آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

خرید نهال گردو در کردستان

خرید نهال گردو در کردستان

خرید نهال گردو در کردستان

خرید نهال گردو باید به درستی و دقیق انجام شود به این دلیل که اگر از نهال خوب استفاده نشود، ادامه پرورش نهال به خوبی انجام نخواهد شد. در نتیجه محصول خوبی بار نمی‌دهد

در این مقاله می‌خواهیم بدانیم آیا نهال گردو در کردستان می‌توان کاشت؟ بهترین نهال گردو برای کاشت در کردستان کدام است؟ در ادامه این مقاله با شرایط آب و هوایی کردستان و خرید نهال در کردستان و.....آشنا می‌شویم همراه ما باشید.

شرایط آب و هوای کردستان برای خرید نهال گردو

کردستان یک منطقه سرسبز است چون در دامنه و دشت‌های سرسبز قرار دارد. مرکز استان کردستان سنندج است که مساحت آن ۲۹ هزار کیلومتر مربع است. ارتفاع این استان از سطح دریا حدود ۱۶۰۰ متر است. به همین دلیل از دسته استان‌های با ارتفاع زیاد محسوب می‌شوند.

آب و هوای استان کردستان بسیار سرد و کوهستانی است. در این استان میزان بارندگی بسیار زیاد است این به این دلیل است که در دامنه و دشت‌ها قرار گرفته است. استان کردستان به دلیل بارندگی‌های بسیار یکی از سرسبزترین استان‌های کشور ایران است. به دلیل شرایط آب و هوایی مرطوب و سردی که استان کردستان دارد انواع نهال گردو در کردستان قابل کشت است. در ادامه به معرفی چند نمونه از خرید بهترین نهال گردو در کردستان می‌پردازیم.

معرفی خرید بهترین نهال گردو در کردستان

استان کردستان به دلیل اینکه از سطح دریا ارتفاع زیادی دارد و دارای خاک حاصلخیز و سرمای مناسبی است، یکی از بهترین استان‌ها برای کاشت نهال گردو است. در ادامه این مطلب چند نمونه از بهترین نهال گردو در کردستان و ویژگی‌های هر کدام را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم تا هنگام خرید نهال در کردستان انتخابی مناسب داشته باشید.

نهال گردو فرنور: مناسب‌ترین منطقه برای کشت نهال گردو فرنور مناطقی است که از سطح دریا ارتفاع معقولی دارند. نهال فرنور در مناطق سردسیر بسیار مقاوم است و برداشت محصول آن برای باغداران راحت و آسان است. ارتفاع این درخت متوسط است. گردوهای نهال فرنور سفید و پوستی سنگی و سایز مشخصی دارند. در صورتی که قصد خرید نهال در کردستان دارید نهال فرنور انتخاب خوبی می‌تواند باشد.

نهال گردو چندلر: یکی از بهترین نهال گردو در کل جهان و کردستان نهال گردو چندلر است. گردوی نهال چندلر پوستی نازک و مغز سفید روشن دارد. می‌توان آن را در مناطق با ارتفاع زیاد کاشت. شما می‌توانید از رویال نهال، نهال گردو چندلر را خریداری کنید.

نهال گردو توسرخ: همان‌طور که از اسمش هم مشخص است مغز این گردو توسرخ است. نهال گردو توسرخ مخصوص آمریکا است. به همین دلیل جزء نهال گردوی کمیاب محسوب می‌شود. اگر از نهال گردو توسرخ پیوند زده شود به نوع دیگری نهال گردو باعث می‌شود درخت گردو پربار شود و باغبانان از محصول این درخت درآمد بالایی بدست آورند. برای خرید نهال گردو توسرخ می‌توانید از رویال نهال آن را خریداری کنید.

برای خرید بهترین نهال گردو در کردستان می‌توانید یکی از این نمونه نهال‌ها که مناسب با شرایط آب و هوایی و زمین کشاورزی شما است را از نهالستان رویال نهال تهیه کنید.

