بر روی رشد و میزان عملکرد این نهال گردو تاثیر بسزایی دارد. طبق نظر کارشناسان، مناطقی با ارتفاع حداقل 800 و حداکثر 2000 متر بالاتر از سطح دریا، برای کاشت این نهال مطلوب هستند.

آبیاری نهال گردو پیوندی

یکی از مهم‏ترین عناصر کشت نهال گردو پیوندی، آبیاری است. همانطور که می‏دانید، آب مهم‏ترین عنصر در جهان محسوب می‏شود و نقش پر رنگی را در رشت و بقای درختان ایفا می‏کند. آبیاری به موقع، می‏تواند سبب بهبود فرآیند رشد و شادابی نهال‏های تازه کاشته شده گردد. از این رو، برای آن که بتوانید میزان عملکرد نهال گردو پیوندی را به حداکثر برسانید، باید یک برنامه آبیاری دقیق و منظم برای آن تهیه کنید.

حال سوال اینجاست که چه زمانی برای آبیاری نهال گردو پیوندی مناسب است؟ برای آبیاری این نهال گردو پیوندی در روزهای گرم تابستانی باید هر 10 روز یک بار اقدامات لازم را به عمل آورید. البته در نظر داشته باشید که نهال‏های گردو پیوندی در فصل پاییز و زمستان نیاز به آبیاری ندارند. میزان رطوبت، بارش و نوع خاک بر روی میزان آبیاری نهال گردو پیوندی تاثیر بسزایی را ایفا می‏کنند. برای آبیاری نهال گردو پیوندی، می‏توانید از سیستم‏های آبیاری قطره‏ای پیشرفته و مجهز استفاده نمایید تا بتوانید این فرآیند را به خوبی به پایان برسانید و گامی بلند در عرصه کاهش مصرف آب بردارید.

هرس درخت گردو پیوندی

از دیگر نکات ضروری کشت نهال گردو پیوندی، می‏توان به هرس به موقع اشاره نمود. در برخی از مواقع، شاخه و برگ‏های خشکیده و پوسیده شده از تنه نهال آویزان شده و جلوی تابش نور خورشید به بخش‏های پایین آن را می‏گیرند. در چنین شرایطی، رشد و میزان باردهی نهال با افت شدیدی مواجه می‏گردد. البته هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت چرا که شما می‏توانید با استفاده از ترفند هرس، این مشکل را برطرف نمایید. فراموش نکنید که در فرآیند هرس، تمامی شاخه و برگ‏های پوسیده از تنه نهال جدا خواهند شد.

جهت هرس نهال گردو پیوندی، بایستی از روش‏های مناسب استفاده کنید. امروزه روش‏های بسیار زیادی برای هرس نهال‏های تازه کاشته شده وجود دارند؛ اما فراموش نکنید که بهترین روش برای هرس این نهال زودرس، برش دوبندی و سه بندی است. فراموش نکنید که این نهال گردو در ابتدای هر فصل نیازمند هرس می‏باشد. در هنگام هرس این نهال گرمسیر، باید به نکاتی نظیر استفاده از ابزارهای مناسب و ایمنی توجه بسزایی داشته باشید و علاوه بر آن، مراقب بخش‏های سالم و تازه نهال باشید. لازم به ذکر است که زیاده روی در هرس، سبب کاهش طول عمر مفید نهال گردو می‏گردد.

خاک مناسب گردو پیوندی

خاک مناسب، از مهم‏ترین عناصر پرورش نهال گردو پیوندی و سایر گیاهان به شمار می‏آید. استفاده از خاک مرغوب و مقوی، موجب افزایش میزان عملکرد این نهال گردو می‏شود. البته در نظر داشته باشید که خاک‏های قلیایی و اسیدی برای رشد این نهال گردو مناسب نیستند. بسیاری از باغداران با این سوال مواجه می‏شوند که خاک مناسب نهال گردو پیوندی باید چه ویژگی‏هایی داشته باشد؟ در ابتدا، باید میزان پی اچ (اسیدیته) خاک بین 6 الی 7 باشد. بهتر است بدانید که خاک‏های قلیایی و اسیدی با میزان پی اچ نامناسب، می‏توانند طول عمر مفید نهال گردو پیوندی را به حداقل برسانند.

