آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

صنوبر، درختی غیر مثمر ولی درآمد زا

صنوبر، درختی غیر مثمر ولی درآمد زا

صنوبر، درختی غیر مثمر ولی درآمد زا؛ پیشنهادی که رویال نهال برای ثروتمند شدن دارد!

احتمالا برای شما هم جای تعجب وجود خواهد داشت، اگر بگوییم با کاشت درخت صنوبر ثروتمند شوید! به توصیه و پیشنهاد رویال نهال، یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین نهالستان های کشور، با کاشت نهال صنوبر در زمین های زراعی و باغ ها، تحولی در اقتصادتان ایجاد کنید.

البته بدانید که کار همیشه به همین سادگی ها هم نیست. اینکه شما نهال صنوبر را از کجا بخرید و با مشاوره چه کسانی آن را بکارید، قطعا نقش زیادی در میزان درآمدتان خواهد داشت؛ بنابراین گول تبلیغات وسوسه انگیز و پیشنهادات واهی را نخورید.

چطور از درختان غیر مثمر به درآمد برسیم؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید که بر اساس بررسی ها و آمار، کاشت درختان غیر مثمر مانند صنوبر، به اندازه کاشت درختان میوه سودآور خواهد بود، به شرط آنکه تمامی مراحل کاشت نهال صنوبر طبق اصول و قواعد خاص خودش انجام شود.

اگر نگاه اجمالی به منزل با محیط کارتان بیندازید، اولین چیزی که نظرتان را جلب می کند، مصنوعات چوبی هستند. امروزه اکثر لوازم منزل از مبلمان گرفته تا آشپزی و تزئینی، همگی از چوب ساخته شده اند. تنوع و رونق صنعت چوب، روز به روز در حال افزایش است. از طرفی با توجه به اینکه منابع چوبی کشور به دلیل استخراج غیر اصولی و بیش از اندازه از جنگل ها، در حال کم شدن است، در سال های آینده با کمبود چوب در کشور مواجه خواهیم شد. پس چه کسب و کاری بهتر از تولید چوب!

درخت صنوبر شاید در ظاهر یک درخت مرتفع با برگ های کشیده و بدون میوه به نظر برسد، اما چوب نرم و سفید رنگ این درخت است که در صنایع چوبی، ساخته های زیادی را به وجود می آورد. از کبریت گرفته تا ستون و تیرک های چوبی، همگی با چوب درخت صنوبر ساخته شده اند.

اگر هنوز هم در خرید نهال صنوبر دچار تردید هستید، می توانید با یک تماس تلفنی با کارشناسان رویال نهال درباره نهال صنوبراطلاعات جامعی کسب کنید.

تا چه حد با شرایط لازم برای کاشت صنوبر آشنایی دارید؟

کاشت نهال صنوبر شاید راحت و بدون دردسر به نظر برسد، اما برای اینکه این درخت بتواند به خوبی قد بکشد باید از کارشناسانی که در رویال نهال مشغول به کار هستند، کمک بگیرید. اگر بتوانید در اولین مرحله از کار، یعنی خرید نهال صنوبر، نهالی سالم و لیبل دار را تهیه کنید، یک قدم جلو افتاده اید، زیرا دیگر نگرانی بابت بیماری یا خشک شدن ریشه در شروع کاشت صنوبر نخواهید داشت.

صنوبر درختی است که در مناطق سردسیری به خوبی رشد کرده و در بیشتر موارد تا ۳۰ متر هم قد می کشد. این درخت حدود ۱۰ تا ۱۵ برابر بیشتر نسبت به سایر درختان جنگلی تولید چوب می کند. بستر نهال صنوبر بهتر است در زمین های سنگلاخی و شیب دار نباشد. اگر زیاد اهل طبیعت گردی باشید، به خوبی متوجه شده اید که این درخت اکثر در حاشیه رودخانه ها، زمین ها و باغات میوه کاشته می شود. قطعا خاک حاصل خیز و نور کافی می توانند رشد صنوبر را بیشتر کرده و از ریشه و تنه درخت در مقابل آفات محافظت کنند.

آبیاری نهال صنوبر معمولا از هفته ای یکبار تا ده روز یکبار متغیر است. درختانی که در حاشیه رودخانه ها به عنوان بادگیر کاشته می شوند، نیازی به آبیاری دائمی ندارند.