آیا آب و هوای استان کردستان برای خرید نهال گردو مناسب است؟

همان‌طور که می‌دانید برای داشتن یک باغ گردو خوب و پرمحصول باید زمینی با آب مناسب داشته باشید. آب یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای رشد نهال گردو است. استان کردستان به دلیل اینکه در دامنه و دشت‌ها است و سدها و رودهای بسیاری زیادی دارد و با توجه به باران‌ زیادی که در طول سال در این استان می‌بارد، استانی پر آب است. بنابراین باغات گردو در کردستان به دلیل اینکه از نظر تأمین آب مشکلی ندارند، بسیار پربار هستند‌.

آیا کاشت نهال گردو در کردستان حالت اقتصادی دارد؟

اگر شما تمایل دارید یک باغ گردو در کردستان احداث کنید و نمی‌دانید که کاشت نهال گردو در کردستان حالت اقتصادی دارد یا خیر؟ باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید این نکات عبارتند از: همانطور که می‌دانید استان کردستان یک استان مرزی است و به راحتی می‌توان محصولات و تولیدات این استان را به کشورهای خاورمیانه صادر کرد. با کاشت نهال گردو در کردستان می‌توان محصولات باغ را به کشورهای عربی صادر کرد که درآمد بالایی دارد.

استان کردستان به دلیل اینکه سدها و رودهای بسیاری دارد یک استان پرآب است. به همین دلیل کشاورزی در این استان افزایش چشمگیری دارد. راه‌اندازی و احداث باغ گردو کردستان چه در صورت داشتن فروش حضوری چه غیرحضوری، در صورت فروش نهال‌های باکیفیت و شناسنامه‌دار، بازدهی بالایی دارد. بنابراین کاشت نهال گردو در کردستان درآمد و سود بالایی دارد.

خرید نهال گردو در کردستان

هنگام خرید نهال گردو در کردستان به چه نکاتی باید توجه داشت؟

نهال گردوهایی که دیر یا زود گل می‌دهد: گاهی اوقات ممکن است برخی نهال‌ها به دلیل سرما یا گرمای زیاد گل‌های خود را از دست دهند. بنابراین توجه به نهال‌های دیرگل یا زود گل هنگام خرید نهال در کردستان اهمیت زیادی دارد.

نهال‌هایی که زود یا دیر محصول می‌دهند: برخی نهال‌ها در همان سال اول کشت محصول می‌دهند و برخی دیگر ممکن است در سال دوم یا سوم کشت، محصول دهند. بنابراین در هنگام خرید نهال در کردستان باید به این مورد توجه داشته باشید.

زمان کاشت نهال گردو: همانطور که قبلاً هم گفته شد، کاشت نهال گردو زمان خاصی ندارد اما بهترین زمان از اواخر پاییز تا اوایل فصل بهار است. برخی دیگر از نهال‌ها قدرت زیادی دارند تا اواخر زمستان قابل کشت هستند.

نژاد نهال گردو: یکی از دیگر از مواردی که هنگام خرید نهال در کردستان باید به آن توجه داشت، نوع نژاد نهال گردو است. باید با توجه به منطقه خود نهال مناسب خریداری کنید چون ممکن است نهالی با نژاد خوب انتخاب کنید اما در منطقه شما رشد خوب و باردهی خوبی نداشته باشد.

ویژگی‌های نهال گردو مناسب کردستان

از مهم‌ترین ویژگی‌های نهال گردو مناسب استان کردستان، دیرگل بودن نهال است در کردستان از نهال گردویی می‌توان استفاده کرد که در برابر سرما مقاومت بالایی داشته باشند. این نهال‌ها عموما دیرگل هستند و مغز آن‌ها طعم خوبی دارد. ارتفاع نهال گردو در کردستان در سال‌های اول به سیصد الی چهارصد سانتی‌متر می‌رسد. یکی دیگر از ویژگی‌های نهال گردو مناسب کردستان این است که ریشه این نهال‌ها بسیار قوی است و چون به عمق خاک نفوذ می‌کنند، از مواد مغذی خاک استفاده می‌کنند. این نهال‌ها به قدری مقاوم هستند که اگر کشاورز در نگهداری و مراقبت از نهال گردو دقت داشته باشد، محصولات هرگز پوچ و سیاه نمی‌شود. نهال گردو مناسب کردستان نهالی است که بعد از سرمای فصل بهار یعنی اوایل اردیبهشت شروع به گلدهی کنند چون هر چه دیرتر گل دهند، دچار خسارت نمی‌شوند و باعث می‌شود میزان باردهی نهال بیشتر شود.

