آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

طرز تهیه کمپوت سیب

طرز تهیه کمپوت سیب

طرز تهیه ی کمپوت سیب:

کمپوت سیب یکی از ساده ترین دسرهایی است که همه ی خانم ها حداقل یک بار در زندگی خود آن را درست کرده اند.

کمپوت این میوه های خوشمزه یکی از سالم ترین، خوشمزه ترین و در عین حال ساده ترین دسرهایی است که می توانیم استفاده کنیم. هرکسی می تواند به سلیقه شخصی خود کمپوت سیب درست کند. این بستگی به ذائقه مردم دارد که از چه نوع سیبی برای کمپوت استفاده می شود، ترش است یا شیرین، قرمز، سبز یا زرد؟

معمولا مردم برای استفاده از میوه در تمام فصول و جلوگیری از خراب شدن آنها، میوه را به کمپوت تبدیل می کنند. برای اطمینان از تمیز و سالم بودن آن، بهتر است خودتان آن را تهیه کنید. یکی از این کمپوت هایی که می خواهیم برای شما توضیح دهیم آموزش کمپوت سیب است. آموزش کمپوت سیب بسیار ساده و آسان است. با ما همراه باشید تا طرز تهیه کمپوت سیب خانگی را به شما آموزش دهیم.

دستور درست کردن کمپوت سیب:

روش های ساده و متنوعی برای آموزش کمپوت سیب وجود دارد که در زیر به شما مثال می زنیم. ابتدا باید مواد اولیه آن را تهیه کنیم:

5 عدد سیب / 5قاشق غذاخوری شکر / 2 قاشق غذاخوری گلاب / 2 قاشق غذاخوری سرکه / 2 قاشق غذاخوری آب لیموی طبیعی و تازه

آموزش گام به گام تهیه و آموزش کمپوت سیب:

در اینجا می خواهیم مرحله به مرحله تهیه و آموزش کمپوت سیب خانگی را به زبان ساده برای شما توضیح دهیم.قبل از هر کاری، ابتدا باید سیب ها را بشویید، سپس هر سیبی را که انتخاب کرده اید پوست بگیرید و به اندازه دلخواه برش دهید. دقت کنید که هسته و پوست آن را کاملا از سیب جدا کنید. بستگی به سلیقه و علاقه شما داره که بخواین هسته رو بردارین یا نه؟

در مرحله بعد، 3 فنجان آب با سرکه را در یک کاسه بزرگ بریزید و سیب های پوست کنده را به آرامی داخل کاسه قرار دهید. حالا دو پیمانه آب و شکر و آبلیمو را به قابلمه بزرگ اضافه کنید و به آرامی مخلوط کنید تا شکر کاملا حل شود و سیب ها در آب و سرکه حل شوند که بعد از 5 دقیقه حل می کنیم یک نکته مهم که باید بدانید این است که سیب ها را داخل سرکه می ریزند تا تغییر رنگ ندهند و کدر نشوند و همان رنگ اصلی را داشته باشند. بعد از اینکه سیب ها را از مخلوط آب و سرکه خارج کردید به آرامی به قابلمه اضافه کنید. نکته بسیار مهمی که در پخت کمپوت سیب باید به آن توجه کرد این است که در هنگام پخت باید درب قابلمه کاملا بسته باشد.

مراحل بعدی آموزش کمپوت سیب:

در این مرحله پخت، کمپوت سیب باید حدود 30 دقیقه بپزد. اگر زمان بيشتري روي شععله بماند شكل اوليه ي سيب ها از بين مي رود. بهتره هر چند دقيقه يكبار سري به قابلمه زده بشود تا به اندازه ي دلخواه پخته بشن در مرحله نهايي آموزش پخت كمپوت، گلاب بهش اضافه كنيد تا كمپوت ها مزه و بوي خوشي به خودش بگيرند. اگر دوست داشتيد كه شربت كمپوتتون غليظ تر بشه سيب ها رو از قابلمه بيرون بياريد تا شربت كمي بيشتر بجوشه و غليظ تر شود.

حالا كمپوت ما آماده شدند و بايد اجازه بديم كه سرد بشن. بعد سرد شدن بهتره داخل ظرف شيشه اي بزاريم تا سر پر بشه بعد شهد رو بهش اضافه كنيم. طوري كه هوايي داخل شيشه مربا باقي نماند. و در يخچال نگهداريش كنيم تا مدت بيشتري ماندگاري داشته باشد و بعد سرد شدن ميل كنيد. اگر قصد داريد كمپوت را در فصل زمستان نگهداري كنيد بايد سيب هايي انتخاب كنيد كه اصلا هيچونه زدگي و خرابي نداشته باشند. و نبايد سيب ها رو خورد كنيد. به همين راحتي آموزش كمپوت سيب رو براتون بازگو كرديم.

آموزش كمپوت سيب خانگي به صورت فوري:

براي آموزش كمپوت سيب خانگي به صوت فوري بعد جداكردن هسته ها از سيب، سيب ها رو روي سيني مخصوص فر قرار مي دهيم و روي آن شكر مي پاشيم. به مدت 2 دقيقه داخل فر مي گزاريم و بعد 2 دقيقه سيب ها رو برعكس مي كنيم تا 2 دقيقه ي ديگر درون مايكروفر قرار باشد.البته می توانیم به جای شکر از عسل استفاده کنیم. بستگی به سلیقه افراد دارد.

طرز تهیه کمپوت سیب

جستجو در سایت