آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

فرصت استثنایی خرید نهال بادام

فرصت استثنایی خرید نهال بادام

فرصت استثنایی خرید نهال بادام از رویال نهال با ارسال فوری به تمام نقاط ایران

نهال بادام یکی از تجاری ترین انواع نهال است که همه ساله باغداران زیادی برای کاشت آن اقدام می کنند. رویال نهال یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان انواع نهال بادام سالم و لیبل دار در کشور است. نهال های رویال نهال با قیمت بسیار مناسبی برای شما عزیزان عرضه شده اند تا بتوانید با کمترین هزینه، باغستان خود را احداث کرده یا آن را توسعه دهید. پس این فرصت ویژه خرید را از دست ندهید و از همین امروز به فکر آینده باشید.

خرید بادام تونو؛ نهالی با خواص شگفت انگیز

یکی از بهترین ارقام بادام سنگی، بادام تونو است. خاستگاه این نهال ایتالیا بوده، اما در کشور ما هم به خوبی رشد می کند. کیفیت بادام تونو از بسیاری ارقام بادام سنگی بیشتر است؛ به همین دلیل محبوبیت بسیار زیادی در میان باغداران دارد. یکی از برجسته ترین ویژگی های بادام تونو که سایر نهال های بادام از آن بی بهره هستند، خود گرده افشان بودن آن است.

درست است که بادام تونو جزء ارقام دیرگل ده محسوب می شود، اما باردهی اقتصادی بسیار خوبی دارد. هر اصله از این نهال قادر است در حدود 25 تا 30 کیلوگرم بادام تولید کند. 38 تا 40 درصد میوه های بادام را مغزهای درشت و باکیفیت، به رنگ قهوه ای روشن تشکیل می دهند. این نهال از همان سال اول باردهی را آغاز می کند و در سال چهارم به بهره برداری اقتصادی می رسد.

اگر ساکن مناطق سردسیر هستید، نهال بادام فرانیس بخرید

یکی از مهم ترین ارقام بادام کاغذی در کشور ما و در تمام دنیا، بادام فرانیس است. این بادام برای اولین بار توسط شرکت رویال نهال از فرانسه وارد کشور ما شد و امروزه به دلیل سازگاری با آب و هوای ایران، در نقاط سردسیر کشور پرورش داده می شود. این نوع بادام واریته های مختلفی دارد و معمولاً پایه کوتاه است؛ بنابراین می توان آن را در یک زمین کوچک هم پرورش داد. میوه های بادام فرانیس پوست کاغذی هستند و طعم و کیفیت بسیار خوبی دارند.

خرید نهال بادام آذر؛ سرمایه گذاری بدون ریسک

اگر در مناطق نیمه سردسیر زندگی می کنید، سرمای ناگهانی بهاره می تواند تمام شکوفه های نهال های شما را نابود کرده و زحمت و سرمایه شما را به هدر بدهد. در این مواقع خرید نهال های دیرگل می تواند شما را از شر این مشکل نجات دهد. باغدارانی که نمی خواهند شکوفه های بادام آن ها بر اثر سرمای شدید بهاره از بین برود، باید نهال بادام آذر را خریداری کنند.

فرصت استثنایی خرید نهال بادام

اهمیت خرید نهال های دیرگل برای باغداران

یکی از مهم ترین مشکلاتی که باغداران مناطق سردسیر با آن مواجه هستند، سرمای شدید بهاره است. این سرما می تواند شکوفه های تازه نهال را از بین ببرد و منجر به کاهش چشمگیر باردهی درخت شود. در بسیاری از مناطق علاوه بر سرما، تگرگ های بهاری نیز موجب از بین رفتن شکوفه ها می شوند. در این مناطق باید نهال های بادام دیرگل؛ مانند بادام آذر را پرورش داشت.

این نهال 15 تا 20 روز بعد از سایر نهال ها گل می دهند و همین امر موجب می شود تا از سرمای بهاره در امان باشند. اگر می خواهید بهترین و تجاری ترین نوع نهال بادام را برای زمین خود خریداری کنید، باید عواملی همچون ارتفاع از سطح دریا، میانگین دمای هوای منطقه، شیب زمین، شرایط اقلیمی، میزان بارندگی و... را مدنظر قرار دهید. بهترین راه برای تشخیص نهال های مناسب هر منطقه، مشورت با کارشناسان این حوزه است.

باغداران مناطق گرمسیر نهال بادام دیرگل را نخرند

بهترین مکان برای بادام های دیرگل، مناطق سرد و کوهستانی است. در مناطق کوهپایه ای که سرمای زمستان تا اواسط بهار ادامه دارد، می توان بهترین ارقام بادام دیرگل را پرورش داد. هر اصله نهال بادام برای شکوفه زنی بیشتر در بهار، به میزان سرمای مشخصی نیاز دارند. بادام های زودگل سرمای کمتر و بادام های دیرگل به سرمای بیشتری نیاز دارند؛ از این رو مناطق کوهستانی برای کاشت آن ها بهتر است. معمولاً میزان سرمای مورد نیاز برای بادام های دیرگل ده، کمتر از 7 درجه سانتی گراد است.

مهم ترین نکات در زمان خرید نهال بادام

برای اینکه بدانیم کدام نهال برای زمین و منطقه ما مناسب است، باید 2 عامل زیر را مدنظر قرار دهیم تا بتوانیم به رونق اقتصادی باغستان خود کمک کرده و بیشترین بهره وری را داشته باشیم:

توجه به میزان باردهی

میزان باردهی یکی از مهم ترین نکات برای باغداران در زمان خرید نهال است. باردهی برخی از واریته های بادام به شدت وسوسه انگیز است. توجه داشته باشید که باردهی نهال شما را از توجه به دیگر نکات مهم باز ندارد؛ زیرا اگر پربارترین نهال بادام را برای منطقه ای نامناسب خریداری کنید، هیچ سودی نصیب شما نمی شود.

توجه به زمان گلدهی نهال

دومین فاکتوری که در زمان خرید نهال بادام باید به آن توجه کنید، دیرگل یا زودگل بودن نهال است. برداشت محصول از نهال های دیرگل نسبت به سایر نهال ها دیرتر انجام شود، اما سودآوری آن برابر یا حتی بیشتر از نهال های زودگل است. توجه به زمان گلدهی می تواند نهال های شما را از سرما حفظ کند.

فرصت استثنایی خرید نهال بادام

رویال نهال برای هر منطقه ای نهال ویژه ای را ارائه می دهد

یکی از مهم ترین مزایای خرید نهال از نهالستان های معتبر؛ مانند رویال نهال استفاده از مشاوره رایگان آن ها است. کارشناسان رویال نهال تمامی مناطق کشور را می شناسند و به خوبی با آب و هوا و شرایط اقلیمی آن آشنا هستند و می توانند بهترین نهال را برای منطقه زندگی شما پیشنهاد دهند.

نهال های موجود در رویال نهال گواهی سلامت دارند و تحت نظر کارشناسان جهاد کشاورزی تولید می شوند؛ بنابراین می توانید با خیال راحت سرمایه گذاری خود را در زمینه احداث باغ انجام دهید. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت رویال نهال، با انواع نهال بادام و ویژگی های هر کدام آشنا شوید و آن ها را با بهترین قیمت خریداری نمایید. اگر به اطلاعات بیشتری در خصوص نهال بادام نیاز دارید می توانید همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید.

فرصت استثنایی خرید نهال بادام

جستجو در سایت