آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

خرید نهال گردو در کرمان

خرید نهال گردو در کرمان

خرید نهال گردو در کرمان

یکی از وسیع‌ترین و گسترده‌ترین استان‌های کشور ایران، کرمان است. مرکز استان کرمان شهر کرمان است. مساحت استان کرمان ۱۸۳ هزار کیلومتر است که بخش قابل توجهی از آن را به بهترین نهال گردو در کرمان اختصاص داده‌اند. آب و هوای استان کرمان کوهستانی و سرد است. به همین دلیل برای کشت بهترین نهال گردو مناسب‌ترین مکان است. کشور ایران، آمریکا، ترکیه از تولید کننده‌های اصلی نهال گردو هستند.

نهال گردو در هر شرایط آب و هوایی مقاوم است و هر نهال گردو از نظر شکل ظاهری گردو متفاوت هستند در صورتی که شما تمایل دارید یک باغ گردو در استان کرمان راه‌اندازی کنید مهم‌ترین کار خرید بهترین نهال گردو است که بیشترین سود و درآمد را به شما می‌دهد. در این مقاله قصد داریم درباره ویژگی‌های بهترین نهال گردو و نحوه خرید بهترین نهال گردو در کرمان از رویال نهال صحبت کنیم.

معرفی بهترین نهال گردو در کرمان

همان‌طور که در مقدمه هم اشاره کردیم استان کرمان یک منطقه کوهستانی و دارای ارتفاعات زیاد است و از استان‌های چهار فصل محسوب می‌شوند. از معروف‌ترین انواع نهال گردو در کرمان عبارتند از:

نهال گردو فرنور: این نهال مخصوص مناطق سردسیر است و تا دمای منفی بیست درجه سانتی‌گراد هم مقاوم است و رشد می‌کند‌.

نهال گردو چندلر: این نهال گردو یکی از بهترین نهال گردو در کرمان محسوب می‌شود که بسیار خوش‌طعم است همچنین یکی از پربارترین درختان گردو در آمریکا، اروپا و آسیا است. نهال گردو چندلر در برابر آفات بسیار مقاومند و باردهی بسیار بالایی دارد. در نتیجه اکثر کشاورزان در ارتفاعات حدود ۱2۰۰ متر از این نهال بهره‌مند می‌شوند.به همین سبب این نهال گردو در مناطقیث از استان کرمان به عمل می آید که سطح ارتفاع چندان بالایی نداشته باشند.

نهال گردو تویسرکان: یکی دیگر از بهترین نهال‌های گردو که در کرمان می‌توان کشت کرد نهال گردو تویسرکان نام دارد. عمر این نوع نهال حدود هشتاد سال است و در سومین سال کشت، محصول می‌دهد. نهال تویسرکان در آب و هوای ایران سازگارترند اما به رسیدگی و مراقبت زیادی نیاز دارند.

نهال گردو فرانکت: عمر این نهال به صد سال هم می رسد و در همه شرایط آب و هوایی و در برابر آفات و بیماری بسیار مقاوم هستند. گردوهای نهال فرانکت پوست کاغذی و رنگ روشنی دارند.

نهال گردو ژنوتیپ: نهال گردو ژنوتیپ یکی دیگر از بهترین نهال گردو در کرمان است. این نهال در همان اولین سال کشت محصول می‌دهد و حدود هشتاد سال می ‌توان از محصول آن بهره‌مند شد. این درخت مقاومت خوبی در برابر سرما و خشکی دارند و در آب و هوای معتدل رشد بهتری دارند. بنابراین بهتر است در ارتفاعات کرمان کاشته شود.

با توجه به مطالب ذکر شده برای خرید نهال در کرمان می‌توانید برای احداث نهالستان کرمان به رویال نهال رجوع کنید و بهترین نوع نهال را خریداری کنید.

چگونه یک باغ گردو خوب داشته باشیم؟

برای اینکه بتوانید یک باغ گردو خوب داشته باشید و بطور صحیح آن را مدیریت کنید، باید به چند نکته توجه داشته باشید:

1. خرید نهال گردو درجه یک و باکیفیت که شناسنامه داشته باشد.

2. بطور اصولی و مهندسی کاشته شود.

3. در طول سال از نهال به خوبی رسیدگی و مراقبت شود تا به طور کامل رشد کند.

4. محصول درختان را به درستی برداشت شود و بطور صحیح بازاریابی کنید.