در نظر داشته باشید که خاک مناسب نهال گردو پیوندی، بایستی دانه ریز باشد تا بتواند رطوبت و آب را تا مدت زیادی درون خود نگه دارد. علاوه بر آن، خاک این نهال گرمسیر باید حاوی منابع معدنی وآلی غنی نظیر آلومینیوم، کلسیم، منیزیم، منگنز، بور، سدیم، پتاسیم، هیومیک اسید و هوموس باشد. برای تهیه خاک مرغوب نهال گردو، می‏توانید مقداری خاک لومی را با خاک برگ و اندکی کود ازته مخلوط نمایید و ترکیب حاصل شده را پای نهال بریزید. فراموش نکنید که هر چقدر خاک این نهال مقوی‏تر باشد، میزان تناژ آن به همان مقدار افزایش می‏یابد. در نظر داشته باشید که برای خریداری خاک مناسب پرورش و کشت نهال گردو پیوندی، می‏توانید به نهالستان‏های معتبر نیز مراجعه فرمایید.

کوددهی گردو پیوندی

برای آن که بتوانید میزان باردهی و عملکرد نهال گردو پیوندی را به حداکثر برسانید، باید مواد مغذی مورد نیاز آن را تامین نمایید. این نهال برای رشد بهتر و مطلوب، نیاز به مواد مغذی معدنی و آلی فراوانی دارد. البته در نظر داشته باشید که خاک به تنهایی قادر به تامین مواد معدنی وآلی مورد نیاز این نهال گردو نمی‏باشد. از این رو، باید برای تقویت نهال گردو با استفاده از ترفند کوددهی وارد عمل شوید. در نظر داشته باشید که شما نمی‏توانید از هر نوع کودی برای تقویت نهال‏های گردو استفاده نمایید.

توضیحات مقاله

سر تیتر مقاله

در گذشته‏های نزدیک، باغداران برای تقویت نهال‏های گردو از کودهای حیوانی و طبیعی استفاده می‏نمودند. گرچه کودهای حیوانی از مزایای زیادی برخوردار هستند؛ اما این نوع کود اگر پوسیده نباشد خطر هجوم آفات و بیماری‏های گوناگون را افزایش می‏دهد. البته نیازی به نگرانی نیست؛ شما می توانید برای کوددهی نهال گردو پیوندی، از کودهای شیمایی مرغوب مایع حاوی عناصر آهن، آلومینیوم، منزیم، پتاسیم، منگنز، بور، روی، هوموس و غیره استفاده نمایید. به خاطر داشته باشید که زیاده روی در کوددهی، سبب از بین رفتن این نهال گردو می‏گردد. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال‏های گردو پیوندی هر سه ماه یکبار (ابتدای هر فصل) نیاز به کود دارند.

سمپاشی درختان گردو پیوندی

آفات و حشرات، می‏توانند یک تهدید بزرگ برای رشد و عملکرد نهال‏های تازه کاشته محسوب شوند. البته فراموش نکنید که آفات دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام می‏توانند به نوعی نهال گردو پیوندی را تخریب کنند. جالب است بدانید که آفات از شیره درون ریشه، برگ و ساقه‏ها تغذیه می‏نمایند و رشد و میزان عملکرد نهال را کاهش می‏دهند. البته نیازی به نگرانی نیست چرا که شما می‏توانید با استفاده از ترفند سمپاشی، آفات را از بین ببرید و از شر آن‏ها خلاص شوید.

البته در نظر داشته باشید که اگر دیر برای سمپاشی نهال گردو پیوندی اقدام کنید، ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید. بهترین زمان برای سمپاشی این نهال گردو پیوندی اوایل هر فصل است. البته در فصل بهار که زمان تولد بسیاری از آفات است، بایستی حداقل دو مرتبه این نهال گردو را سمپاشی کنید. برای انجام این کار، باید از سموم مرغوب و با کیفیت استفاده نمایید و در غروب یا شب هنگام اقدامات لازم را به عمل آورید. لازم به ذکر است که زیاده روی در سمپاشی، می‏تواند سبب مسموم شدن نهال گردد.

مقاومت گردوهای پیوندی در برابر آفات و بیماری‏ها

یکی دیگر از عواملی که سبب پرطرفدار شدن نهال گردو پیوندی نسبت به سایر ارقام شده، مقاومت بالای آن است. این نهال گردو در برابر بسیاری از آفات و بیماری‏ها مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می‏دهد. اما فراموش نکنید که اگر به این نهال به مقدار کافی رسیدگی نکنید، ممکن است مقاومت آن در برابر ضعیف ترین بیماری و آفات کاهش یابد. به همین دلیل، باید با رسیدگی مناسب و رعایت نکات کشت و پرورش، مقاومت این نهال گرمسیر را به حداکثر برسانید. ناگفته نماند که برخی از آفات و بیماری‏ها نظیر کرم خوشه خوار و آتشک می‏توانند این نهال را در کمترین زمان ممکن از پای در آورند.

