آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

درآمدزایی 100 ساله با کاشت گردو

درآمدزایی 100 ساله با کاشت گردو

درآمدزایی 100 ساله با خرید وکاشت سودآورترین نهال های گردو در جهان

تجارت گردو به حدی سودآور است که به عنوان تجارت طلای سبز شناخته می شود. کاشت این نهال می تواند تجربه ای تازه از باغداری به همراه داشته باشد؛ به همین دلیل باغداران سراسر کشور به دنبال کاشت گردو هستند. این سودآوری بالا برای تمام نهال های گردو نیست؛ تنها چند مورد از ارقام تجاری گردو این مزیت را دارند و می توانند یک ساله شما را ثروتمند کنند.

این چند نهال تجاری را نمی توانید در هر نهالستانی پیدا کنید؛ چون شرایط رشد و پرورش آن با ارقام معمولی گردو متفاوت است. رویال نهال عرضه کننده انواع ارقام تجاری گردو در غرب کشور است که به صورت تخصصی بر پرورش گردو فعالیت دارد. فرقی نمی کند که می خواهید باغداری را در کدام منطقه از کشور آغاز کنید، رویال نهال برای آن منطقه نهال گردوی ویژه ای پیشنهاد می دهد؛ پس همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید تا بتوانید اولین محصول خود را در تابستان برداشت کنید.

با کاشت این 3 نهال گردو، نانتان در روغن است!

از آنجایی که نهال های گردو طول عمری 100 ساله دارند، می توان با خرید یک بار نهال تا آخر عمر از آن بهره برداری کرد. البته به شرط آنکه نهال هایی باکیفیت، سالم و اصلاح شده خریداری کنید. گردو به دلیل خواص بی نظیر خود، تقاضای زیادی در بازارهای جهانی دارد و با قیمت های بسیار بالا فروخته می شود. اگر گردو تولید شده توسط شما درشت و مرغوب با درصد چربی بالا باشد که دیگر نانتان در روغن است. اگر می خواهید تجاری ترین نهال های گردو را بکارید، پیشنهاد رویال نهال به شما موارد زیر است:

گردو ژنوتیپ رویال؛ دریچه ای به سوی سودآوری

در میان تمامی ارقام گردو ژنوتیپ رویال جایگاه ویژه ای دارد و از ویژگی های بارزترین برخوردار است. سودآوری این نهال در مقایسه با سایر ارقام 2 برابر است. گردو ژنوتیپ رویال برای اولین بار در کشور ایران و توسط مهندسان رویال نهال تولید شده است؛ پس آن را در هیچ نهالستان دیگری نمی توانید پیدا کنید. این نهال با جهش های ژنتیکی طبیعی به وجود آمده و هیچ اصلاح نژادی بر روی آن صورت نگرفته است؛ به همین دلیل بیشترین سازگاری را با آب و هوای ایران دارد.

محصولات نهال گردو ژنوتیپ رویال بسیار درشت، تخم مرغی شکل با مغزهایی سفید و روشن است. هر کدام از این گردوها 16 گرم وزن دارند و 75 درصد آن ها را مغز تشکیل می دهد. درصد چربی مغز گردو ژنوتیپ رویال بسیار بالا است و همین امر سبب می شود تا طعم آن بی نظیرتر از سایر گردوها باشد.

گردو ژنوتیپ رویال از همان سال اول کاشت باردهی خود را آغاز می کند و در سال چهارم و پنجم به بهره برداری اقتصادی می رسد. این رقم پایه کوتاه است و تاج بسیار بزرگی ندارد؛ به همین دلیل تمام گردوهای آن بدون نیاز به دستگاه های خاص، قابل برداشت هستند. در میان ارقام تجاری گردو، ژنوتیپ رویال اولین نهالی است که خود گرده افشان است

درآمدزایی 100 ساله با کاشت گردو

گردو فرنور؛ نهالی با قیمت مناسب در میان نهال های تجاری

اگر می خواهید سرمایه گذاری در زمینه احداث باغستان های گردو را با هزینه کمتری آغاز کنید، نهال گردو فرنور را خریداری کنید. این نهال در عین باردهی بالا، از قیمت مناسبی برخوردار است. نهال گردو فرنور در اقلیم ‏های معتدل، سردسیر و نیمه سردسیر بهترین رشد و میزان باردهی را دارند. گردوهای فرنور از شهرت جهانی برخوردار هستند و تقاضای زیادی برای تولید آن ها وجود دارد.

میوه این نهال، دارای ظاهری تخم مرغی شکل و کشیده است. پوسته گردوهای فرنور برخلاف گردو ژنوتیپ رویال سنگی است. مغز گردوهای فرنور به رنگ زرد کم رنگ و سفید هستند و طعم بسیار دلچسب و بی نظیری دارند. وزن هر عدد گردو فرنور بین 14 تا 17 گرم است که بیشتر حجم آن را مغزهای شیرین و خوشمزه تشکیل می دهد. نهال گردو فرنور نیز از جمله ارقام پایه کوتاه است و ارتفاع آن نهایتاً به 6 متر می رسد. طول عمر اقتصادی این نهال گردو حدود 150 سال است که با رسیدگی بیشتر می توانید آن را افزایش دهید.

گردو چندلر؛ پرفروش ترین نهال گردو در جهان

یکی از پرفروش ترین نهال های گردو در تمام مناطق جهان، نهال گردو چندلر است که باردهی بسیار بالایی دارد و مغز آن خواص ویژه ای دارد. در بین ارقام نهال گردو، گردو چندلر بهترین و پرسود‌ترین گزینه است. اگر هدفتان سودآوری بالا و عرضه محصول در بازارهای جهانی است، گردو چندلر را خریداری کنید.

هر عدد میوه درخت گردو چندلر حدود 17 گرم وزن دارد که 60 الی 65 درصد آن را مغز هایی به رنگ قهوه ای روشن تشکیل می‌دهد. پوسته چوبی این گردو به راحتی شکسته شده و مغز آن جدا می شود. باردهی این نهال اقتصادی از همان سال اول آغاز می شود، اما باردهی چشمگیر و اقتصادی آن در سال چهارم پس از کاشت است.

هر اصله درخت گردو چندلر بالغ می تواند بین 40 تا 60 کیلوگرم محصول تولید کند. این میزان در تعداد نهال های باغ خود ضرب کنید تا میزان محصول باغستان خود را تخمین بزنید؛ سپس عدد به دست آمده را در قیمت روز گردو ضرب کنید تا درآمد حاصل از باغستان گردو چندلر را به دست آورید.

درآمدزایی 100 ساله با کاشت گردو

رویال نهال به شما کمک می کند تا به درآمد 800 میلیون تومانی برسید!

رویال نهال با مدیریت مهندس آرمین قاسمی یکی از معتبرترین و بزرگ ترین نهالستان ها در کشور است که نهال های آن زیر نظر جهاد کشاورزی و با تضمین و شناسه به فروش می رسند. باردهی نهال هایی که رویال نهال خریداری می کنید، قطعی است. از آنجایی که نهال گردو ژنوتیپ رویال، فرنور و چندلر بدون واسطه به باغداران عزیز عرضه می شوند، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند.

درآمدزایی 100 ساله با کاشت گردو

جستجو در سایت