آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

خرید نهال گردو در پیرانشهر

خرید نهال گردو در پیرانشهر

خرید نهال گردو در پیرانشهر

یکی از نهال‌های پرکاربردی که در شهرهای مختلف از جمله شهر پیرانشهر رشد می‌کند، نهال گردو است. بسیاری از افراد تمایل دارند که گردو را از نهالستان پیرانشهر خریداری کنند و محصول آن را مورد استفاده قرار دهند. مجموعه‌های مختلفی وجود دارند که اقدام به فروش این نهال می‌کنند که در ادامه توضیحات لازم را در مورد خرید و فروش این محصول عنوان می‌کنیم.

کاشت نهال گردو در پیرانشهر

شهر پیرانشهر یکی از شهرهای کشور ایران است که یکی از محصولات کشت شده در آن، گردو است. خرید نهال در پیرانشهر امکان پذیر است و ممکن است بسیاری از افراد تمایل داشته باشند که یک باغ گردو را راه اندازی کنند و برای این کار نیاز به نهال‌های گردو دارند. آن‌ها می‌توانند بهترین نهال گردو را از شهر پیرانشهر خریداری کنند و برای مصارف مختلف از این محصول استفاده کنند. یکی از مزیت‌هایی که خرید بهترین نهال گردو دارد، این است که هر شخصی می‌تواند با استفاده از آن به سود و درآمد خیلی خوبی دست پیدا کند. یکی از مزیت‌های دیگری که خرید نهال گردو دارد، این است که می‌توانید با هزینه کم آن را خریداری کنید و در مقابل سود خیلی خوبی را به دست آورید.

نهال‌های گردو مناسب در پیرانشهر

نهال گردو جزء نهال‌هایی است که انواع و اقسام متعددی دارد و هر کدام دارای ویژگی‌های مخصوص به خود هستند. خرید نهال در پیرانشهر، یکی از بهترین گزیته‌ها برای خرید نهال است. هر شخصی زمانی که بخواهد اقدام به کاشت نهال گردو کند، باید شرایط اقلیمی آن منطقه و همینطور ارتفاع منطقه را در نظر داشته باشد. این که شما در چه منطقه‌ای از کشور سکونت دارید، می‌تواند روی انتخابتان در زمینه کاشت نهال تاثیرگذار باشد. پیرانشهر در قسمت غرب کشور قرار گرفته است و مسلماً با سایر قسمت‌های کشور از لحاظ آب و هوا متفاوت است. در ادامه مطلب می‌خواهیم چند نوع از نهال‌های گردو که مناسب برای کشت در پیرانشهر هستند را معرفی کنیم.

1) نهال کانادایی رویال: یکی از انواع نهال‌های گردو، نهال کانادایی رویال است که این نهال با بسیاری از مناطق جغرافیایی سازگاری دارد. اگر بخواهیم این نهال را از لحاظ قابلیت رشد مورد بررسی قرار دهیم، باید بگوییم که نهال کانادایی رویال قابلیت رشد خوبی دارد. از لحاظ بازدهی هم این نوع نهال نسبت به سایر نهال‌ها، پربازده‌تر و همینطور زود بازده‌تر است. این نهال یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کشت در مناطق سردسیر است. بنابراین در پیرانشهر می‌توان اقدام به کاشت آن نمود.

2) نهال ژنوتیپ برتر رویال: نهال ژنوتیپ برتر رویال هم، یکی از نهال‌های مناسب برای کاشت در مناطق سردسیر کشور است. این نهال را می‌توان در ارتفاع ۰ تا ۲۵۰۰ متری کاشت. نهال ژنوتیپ برتر رویال بهتر است که در مناطق معتدل سردسیری کاشته شود. یکی از نکاتی که باید در مورد این نهال بگوییم، این است که نهال ژنوتیپ برتر رویال، نیاز به گرده افشانی ندارد و خودش گرده افشانی می‌کند.

3) نهال چندلر: این نهال قابلیت کاشت در ارتفاع ۰ تا ۱2۰۰ متری را دارد و به همین خاطر می‌توان به راحتی آن را در غرب کشور کشت کرد. یکی از ویژگی‌های مثبتی که نهال چندلر دارد، این است که در برابر سرمای غرب کشور در امان است و مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. نهال چندلر از نظر بازدهی در همان سال اول در سطح خیلی خوبی قرار دارد و اگر به خوبی از آن مراقبت شود، می‌توان در سال8 تن گردو از آن برداشت کرد.