خرید انواع نهال از رویال نهال

حال که با انواع نهال گردو در کردستان آشنا شدید، شما باید بهترین نوع نهال را از بهترین مرکز فروش انواع نهال یعنی رویال نهال، خریداری کنید. سعی کنید مراکزی را انتخاب کنید که تأئیدیه جهاد کشاورزی داشته باشد و زیر نظر سازمان کشاورزی فعالیت کنند. رویال نهال انواع نهال‌های گردو را همراه با شناسنامه و گواهی سلامت به سراسر کشور ارسال می‌کند. همچنین نهال‌هایی که ارسال می‌کنند، دارای ضمانت بازگشت نهال هستند. این نکته را هم در نظر داشته باشید برای این‌که یک سرمایه‌گذاری خوب داشته باشید باید نهالی باکیفیت خریداری کنید. بهترین نهالستان یعنی رویال نهال با داشتن سال‌ها سابقه کار، انواع نهال گردو باکیفیت را همراه با ضمانت به سراسر کشور ارسال می‌کند.

قیمت نهال گردو در کردستان

طبیعتاً هر کشاورز و باغداری به دنبال نهالی است که بتواند با کاشت آن سود و درآمد بالایی داشته باشد و سرمایه‌گذاری کند. پرسودترین نهال‌های گردو در کردستان، بیشتر نهال‌های پیوندی و برخی از نوع نهال بذری هستند. قیمت هر نوع نهال با نوع دیگر متفاوت است. ممکن است شما بهترین نوع نهال گردو را خریداری کنید اما با شرایط زمین کشاورزی و آب و هوایی منطقه شما سازگار نباشد و هیچ سودی با کاشت این نهال بدست نیاورید. بنابراین نهالی انتخاب کنید که مناسب با شرایط منطقه باشد. به طور کلی تمام باغات استان کردستان با محیط سازگار هستند و محصول‌دهی بالایی دارند. شما می‌توانید با مراجعه به بهترین نهالستان یعنی رویال نهال، کیفیت نهال و قیمت مناسب نهال را تشخیص داده و خریداری کنید.

سخن پایانی

در این مقاله مطالبی ذکر شد و اطلاعات لازم درباره استان کردستان به دست آوردید. استان کردستان به دلیل این‌که منطقه‌ای سردسیر است، برای کاشت نهال گردو در آن باید نهالی انتخاب کنید که دیر گل می‌دهد. همچنین به این موضوع هم اشاره کردیم چون کردستان یک استان پرآب است و از نظر ذخیره آب مشکلی ندارد، برای کاشت هر نوع نهال گردو مناسب است. برای احداث اصولی یک باغ گردو در کردستان، علاوه بر شرایط آب و هوایی باید خاک مناسبی نیز فراهم باشد تا درخت گردو رشد خوبی داشته باشد. همچنین باید میزان آب در منطقه مورد نظر مناسب باشد و کاشت نهال‌ها به گونه ای باشد که درختان نور کافی برای تولید محصول با‌کیفیت‌ داشته باشند. در رویال نهال می‌توانید انواع نهال گردو مناسب با زمین کشاورزی خود خریداری کنید. رویال نهال معتبر است و مجوز سازمان جهاد کشاورزی دارد. تمام نهال‌های رویال نهال شناسنامه و گواهی سلامت و بهداشت دارند. بنابراین برای خرید نهال در کردستان می‌توانید با خیال راحت چه به صورت حضوری و چه اینترنتی از این مجموعه مراجعه کنید.

نهال گردو را با بهترین قیمت فروش از رویال نهال تهیه کنید برای خرید نهال گردو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید

خرید نهال گردو در کردستان

جستجو در سایت

♥ از کاشت تا برداشت نهال با نهالستان رویال نهال ♥

بنر میوه 1 بنر میوه 2