آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

شرایط احداث نهالستان گردو

شرایط احداث نهالستان گردو

شرایط احداث باغ گردو:

برای پرورش نهال گردو باید نهالستانی را انتخاب کرد که از همه لحاظ قابل اعتماد باشد اما هر ساله در هنگام خرید خریداران با مشکلات زیادی مواجه می شوند و چاره ای جز اعتماد به نهالستان های گردو ندارند. و بعد از چند سال متوجه می شوند که انواع نهال های ناسالم دریافت کرده اند. مشاوره کامل و کاربردی هم ندارند. تمامی این موارد بخشی از مراحل اولیه ساخت و کشاورزی گردو می باشد و عدم آگاهی در این زمینه باعث هدر رفتن سرمایه شما خواهد شد. نهالستان رویال نهال در این مقاله قصد دارد ویژگی ها و اخلاق کاری حرفه ای یک نهالستان گردو را شرح دهد. به طور کامل برای شما روشن شود تا در سال های آینده شاهد اتفاقات تلخی برای کشاورزان و باغداران عزیزمان نباشیم.

عوامل مهمی که در یک نهالستان گردو تاثیر دارند :

به طور کلی شرایط بیرونی (محیط) و درونی (بافت گیاهی) در ایجاد نهالستان گردو تاثیر دارد مهم ترین عوامل محیطی که در نهالستان های گردو نقش دارند عبارتند از:

آب و هوا: اولین و مهمترین عاملی که در باروری درختان گردو نقش مستقیم دارد.آب و هوای منطقه است. اگر قصد دارید باغ گردو خود را به نهالستان گردو تبدیل کنید. شما باید از ویژگی های جغرافیایی شهر خود آگاهی کامل داشته باشید.

امکانات منطقه ای: عامل مهم دیگر محدودیت هاست که ممکن است در هر شهر متفاوت باشد. به عنوان مثال در شهرهای بسیار سردسیر و کوهستانی، در صورت عدم وجود وسایل حمل و نقل، به دلیل سختی رفت و آمد، ممکن است هنگام انتخاب محصولات، فروش و ارسال به شهرهای دیگر با مشکل مواجه شوید. اگر این اتفاق بیفتد، حتی نزدیک بودن به مراکز حمل و نقل می تواند به شما کمک کند تا فروش خود را با سرعت بیشتری ادامه دهید، بنابراین بهتر است به این موضوع توجه کنید زیرا در حال حاضر بیشتر فروش ها به صورت آنلاین انجام می شود و از آن طرف ارسال گردوها و حمل و نقل آن ها به یک موضوع مهمی در نظر خریداران تبدیل شده است.

میزان سرمایه: ایجاد نهالستان گردو شما نیاز به سرمایه اولیه دارید. این سرمایه لازم نیست 1 میلیارد باشد اما از طرفی نمی تواند کمتر از 50 میلیون باشد. برای شروع کسب و کار، نتیجه را در نظر بگیرید، مطالعه کنید و کل مسیر را بیابید، افرادی هستند که حاضرند در این مسیر با شما همکاری کنند.

منابع انسانی: یک نهالستان گردو برای تمام قسمت‌هایش نیروی انسانی نیاز دارد، زیرا در این مرحله شما در ابعاد بزرگ‌تری هستید و به قدرت‌هایی نیاز دارید که در همه قسمت‌ها مؤثر باشد (کاشت نهال گردو، جابجایی و مراقبت از گردو و برداشت محصولات)

بارندگی سالانه: نهال گردو برای رشد بیشتر به بارش باران نیاز دارد و این میزان در هر منطقه ای یک عدد تقریبا ثابتی است، حال اگر شما قصد احداث نهالستان گردو، را دارید لازم است که بارش های بهاری منطقه را بررسی کنید تا مطابق با خواسته ی نهال گردو باشد. به عنوان مثال نهالستان رویال نهال که در آذربایجان غربی قرار دارد و دارای بارش های مناسبی جهت پرورش نهال های گردو می باشد و همین عامل باعث شده تا در این نهالستان تمامی ارقام گردو، با کیفیت باشند.

خاک حاصلخیز: اگر در منطقه ای هستید که به دلیل خاک حاصلخیز و قابل کشت شناخته شده است، ممکن است به فکر ساختن یک نهالستان باشید. در این مناطق به کود کمتری نیاز خواهید داشت زیرا مواد معدنی زیادی در عمق خاک وجود دارد.

اگر می خواهید آزمایش خاک انجام دهید، این مسائل مربوط به نهالستان را در نظر داشته باشید:

در برخی موارد فقط لازم است سطح اولیه خاک بررسی شود، اما پس از این مرحله در صورت عدم دریافت پاسخ کامل، لازم است از اعماق پایین خاک شروع به آزمایش و بررسی کنید. در این مورد به خاطر داشته باشید که برای انجام این کار نیاز به پاسخ دقیق به این تست ها دارید، بنابراین بهتر است این کار را در آزمایشگاه هایی انجام دهید که دارای تجهیزات مدرن هستند.انواع نهال گردو موجود در نهالستان رویال نهال:

در نهالستان رویال نهال، ارقام مختلف نهال گردو به فروش می رسد، این ارقام مرغوب عبارتند از:( نهال گردو چندلر، خوشه ای، فرنور، اسرائیلی، فرانکت، ژنوتیپ، پدرو، کانادایی، تویسرکان، جمال، دماوند، هارتلی، بیلچک، مراغه، وینا، شیلی، ضیاء آباد، روند، تو سرخ، سجنو، پکان، کاما، شبین، سانلند، پاریزین، یالووا، تخم مرغی، لارا و ... ) می باشند و شما می توانید در هر زمان اقدام به خرید این نهال های گردو با ارزش کنید.

نهال گردو را با بهترین قیمت فروش از رویال نهال تهیه کنید برای خرید نهال گردو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید

شرایط احداث نهالستان گردو

جستجو در سایت