آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

خرید نهال گردو در سی سخت

خرید نهال گردو در سی سخت

نحوه خرید بهترین نهال گردو در سی سخت

اگر توجه کرده باشید امروزه تمامی افراد به دنبال سرمایه گذاری هستند، برخی از افراد سرمایه گذاری بر روی طلا، دلار و بورس را انتخاب می‌کنند؛ اما این در حالی است که برخی دیگر از افراد به دنبال سرمایه گذاری بر روی مشاغل تولیدی و غیر منفعل می‌باشند که آن شغل تحت تاثیر شرایط اقتصادی و تحریم‌ها قرار نگیرد. در چند سال اخیر کشاورزی نه تنها برای تامین نیاز خوراکی مردم جهان بلکه برای بالا بردن اقتصاد بسیاری از کشورها مورد توجه قرار گرفته است. احداث باغ گردو این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا با داشتن یک سرمایه اولیه نسبتا کم در مدت زمان کوتاهی به درآمد بالا برسید، در ادامه برای آشنایی هر چه بیشتر با نهال گردو و خرید نهال در سی سخت با ما همراه باشید.

آشنایی با نهال گردو

آشنایی اولیه با نهال گردو در هنگام خرید نهال در سی سخت به شما کمک کرده تا با دید بازتری نسبت به خرید نهال و احداث باغ خود اقدام نمایید. میوه درخت گردو اصلاح شده و محلی می باشد اما به دلیل اقلیم آب و هوای سردسیر سی سخت انتخاب رقم اصلاح شده حرکتی هوشمندانه است.

بهترین نهال اقتصادی ایران

همانطور که به آن اشاره شد احداث باغ گردو یکی از پرسودترین مشاغل می‌باشد، برای اینکه بتوانید از درخت گردو خود، سودآوری بسیار بالایی داشته باشید در مرحله‌ی اول باید در انتخاب نهال و نهالستانی که قصد خرید نهال را از آن دارید، وسواس بسیار زیادی به خرج دهید. در راستای این کار باید نهالی را در نظر قرار دهید که باردهی بسیار مناسب و مطلوبی را دارند همچنین در بازارهای داخلی و خارجی افراد متقاضی جهت خرید و استفاده از میوه درخت آن گردو بسیار زیاد باشد، را انتخاب کنید. با توجه به بررسی‌ها و آمار فروش و خرید انواع نهال در نهالستان سی سخت، موارد زیر نهال‌های پرفروش و پر بارده می‌باشند.

• نهال گردوی فرنور

• نهال گردوی فرنور

• نهال گردوی چندلر

نهال‌های فوق در واقع رایج‌ترین نهال‌های اصلاح شده در بین باغداران و کشاورزان موفق می‌باشد، این نوع نهال‌ها گل دهی دیر‌تری نیست به دیگر نهال‌ها داشته، اما محصول تولیدی از این نهال‌ها از مقاومت بسیار بالایی در برابر سرمای ناگهانی بهار و تغییر آب و هوایی برخوردار می‌باشد. نهال‌های اصلاح شده در مقایسه با دیگر نهال‌ها توان باردهی بیشتری را داشته و زمان باردهی‌ آن‌ها در مقایسه با دیگر گونه‌ها کم‌تر است.

آشنایی با نکات مهم قبل از احداث باغ گردو

در صورتی که قصد احداث باغ گردو را دارید، آشنایی کامل با این نهال به شما در مراقبت اصولی و بهتر و در نهایت باردهی بیشتر کمک بسیار فراوانی خواهد کرد. توجه ویژه به این نکات و به کار گیری آن‌ها سبب شده تا بتوانید به خوبی با دانش کافی از درختان گردوی خود مراقبت به عمل آورده و باردهی بهتر و بیشتری را همراه با محصولی منحصر به فرد کسب نمایید.

موقعیت مناسب کشت نهال گردو

توجه به موقعیت جغرافیایی جهت کاشت و بهره برداری از درخت گردو تاثیر ویژه‌ای در کیفیت محصول خواهد داشت. مناسب‌ترین و بهترین موقعیت جغرافیایی جهت کاشت نهال گردو در عرض جغرافیایی 30 الی 55 درجه شمالی است. خوب است بدانید که کشور ما ایران، در مدار جغرافیایی 20 الی 40 درجه شمالی قرار گرفته که با عرض جغرافیایی مناسب جهت کاشت گردو هماهنگ می‌باشد.

بیشتر نواحی کشور ایران، به جز احتساب مناطق جنوبی در حاشیه خلیج فارس و دریای عمان شرایط مناسبی جهت کاشت و در نهایت رشد نهال گردو را دارا می‌باشند. علاوه بر موارد گفته شده خوب است به ارتفاع باغ خود نسبت به سطح دریا نیز توجه ویژه داشته باشید. ارتفاع مناسب جهت احداث باغ گردو بین 800 تا 2500 متر از سطح دریا محسوب می‌شود.