نهال صنوبر تبریزی و کبوده دو مورد از رایج ترین نهال هایی هستند که کاشت آن ها، سود خوبی برای خریداران دارد. همچنین به دلیل اینکه این درخت رسیدگی خاصی نیاز ندارد، می توان کاشت و تولید چوب از آن را به عنوان شغل دوم در نظر گرفت. حدودا ۶ سال طول می کشد تا تنه صنوبر، به اندازه کافی قطور و بلند شود. در سن 6 سالگی یک درخت صنوبر می تواند 500 تا 800 کیلو چوب تولید کند که به قیمت هر کیلو 7 هزار تومان به فروش می رسد.

صنوبر، درختی غیر مثمر ولی درآمد زا

مزایای اقتصادی کاشت نهال صنوبر که شاید ندانید!

حال نوبت آن است که متقاعد شوید، کاشت نهال صنوبر از همه لحاظ به سودتان است. هم فروش چوب آن درآمد قابل توجهی برایتان دارد و هم به عنوان بادگیر در حاشیه باغ از سایر درختان باغ و میوه های آن ها در برابر باد جلوگیری می کند. عمده ترین دلایلی که کاشت صنوبر به شما پیشنهاد می شود عبارتند از:

• بهره برداری از صنوبر در مقایسه با درختان غیر مثمر دیگر در زمان کمتری انجام می شود.

• قابل بازدهی در اقلیم های مختلف و زمین های کوچک است .

• محافظت از زمین های کنار رودخانه در مقابل سیلاب و فرسایش.

• عدم مغایرت صنوبر با کاشت محصولات دیگری مانند گندم، هندوانه، سیب زمینی و غیره.

• استفاده از چوب های کم قطر آن برای ساخت مصنوعات نئوپان و کاغذ.

• افزایش روز افزون تقاضا برای چوب صنوبر و قیمت مناسب آن .

• گران بودن قیمت نهال صنوبر در مقایسه با سایر درختان غیر مثمر جنگلی.

• قابلیت کاشت در ردیف هایی با فاصله یک یا نهایتا دو متر.

• امکان صادرات چوب صنوبر به کشور های عربی و درآمد زایی کلان از آن.

• عدم نیاز به تجهیزات و نیروی کار زیاد برای کاشت و تولید چوب از صنوبر

قیمت نهال صنوبر در نهالستان رویال نهال چقدر است؟

قیمت نهال صنوبر موجود در نهالستان رویال نهال به شرح ذیل می باشد:

• صنوبر یک ساله: ۵ هزار تومان

• صنوبر دوساله بالای ۳ متر: ۱۵ هزار تومان

• صنوبر دوساله دسته طی ۳ الی ۴ متر: ۲۰ هزار تومان

• صنوبر ۳ ساله دسته بیلی: ۴۰ هزار تومان

صنوبر، درختی غیر مثمر ولی درآمد زا

نهال صنوبر را از کجا خریداری کنیم؟

نهال صنوبر در صورتی برای شما درآمد زایی می کند که آن را از نهالستانی معتبر با مجوز جهاد کشاورزی خریداری کرده باشید. رویال نهال سال های سال است که با کمک کارشناسان و مهندسین کشاورزی در حوزه کاشت و فروش نهال های میوه و غیر مثمر فعالیت می کند. همچنین در این نهالستان شما می توانید بدون مراجعه حضوری و تنها از طریق تماس با مشاورین فروش، خرید خود را انجام دهید.

خرید نهالی صنوبری که گواهی سلامت و قرنطینه دارد، قطعا باعث اطمینان خاطر خریدار از نظر رشد و سودآوری درخت می شود. پس بدون هیچ تردیدی نهال صنوبر خود را از نهالستان بزرگ royalnahal خریداری کرده و در صورت هر گونه سوال یا مشاوره ای می توانید با کارشناسان این مجموعه قدرتمند در ارتباط باشید.

نهال صنوبر را از نهالستان رویال نهال میتوانید تهیه کنید جهت خرید نهال صنوبر با کارشناسان ما در تماس باشید

صنوبر، درختی غیر مثمر ولی درآمد زا

جستجو در سایت