در صورتی که می‌خواهید از باغ گردو درآمد و سود خوبی داشته باشید باید در تمام مراحل مثل خرید نهال در کرمان و کاشت نهال، با کارشناسان مربوطه مشورت کنید. بهترین راه این است که شما مراکز تولید و توزیع نهال گردو بشناسید. این مراکز تمام خصوصیات و شرایط باغ و آب و هوای منطقه شما را بدست آورده و برای خرید نهال گردو در کرمان شما را راهنمایی می‌کنند. رویال نهال می‌تواند مرجع قابل اعتمادی جهت خرید هر نوع نهالی در کرمان باشد.

خرید نهال گردو در کرمان

برای احداث باغ گردو چه اصولی را باید رعایت کرد؟

در این قسمت از مقاله به مهم‌ترین اصولی که باید در زمینه احداث باغ گردو رعایت کرد می‌پردازیم.

خرید نهال گردو پربار و باکیفیت: قطعا شما دوست ندارید سرمایه خود را صرف نهال‌هایی کنید که هیچ ثمره‌ای نداشته باشند. فروش نهال‌های پربار جهت احداث نهالستان کرمان توسط رویال نهال انجام می‌شود. بنابراین شما می‌توانید با مراجعه به این مرکز بهترین و پربارترین نهال گردو را مناسب با شرایط آب و هوای منطقه خود انتخاب کنید.

خرید یک نهال گردو سالم و مقاوم: در صورتی شما می‌توانید با خرید نهال گردو در کرمان به درآمد بالایی برسید که نهالی سالم و شناسنامه‌دار داشته باشید. شما در صورتی می‌توانید یک نهال اصل خریداری کنید که رویال نهال شناسنامه نهال گردو را به شما نشان دهند. بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت نهال گردو را در باغ احداث کنید.

احداث یک باغ گردوی اصولی: برای اینکه بتوان باغ گردو را به صورت اصولی احداث کرد باید عملیاتی مثل آماده کردن زمین و کاشت صحیح نهال گردو را انجام دهید. منظور از آماده کردن زمین این است که باید میزان مواد غذایی موجود در خاک، بافت خاک و.... را در نظر گرفت.

خرید و فروش نهال گردو از نهالستان کرمان

در صورتی که شما قصد خرید نهال گردو و احداث نهالستان کرمان دارید باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نهال گردو در کرمان را خریداری کنید. شما با خرید یک نهال گردو باکیفیت در واقع یک سرمایه‌گذاری بلندمدتی را شروع کرده‌اید. بنابراین باید هنگام خرید نهال در کرمان دقت داشته باشید.

• در ابتدای کار شما باید برای خرید نهال در کرمان از مراکزی نهال خریداری کنید که زیر نظر جهاد کشاورزی باشد.

• برای اینکه بهترین نهال گردو و متناسب با زمین منطقه خود انتخاب کنید بهتر است با مشاورین رویال نهال مشورت کنید.

• سعی کنید نهالی خریداری کنید که مناسب با شرایط آب و هوایی منطقه کاشت باشد.

• باید به زمان گلدهی نهال‌ها توجه داشته باشید. هر چه زمان گلدهی نهال‌ها دیرتر باشد نسبت به سرما مقاوم‌ترند و برای مناطق سردسیر مناسب‌ترند.

• توجه به ارتفاع نهال نکته مهمی است که باید در نظر داشت. هر چقدر ارتفاع درخت کمتر باشد، برداشت محصول راحتتر است.

• برای خرید نهال گردو در کرمان باید به شناسنامه و گواهی بهداشت نهال توجه داشته باشید.

• نهال گردوهایی که به رقم گرده‌افشان نیاز دارند هنگام خرید نهال از رویال نهال کرمان باید آن را خریداری کرد.

بنابراین با توجه به نکات ذکر شده شما برای احداث نهالستان گردو در کرمان باید تمام این نکات را مد نظر قرار دهید تا بهترین نهال گردو را خریداری کنید.

آیا آب و هوای استان کرمان مناسب تاسیس باغ گردو است؟

آب و هوای استان کرمان به دلیل این‌که یکی از استان‌های مرتفع ایران است و ارتفاع این استان از سطح دریا حدود ۱۷۵۰ متر است برای کاشت نهال گردو بهترین منطقه محسوب می‌شود‌. استان کرمان در قسمت مرکز و جنوب غربی یک منطقه سردسیر در فصل زمستان است و در منطقه شمال و شمال غرب آب و هوایی گرم و خشک دارد. با توجه به شرایط آب و هوایی استان کرمان، گردو ژنوتیپ رویال به عنوان یکی از بهترین انواع گردو است.