سمپاشی، کوددهی، آبیاری و هرس به موقع از موثرترین راه‏ها برای افزایش مقاومت نهال گردو پیوندی در برابر آفات و بیماری‏های مختلف محسوب می‏شوند. شما می‏توانید با رعایت این چهار نکته اساسی و حائز اهمیت، این نهال را تقویت کنید و علاوه بر افزایش رشد و میزان باردهی، مقاومت آن را در برابر سخت‏ترین آفات و بیماری‏ها به حداکثر برسانید. البته فراموش نکنید که زیاده روی در رسیدگی، می‏تواند سبب کاهش مقاومت این نهال گرمسیر گردد. لازم به ذکر است که شما می‏توانید با تمیز نگه داشتن محیط باغ، مقاومت نهال گردو پیوندی را تا 40 درصد افزایش دهید و دیگر نگرانی از جانب هجوم آفات و بیماری‏ها نداشته باشید.

خواص و فواید گردو پیوندی

از هرچه بگذریم، نمی‏توانیم از خواص گردوهای پیوندی به آسانی عبور کنیم. همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، گردو از پر خواص‏ترین انواع مغزیجات محسوب می‏شود. از مهم‏ترین خواص و فواید گردو پیوندی، می‏توان به جلوگیری از بیماری‏های قلبی و عروقی اشاره نمود. افرادی که با مشکلات قلبی و عروقی دست و پنجه نرم می‏کنند، می‏توانند با مصرف روزانه یک الی دو عدد گردو تازه، سطح سلامتی خود را بالا ببرند.

از دیگر خواص و فواید گردو پیوندی، می‏توان به تنظیم قند خون اشاره نمود. در دل گردوهای پیوندی مقادیر زیادی از فیبر نهفته است؛ از این رو، افرادی که دیابت دارند می‏توانند با نصرف گردو میزان قند خون خود را کاهش دهند. البته مصرف گردو برای افرادی که دارای سرما خوردگی موقت هستند، توصیه نمی‏شود. گرچه گردو پیوندی از چربی بسیار زیادی برخوردار است، اما قادر به کاهش وزن و کمک به تسریع فرآیند لاغری می‏باشد. در دنیای مدرن امروزی، متاسفانه سرطان از بیماری‏های شایع و خطرناک محسوب می‏شود که اکثر افراد با آن دست و پنجه نرم می‏کنند؛ اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با مصرف روزانه یک الی دو گردو، از انواع سرطان‏ها جلوگیری کنید.

فراموش نکنید که گردو پیوندی بر روی سلامت پوست نیز تاثیر بسزایی دارد. گردو منبع غنی از انواع ریز مغذی و ویتامین‏ها است؛ از این رو، مصرف به موقع این میوه سبب شادابی و طراوت پوست و مو نیز می‏گردد.

نکات ضروری خرید نهال گردو پیوندی

جهت خرید نهال گردو پیوندی، بایستی به نکات خاصی توجه بسزایی داشته باشید تا بتوانید خریدی سودمندانه و مفیدی را تجربه کنید. به هیچ عنوان این نهال گردو را با نام بذری خریداری نکنید چرا که این نهال فقط به صورت پیوندی رشد می‏کند. فراموش نکنید که برای خرید نهال گردو پیوندی، بایستی به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال مراجعه فرمایید. شما می‏توانید در هر نقطه از کشور، برای خرید آنلاین نهال گردو پیوندی به وبسایت رویال نهال مراجعه نمایید و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین خرید نهال گردو پیوندی از این مجموعه به صورت حضوری نیز امکان پذیر است.نهالستان رویال نهال برای نهال گردو پیوندی تولید شده شناسنامه و گواهی اصالت صادر می نماید و به دلیل تولید عمده آن را با قیمت مناسب تری در اختیار شما قرار می دهد.

نهال گردو را با بهترین قیمت فروش از رویال نهال تهیه کنید برای خرید نهال گردو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید

مشخصات و ویژگی های نهال گردو پیوندی

جستجو در سایت