آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

خواص آلو بخارا

خواص آلو بخارا

آشنایی با خواص آلو بخارا:

آلو بخار میوه ای خوشمزه با طبیعتی سرد و تر است که فواید زیادی به همراه دارد. از جمله ویژگی های آلو بخارا می توان از آن برای تنظیم فشار خون، بهبود عملکرد قلب، افزایش ایمنی بدن و بهبود اختلالات گوارشی نام برد. استفاده از این میوه برای کاهش دمای بدن نیز مفید است. استفاده از آلو بخارا نیز خواص بسیار موثری دارد.

فواید آلو بخارا در درمان یبوست:

از جمله مهمترین این خواص می توان به ملین بودن و بهبود عملکرد دستگاه گوارش اشاره کرد. به همین دلیل مصرف آلو بخارا با معده خالی (ناشتا) می تواند عملکرد شکم را تنظیم و بهبود بخشد و از یبوست جلوگیری کند.

مبارزه با سلول های سرطانی با مصرف آلو بخارا:

یکی دیگر از فواید آلو بخارا در صبح ناشتا از بین رفتن سلول های سرطانی است. این میوه سلول های سرطانی را از بین می برد. بدون آسیب رساندن به سلول های سالم رنگدانه های قرمز و آبی موجود در گوشت این میوه می تواند رادیکال های آزاد را از بین ببرد. بنابراین از بدن در برابر سرطان های سینه، روده و دستگاه تنفسی محافظت می کند. همچنین وجود ویتامین A در آلو بخارا می تواند از بروز سرطان های دهان جلوگیری کند.

حفظ سلامت چشم با مصرف آلو بخارا:

لکه زرد یا ماکولا بخشی از شبکیه چشم است. که دید مستقیم و واضح با کمک آن امکان پذیر است. اما لکه زرد به نور بسیار حساس است. از فواید آلو بخارا در صبح ناشتا می توان به تقویت لکه های زرد و جلوگیری از، از بین رفتن آنها اشاره کرد.

افزایش سلامت قلب و عروق با مصرف آلو بخارا :

از دیگر خواص آلو بخارا است که از سکته مغزی در قلب و عروق خونی جلوگیری می کند. زیرا آلو بخارا منبع آنتی اکسیدان های قوی است که می تواند از قلب در برابر رادیکال های آزاد محافظت کند. بنابراین از اکسید شدن کلسترول نیز جلوگیری می کند. اکسید شدن کلسترول باعث انسداد عروق خونی و در نهایت سکته های قلبی و عروقی می شود. به همین دلیل برای افرادی که از بیماری قلبی رنج می برند بسیار مفید است.

حفظ سلامت استخوان با مصرف آلو بخارا:

آلو بخارا دارای مقادیر فنولی و فلاوانوئیدی است که در تقویت استخوان ها بسیار موثر است. همچنین از پوکی استخوان جلوگیری می کند. از طرفی این میوه حاوی عنصر بور است که در روند تشکیل استخوان بسیار موثر است.بنابراین از خواص آلو بخارا می توان به تقویت استخوان های بدن اشاره کرد.

خواص آلو بخارا برای پوست:

حفظ پوست سالم یکی دیگر از فواید آلو بخارا است، از جمله فواید این میوه برای پوست می توان به حفظ جوانی پوست، محافظت از پوست در برابر نور خورشید و التیام بافت های آسیب دیده پوست اشاره کرد. همچنین جلوگیری از ایجاد آکنه و لک روی پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک از دیگر فواید آلو بخارا است.

کاهش کلسترول با مصرف آلو بخارا:

آلو بخارا حاوی مقدار زیادی پتاسیم است. پتاسیم یکی از مهمترین عناصر در کاهش کلسترول بد است. این کار از تشکیل پلاکت ها در رگ های خونی جلوگیری می کند. همچنین فشار خون را تنظیم می کند. این امر احتمال حملات قلبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

سرشار از ویتامین C با مصرف آلو بخارا:

وجود ویتامین C در بدن می تواند از بیماری های عفونی و التهابی جلوگیری کند. از آنجایی که آلو بخارا منبع ویتامین C است. برای جلوگیری از عفونت در بدن موثر است.

کاهش وزن با مصرف آلو بخارا:

یکی دیگر از خواص مصرف الو بخارا ؛ کمک به لاغری و کاهش وزن است. این میوه علاوه بر مبارزه با یبوست و سم زدایی بدن، خاصیت حفظ سیری در طولانی مدت را نیز دارد.آلو بخارا با افزایش متابولیسم بدن و متعاقب آن هضم غذا می تواند در کاهش وزن بسیار موثر باشد.

نکته: علاوه بر شناخت ویژگی های آلو بخارا; در استفاده از آن نیز باید به نکاتی توجه کنید. اگر قصد دارید روزانه از این میوه استفاده کنید. حداقل دو عدد و حداکثر از 4 عدد آلو بخورید. همچنین برای تاثیر بیشتر از آلو بخارا بهتر است از شب قبل خیس بخورد و صبح میل شود.

خواص آلو بخارا

جستجو در سایت