تهیه نهال با کیفیت شناسنامه دار

انواع نهال‌های اصیل و باکیفیت می‌توانند در مدت زمان بسیار کوتاهی شما را به باردهی و بازدهی بالا از محصول برسانند؛ اما این در حالی است که برخی از نهالستان‌ها با ارائه نهال‌های بی‌کیفیت و بیمار شما را از محصول دهی مناسب دور کرده و شما را تا سالیان بسیار زیادی درگیر آفت کشی و بیماری گوناگون نهال کند. علاوبرآن شما تا سالیان بسیار زیادی مجبور هستید هزینه‌های بسیار زیادی را در راستای از بین بردن آفات و بیماری‌های گوناگون نهال خود صرف نمایید و همچنین درصد بسیار زیادی را از باردهی درختان خود را به علت آلودگی و بیماری از دست خواهید داد.

در صورتی که قصد خرید نهال را دارید، می توانید جهت خرید نهال در سی سخت از رویال نهال، اقدام نمایید. شما در هنگام خرید هر نوع نهال با هر نوع نژادی در زمان دریافت شناسنامه سلامت نهال خود را دریافت می‌کنید و می‌توانید از سلامت و باردهی کامل نهال خود اطمینان حاصل نمایید.

آّب و هوای مناسب برای رشد محصولات درخت گردو

شرایط آب و هوایی منطقه‌ای که قصد دارید باغ خود را در آن احداث نمایید و یا نهال گردو را در آن بکارید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و تاثیر بسیار زیادی در باردهی نهال شما خواهد داشت. مناسب‌ترین و بهترین آب و هوا جهت رشد نهال گردو، در آب و هوای مدیترانه‌ای تابستان معتدل و در فصل زمستان آب و هوای سرد می‌باشد. برخی از افراد فکر می‌کنند مناسب ترین آب و هوا جهت رشد نهال گردو، آب و هوای فصل بهار است؛ اما خوب است بدانید که آب و هوای فصل بهار جهت رشد و تکامل درخت گردو به هیچ عنوان مناسب نمی‌باشد و منجر به از بین رفتن گردوها خواهد شد.

علاوه بر موارد فوق نوع نهال و نهالستانی که نهال را از آن تهیه می‌کنید از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد، در صورتی که قصد خرید و تهیه نهال را دارید می‌توانید از رویال نهال جهت تهیه و خرید نهال مد نظر خود اقدام نمایید.

مقدار آب مورد نیاز نهال گردو

مقدار آب مصرفی جهت آبیاری نهال تاثیر بسیار چشمگیری بر روی روند رشد و باردهی نهال شما خواهد داشت. نهال گردو به طور متوسط و با توجه به شرایط اقلیمی که در آن پرورش داده می‌شود 6 ماه از سال از نیاز به آبیاری دارد

استفاده از الگوی کشت مناسب نهال گردو

تهیه و آشنایی با یک الگوی کشت مناسب از اصولی‌ترین و مهم‌ترین بخش سرمایه گذاری از طریق باغ درخت گردو می‌باشد. نور کافی جهت رشد درخت گردو و همچنین رعایت حد فاصله گذاری مناسب بین تمامی درختان نیز یکی از مهم‌ترین نکات الگوی کشت مناسب می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا با در بر داشتن فضای مناسب در باغ و همچنین دارا بودن نور کافی بتوانید محصولات بسیار باکیفیتی را پرورش دهید. الگوهای کشتی همانند مستطیلی، ، مربعی از رایج‌ترین و بهترین الگوهای قابل کشت برای باغ‌های میوه در ایران محسوب می‌شوند.

ایجاد مناسب‎ترین فواصل در بین درختان جهت عبور وسیله‌های نقلیه در راستای کاشت و برداشت محصولات یکی از مهم‌ترین نکات بهره‌گیر از الگوهای کشت می‌باشد که نیاز است هر کشاورز و باغدار به آن توجه داشته باشد. در صورتی که در بین درختان فاصله مناسب و کافی وجود نداشته باشد بهتر است برای رعایت هر چه بهتر فواصل میانی، به صورت اصولی و با مشورت فردی با تجربه برخی از درختان را خودتان خشک نمایید.

