آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

فروش نهال صنوبر 3 متری فقط 15 هزار تومان

فروش نهال صنوبر 3 متری فقط 15 هزار تومان

فروش نهال صنوبر 3 متری فقط 15 هزار تومان

اگر به تجارت چوب علاقه مند هستید، نهال صنوبر بهترین گزینه پیش روی شما است. در سال های اخیر و با قوانین سفت و سخت منابع طبیعی و محیط زیست، قطع درختان جنگلی برای تولید چوب امکان پذیر نیست؛ به همین دلیل احداث باغات غیرمثمر برای تولید چوب، مورد توجه بسیاری از مسئولان و دولت مردان قرار گرفته و اعتبارهای ویژه ای برای آن در نظر گرفته شده است.

احداث باغات غیر مثمر هم می تواند به اندازه نهالستان های مثمر سودآور باشد، شاید هم کمی بیشتر! تنها باید نهال مناسب منطقه زندگی خود را پیدا کرده و آن را با بهترین قیمت خریداری کنید. نهال صنوبر یکی از مقاوم ترین نهال ها برای انواع شرایط آب و هوایی در کشور است که تنها با قیمت 15 هزار تومان در رویال نهال عرضه شده است. 15 هزار تومان برای خرید نهال های 3 متری صنوبر؛ آن هم از نوع نیگرا ترکیه واقعاً مفت است.

پتانسیل بالای درآمدزایی از فروش چوب صنوبر

صنوبر از جمله درختانی است که میوه ندارد، اما چوب آن طرفداران بسیار زیادی دارد. این نهال رشد عرضی کمی دارد؛ در عوض ارتفاع آن زیاد است و تا 30 متر هم می رسد. این ویژگی سبب می شود تا بتوان تعداد بیشتری از نهال را در یک فضای مشخص شده پرورش داد. این ارتفاع بعد از حدود 6 تا 7 سال حاصل می شود. بعد از گذشت این زمان، می توانید درخت را قطع کرده و بهره برداری اقتصادی از چوب آن را آغاز کنید.

بسیاری از فعالان در زمینه چوب به دنبال پیش خرید کردن نهال های صنوبر هستند؛ به همین دلیل مشکلی برای فروش چوب این درخت نخواهید داشت. چوب صنوبر در صنعت کابینت سازی، ساخت کمد، انواع مصنوعات چوبی تزیینی، تولید مبلمان و... کاربرد دارد. قیمت این چوب در بازار نسبتاً زیاد است که دلیل مهمی برای پرورش آن محسوب می شود.

برای محاسبه سودآوری نهال صنوبر باید گفت که هر اصله نهال صنوبر به طور متوسط 300 کیلوگرم چوب تولید می کند که در یک هکتار زمین با 10 هزار درخت، این میزان به 200 تن می رسد. با توجه به قیمت این درخت بالغ که در بازار حدود 4 میلیون تومان است، سودآوری احداث باغستان صنوبر برای هر هکتار 40 میلیارد تومان تخمین زده می شود که عدد چشمگیر و قابل توجهی است.

ارزش این نهال روز به روز در حال افزایش است؛ بنابراین اگر امروز صنوبر را با 15 هزار تومان از رویال نهال خریداری کنید، در سال های آینده ممکن است به سودی دو برابر این عدد هم برسید. صنوبر هزینه تولید و نگهداری خاصی هم ندارد و همانند مثمر نیست که در فصل محصول دهی نیاز به نیروی انسانی داشته باشد.

فروش نهال صنوبر 3 متری فقط 15 هزار تومان

بهترین مناطق برای کاشت نهال صنوبر 3 متری در ایران

اغلب گونه های درخت صنوبر به خشکی و شرایط سخت محیطی مقاوم هستند و در بسیاری از نقاط ایران با آب و هوای متفاوت قابل رشد هستند. تنها نکته ای که در کاشت نهال صنوبر مهم است، فاصله نهال ها از یکدیگر است. به عنوان مثال در مناطق خشک با گرمای شدید، باید فاصله بین نهال ها را افزایش دهید تا همگی بتوانند از منابع آبی در دسترس استفاده کنند یا در مناطق مرطوب باید فاصله نهال ها را کاهش داد تا بتوانند از منابع غذایی بیشتری استفاده کنند.

اگر می خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری داشته باشید، با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آن ها بهره مند شوید. رویال نهال در زمینه احداث باغستان های مثمر و غیر مثمر تجربه ای دیرینه دارد و می تواند بهترین پیشنهادها را برای کاشت نهال در اختیار شما قرار دهد.

ویژگی مهم درختان صنوبر برای باغداران حرفه ای مناطق خشک

مناطق کویری همیشه در معرض باد و طوفان های شدید قرار دارند. این بادها به قدری شدید هستند که می توانند درختان چندساله را از ریشه درآورند؛ چه رسد به نهال های تازه کاشته شده. باغداران این منطقه راهکارهای ویژه ای برای جلوگیری از این مشکل امتحان می کنند و تا حدی هم موفق به مهار باد می شوند، اما امروز می خواهیم روشی ویژه و کارآمد برای این مشل معرفی کنیم.

درختان صنوبر به دلیل ارتفاع زیاد خود، بهترین بادشکن برای باغستان ها هستند. شما می توانید با کاشت نهال های صنوبر با فاصله مناسب در میان نهال های جوان و مثمر خود، آن ها را از اثرات باد شدید در امان نگه دارید و در کنار این مزیت بسیار مهم، از چوب آن ها نیز استفاده کنید. البته اگر از صنوبر برای محافظت از سایر درختان استفاده می کنید، نمی توانید تعداد بالایی از آن را در هر هکتار بکارید و سودآوری چوب آن در این زمینه عدد چشمگیری نخواهد بود.

بهترین شرایط برای کاشت نهال صنوبر

درست است که صنوبر از جمله درختان مقاوم به شرایط مختلف است، اما اگر از آن به درستی نگهداری نکنید، نمی توانید انتظار رشد سریعی از آن داشته باشید. این درخت میوه ندارد، اما باز هم تحت تأثیر آفات و حشرات قرار می گیرد. تنش های آبی و خشکی زیاد زمین سبب می شود تا قدرت دفاعی نهال کم شود؛ پس همیشه آن را به موقع و در فواصل منظم آبیاری کنید. خاک محل کشت نهال صنوبر باید غنی از مواد مغذی باشد؛ چرا که ریشه برای تغذیه نهال، به مواد مغذی نیاز دارد.

فروش نهال صنوبر 3 متری فقط 15 هزار تومان

خرید نهال های سالم و باکیفیت صنوبر در رویال نهال

اگر می خواهید نهال صنوبر درجه یک و سالم را خریداری کنید، باید از نهالستان های معتبر؛ مانند رویال نهال اقدام کنید تا هزینه ای که برای خرید نهال و پرورش آن صرف می کنید، به هدر نرود. رویال نهال بزرگ ترین مرجع تولید نهال در غرب کشور است که سالانه 2 میلیون نهال صنوبر تولید می کند و به باغداران عزیز کمک می کند تا با کاشت آن، به درآمد میلیاردی برسند.

اگر شما هم می خواهید از این میزان سودآوری بهره مند شوید، همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید و نهال 3 متری صنوبر را تنها با قیمت 15 هزار تومان خریداری کنید.

فروش نهال صنوبر 3 متری فقط 15 هزار تومان

جستجو در سایت