4) نهال فرنور: در انتهای این قسمت به نهال فرنور می‌رسیم که کاشت این نهال باید در ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ متری انجام شود. در آب و هوای معتدل سردسیری، کاشت نهال فرنور مقدور است و این نهال در این آب و هوا عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد. نهال فرنور جزء نهال‌های گردویی است که به گرده افشانی نیاز دارد و با استفاده از دو نهال دیگر به نام‌های فرانکت و روند، می‌توان آن را گرده افشانی کرد. این نهال هم مانند برخی دیگر از نهال‌های گردو، در همان سال اول باردهی خوبی دارد و به مرور هم به باردهی آن اضافه می‌شود.

بررسی آب و هوای پیرانشهر برای کاشت نهال گردو

اول از هر چیزی باید بگوییم که پیرانشهر یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی است و در قسمت شمال غربی کشور واقع شده است. پیرانشهر از نظر آب و هوایی سرد است و تابستان آن هم معتدل است. این شهر به دلیل این که آب و هوای کوهستانی دارد، برای مشاغلی همچون دامداری و باغداری مناسب است. در این شهر می‌توان محصولات باغی بسیاری را کشت کرد و این گونه محصولات هم دارای ارزش بالایی هستند. یکی از محصولات پرمصرفی که در پیرانشهر کاشته می‌شود، گردو است و به طور کلی در این شهر گردوی زیادی به بار می‌آید.

نهال گردویی که در پیرانشهر به بار می‌آید، دارای فروش خیلی خوبی در داخل و خارج از کشور است. رویال نهال، بهترین نهال‌ها را به مشتریان عزیز عرضه می‌کند و می‌تواند فروش خوبی را به خود اختصاص دهد. به طور کلی باید گفت که نهال گردو یکی از نهال‌های چند ساله و همینطور مقاوم است و زمانی که رشد آن کامل می‌شود، می‌توان تا 70 کیلوگرم از آن محصول برداشت کرد. اگر یک باغ برای کاشت نهال گردو احداث شود، تا سال‌های سال نیازی به کاش دوباره و سرمایه‌ گذاری نیست. درخت گردو جزء درخت‌هایی است که عمر طولانی دارد و سال‌های سال می‌توان از آن محصول برداشت کرد. یکی دیگر از موضوعاتی که در مورد آب و هوای پیرانشهر وجود دارد، این است که این منطقه دارای بارندگی زیادی است. در هر صورت باید بگوییم که کشت گردو یکی از کشت‌هایی است که در آب و هوای پیرانشهر نتیجه خوبی می‌دهد.

مزیت‌های سرمایه ‌گذاری برای تاسیس باغ گردو

مسلماً وقتی افراد زیادی به فکر تاسیس باغ گردو می‌افتند، این سوال به ذهن بسیاری از افراد خطور می‌کند که آیا سرمایه‌ گذاری کردن برای تاسیس باغ گردو به صرفه است یا نه؟ یکی از پاسخ‌های خیلی خوبی که می‌توانیم به این سوال بدهیم، این است که با توجه به کاربرد گردو در مصارف متعدد، سرمایه‌ گذاری برای کاشت آن به صرفه است. یکی از مزیت‌‌هایی که سرمایه‌ گذاری برای احداث باغ گردو دارد، این است که گردو علاوه بر این که می‌ تواند برای مصرف خوراکی مورد استفاده قرار بگیرد، در صنایع داروسازی هم کاربرد دارد. با توجه به خواصی که در گردوی طبیعی وجود دارد، این محصول در صنایع داروسازی هم استفاده می‌شود.

یکی دیگر از مزیت‌های جالبی که گردو دارد، این است که می‌توان از قسمت‌های مختلف آن برای ساختن ابزار آلات تخصصی استفاده کرد. علاوه بر خود گردو، برگ آن هم برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که کاربرد آن در صنایع رنگرزی، دارویی و همینطور صنعتی است. از دلایل دیگری که می‌توانیم برای امر سرمایه ‌گذاری جهت احداث باغ گردو عنوان کنیم، این است که گردو دارای درصد زیادی چربی است؛ به همین خاطر روغنی که از گردو تولید می‌شود، می‌تواند برای مصارف خوراکی و درمانی کاربرد داشته باشد. چوب میوه گردو و همینطور شاخه‌های هرس شده آن هم، می‌توانند برای تولید کردن نئوپان استفاده شوند.