انواع ارقام نهال گردو در کرمان

ارقام نهال گردو در کرمان دو نوع هستند. نهال گردو از نوع پیوندی به این معنا که پیوند خورده اند و محصول یکدستی دارند. بهترین نوع نهال‌های پیوندی عبارتند از: نهال چندلر پیوند، نهال فرنور پیوندی، نهال ژنوتیپ پیوندی. نوع دیگر نهال گردو در کرمان نهال بذری نام دارد. بهترین نوع نهال‌های بذری عبارتند از: نهال گردو خوشه‌ای، نهال گردو اسرائیلی، نهال گردو ژنوتیپ کانادایی.

معمولا نهال‌های پیوندی چون دارای مقاومت پایینی در برابر سرما دارند در مناطق کوهستان بهتر است کشت نشوند.

قیمت نهال گردو در کرمان

عواملی مختلفی در قیمت خرید نهال در کرمان بستگی دارد. نوع نهال گردو در کرمان اینکه بذری یا پیوندی باشد بر قیمت نهال تاثیر می‌گذارد. نهال گردو از نوع پیوندی به دلیل اینکه پیوند خورده است و محصول یکدست تری تولید می کند از نهال بذری قیمت بیشتری دارد. برخی از نهالستان‌های کرمان نهال گردو را با قیمت بهتر تولید و عرضه می‌کنند و چون در این میان واسطه‌ها را حذف می‌کنند قیمت نهال کاهش می‌یابد.

نکات مهم هنگام فروش نهال گردو در کرمان

در ابتدای مقاله چند نمونه نهال گردو که مناسب کرمان است را مورد بررسی قرار دادیم. نهال گردو چندلر، نهال گردو فرنور و نهال گردو ژنوتیپ از بهترین نهال‌ها برای کاشت در کرمان هستند. شما می‌توانید از این چند نوع نهال گردو که به شما معرفی کردیم نهالی که مناسب با زمین شما است را انتخاب کنید و به تولید و عرضه گردو بپردازید. رویال نهال مرکز فروش انواع نهال معتبراست و نهال گردوی باکیفیت و قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند. در صورتی که قصد خرید نهال گردو در را از رویال نهال دارید، می‌توانید از مشاورین رویال نهال درباره قیمت نهال گردو در کرمان، نحوه خرید نهال گردو در کرمان و نحوه کاشت و پرورش نهال گردو کمک بگیرید.

پرفروش‌ترین نهال در کرمان

یکی از پرفروش‌ترین نهال درخت گردو در کرمان نهال گردو ژنوتپ تیپ 7 است. همان‌طور که گفته شد نهال گردو ؤژنوتیبپ در برابر سرما و آفات بسیار مقاوم هستند. نهال ژنوتیپ رویال را می‌توان تا ارتفاع 3000متر از سطح دریا کاشت. مغز گردوی این درخت بسیار باکیفیت است. نهال ژنوتیپ باردهی خیلی خوبی دارد به همین دلیل یکی از پرفروش‌ترین نهال‌های درخت گردو در کرمان محسوب می‌شود.

عمر مفید نهال گردو در کرمان

نهال‌های گردو هر کدام طول عمر متفاوتی دارند اما حداقل عمر مفید هر نهال گردو هفتاد تا هشتاد سال است و حداکثر عمر اقتصادی درخت گردو بین نود تا صد سال است. به طور کلی عمر مفید هر نهال گردو بستگی به روش نگهداری، شرایط آب و هوایی و شرایط زمین کشاورزی دارد. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در خرید نهال در کرمان و کشت آن طول عمر بالای نهال و برداشت مناسب است.

سخن پایانی

کرمان استانی گرم و خشک است اما زمستان‌های بسیار سردی دارد. کرمان یکی از بهترین شهرها برای خرید نهال گردو است. در این مقاله به طور مختصر مطالبی درباره استان کرمان و ویژگی‌های کاشت بهترین نهال گردو در کرمان با شما به اشتراک گذاشتیم. برای خرید نهال در کرمان می‌توانید به رویال نهال مراجعه کنید. رویال نهال یکی از نهالستان‌های معتبر جهت فروش انواع نهال گردو است که تمام نهال‌های گردو قابل عرضه آن دارای شناسنامه و گواهی سلامت هستند. برای خرید نهال در کرمان نهال فرنور و ژنوتیپ از بهترین نوع نهال گردو در کرمان هستند که تکامل رشد بالا و باردهی بسیار خوبی دارند. قیمت نهال گردو در کرمان به نوع نهال که پیوندی یا بذری است بستگی دارد.

نهال گردو را با بهترین قیمت فروش از رویال نهال تهیه کنید برای خرید نهال گردو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید

خرید نهال گردو در کرمان

جستجو در سایت

♥ از کاشت تا برداشت نهال با نهالستان رویال نهال ♥

بنر میوه 1 بنر میوه 2