خرید نهال گردو در پیرانشهر

چند نکته مهم برای احداث یک باغ گردوی پرسود

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید یک باغ گردوی خیلی خوب احداث کنید و نتیجه خوبی هم از آن بگیرید، باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید. مسلماً گردو هم مانند بسیاری دیگر از محصولات زراعی، برای رشد بهتر و باردهی خیلی خوب نیاز به رعایت شرایطی دارد. نور و دما دو عامل مهم هستند که در رشد گردو تاثیرگذار هستند و باید نور و دمای مناسبی برای رشد گردو فراهم شود. یکی از نکات مهمی که در این قسمت وجود دارد این است که شخص مورد نظر باید تفاوت شرایط رشد درخت گردو و نهال گردو را بداند. درختان گردو جزو درختان بسیار مقاوم هستند و می‌توانند در سرمای زیاد هم دوام بیاورند.

موضوعی که در این جا وجود دارد، این است که نهال‌های گردو مانند درختان گردو مقاومت خیلی زیادی از خود نشان نمی‌دهند؛ بنابراین نباید در معرض سرمازدگی و یخ زدگی قرار بگیرند، زیرا در این صورت از بین می‌روند. از جمله پیشنهادات دیگری که برای احداث یک باغ گردوی پرسود می‌توانیم ارائه دهیم، این است که خاک مناسب برای رشد گردو، خاک ماسه‌ای است؛ همینطور عمق خاک هم باید در حد مناسبی باشد. توصیه می‌کنیم که یک ماه قبل از کشت، حتماً یک خاک مناسب و غنی را برای رشد گردو آماده کنید. آبیاری خیلی خوب گردو هم، یکی از عوامل مهمی است که می‌تواند در باردهی عالی آن تاثیرگذار باشد. برای خرید نهال هم می‌توانید از سایت رویال نهال اقدام کنید.

دریافت سود و درآمد از احداث باغ گردو

یکی از روش‌های خیلی خوب برای سرمایه‌گذاری کردن و همینطور کسب درآمد عالی، تاسیس کردن باغ گردو است. همانطور که در قسمت‌های بالاتر اشاره کردیم، هر شخصی باید شرایط آب و هوایی را برای کاشت گردو در نظر بگیرد. کاشتن گردو در شرایط آب و هوایی مناسب، باعث می‌شود که باردهی خوبی از نهال گردو حاصل شود و از طرفی دیگر این امر موجب کسب سود و درآمد زیاد می‌گردد. باغ گردو یکی از باغ‌هایی است که می‌تواند جزء پرسودترین باغ‌ها در نظر گرفته شود و با استفاده از آن می‌توان به درآمد میلیاردی رسید. یکی از القابی که برای باغ گردو گذاشته شده است، طلای سبز است و این نام گذاری هم به دلیل سود بالای این باغ است.

باغ‌های گردو هم مانند بسیاری دیگر از باغ‌ها، برای این که بتوانند به یک سود و درآمد عالی برسند، به تلاش و زمان نیاز دارند. بیشترین سودی که می‌توان از احداث باغ گردو به دست آورد، بعد از گذشت ۱۰ سال است. مسلما نباید انتظار داشته باشید که در همان سال اول سود خیلی خوبی را به دست آورید. یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید، این است که برای داشتن درآمد عالی می‌بایست تمامی شرایط و جوانب برای کاهش نهال گردو را در نظر بگیرید. بهتر است که قبل از احداث باغ گردو، مشاوره‌های لازم را با افراد متخصص انجام دهید تا با آگاهی بیشتری کار خود را جلو ببرید.

جمع بندی

همانطور که در این محتوا عنوان کردیم، یکی از شهرهای خیلی خوبی که می‌تواند برای کاشت گردو توسط کشاورزان انتخاب شود، پیرانشهر است. یکی از دلایلی که باعث می‌شود افراد زیادی در این شهر به کاشت گردو اقدام کنند، آب و هوای آن است. افراد متقاضی این امکان را دارند که خرید نهال در پیرانشهر را از رویال نهال انجام دهند و اقدام به پرورش آن نمایند. هر شخصی با رعایت شرایط لازم و همینطور صبر و تحمل، می‌تواند بهترین درآمد را از باغ گردو به دست آورد. امیدوارم که از این مطالب بهره برده باشید.

نهال گردو را با بهترین قیمت فروش از رویال نهال تهیه کنید برای خرید نهال گردو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید

خرید نهال گردو در پیرانشهر

جستجو در سایت

♥ از کاشت تا برداشت نهال با نهالستان رویال نهال ♥

بنر میوه 1 بنر میوه 2