خرید نهال گردو در سی سخت

علت به صرفه بودن احداث باغ درخت گردو

در صورتی که از کشاورزان با تجربه و خبره در ایران سوال نمایید که بهترین و پرسودترین نهال جهت کشت چیست؟ بدون شک در پاسخ به سوال شما درخت گردو را به شما معرفی می‌نمایند. دلایلی همچون بومی و اصلی بودن درخت گردو در ایران، پرورش راحت و بسیار آسان این درخت سبب شده تا بسیاری از باغداران و کشاورزان به نبال پرورش نهال گردو در ایران و احداث باغ باشند. به علت حضور گردو در آجیل‌های گرانقیمت و محبوب طرفداران بسیار زیادی را نیز دارد. وجود چربی مناسب در میوه گردو، این میوه از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند که همین امر سبب شده تا بستر صادر نمودن این میوه فراهم باشد و در نهایت فرد باغدار بتواند در مدت زمان بسیار کوتاهی به درآمد دلاری دست یابد.

• داشتن طرفداران بسیار زیاد در داخل و خارج از ایران جهت تهیه و استفاده از گردو

• سرمایه اولیه معقول و مناسب جهت راه اندازی و پرورش باغ گردو

• برخورداری از سازگاری بالا با آب و هوای جوی کشور ایران

• باردهی بسیار بالا و مناسب درخت گردو در کم‌ترین زمان ممکن و تضمین بازگشت سرمایه اولیه ناشی از برداشت محصول

علل‎های مختلف به شما نشان می‌دهد که میوه درخت گردو در واقع در تمامی ماه‌های سال و در ایران و خارج از ایران طرفداران بسیار زیادی را داشته که شما به راحتی می‎توانید محصول خود را بفروشید.

میزان سرمایه لازم جهت احداث باغ گردو

یکی از مهم‌ترین مسائل در احداث باغ گردو، سرمایه مورد نیاز برای شروع فعالیت می‌باشد. متاسفانه هر سال نرخ تورم نسبت به سال‌های پیشین افزایش می‌یابد و به طور کلی نمی‎‌توان گفت مبلغ مورد نیاز جهت احداث باغ گردو به صورت دقیق چقدر است. در صورتی که قصد تاسیس باغ گردوی خود را دارید، در ابتدا برای شروع کارسرمایه‌ای حدودا بین 40 الی 50 میلیون تومان نیاز خواهید داشت که با گذشت حدودا 10 سال، باردهی اقتصادی و مناسب باغ شروع خواهد شد. در سال‌های اولیه جهت شروع شما می‌توانید با مبالغی همچون 10 الی 20 میلیون تومان فعالیت خود را آغاز نمایید. البته در نظر داشته باشید به طور سالانه مبلغی بین 5 الی 10 میلیون تومان جهت رسیدگی به باغ باید صرف نمایید.

در صورت استفاده از نهال‌های گردو به صورت پیوندی، پس از گذشت حدودا سه سال برداشت و بهره وری از محصول آغاز می‌شود و در حالی که هر سال سن درختان افزایش می‌یابد میزان باردهی آن‌ها نیز بیشتر خواهد شد.

خرید نهال در سی سخت

اگر به دنبال تهیه و خرید نهال‌های کمیاب، شناسنامه دار و سال هستید، خرید نهال در سی سخت هستید رویال نهال را فراموش نکنید. همانطور که در این مقاله به آن اشاره شد سلامت و شناسنامه دار بودن نهال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد و می‌تواند باردهی بالایی را برای شما به ارمغان آورد. در رویال نهال هنگام خرید نهال با ارائه شناسنامه تصمینی شما می‌توانید از نهالی که خریداری نموده‌اید اطمینان حاصل فرمایید و در کم‌ترین زمان ممکن درآمد مد نظر خود را کسب نمایید.

سخن پایانی

در این محتوا ما به شما شرایط مناسب رشد درخت گرد، بهترین آب و هوا و میزان سرمایه لازم جهت شروع را توضیح دادیم. به میزانی که از این نکات به صورت اصولی استفاده نمایید، محصولات شما باکیفیت‌تر و همچنین درآمد حاصل از فروش محصولاتتان بیشتر خواهد بود. در کنار تمامی این موارد گفته شد استفاده از استراتژی مناسب و اصولی جهت پرورش هر چه بهتر باغات گردو مهم و ضروری است. در نهالستان رویال نهال شما می‌توانید با خرید نهال‌های گردو با قیمت بسیار مناسب و ارائه شناسنامه در هنگام خرید، از خرید خود با اطمینان لازم را داشته باشید و با گذشت زمان مناسب به باردهی نزدیک‌تر و سود کلان و بسیار رضایت بخشی را کسب نمایید.

نهال گردو را با بهترین قیمت فروش از رویال نهال تهیه کنید برای خرید نهال گردو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید

خرید نهال گردو در سی سخت

جستجو در سایت

♥ از کاشت تا برداشت نهال با نهالستان رویال نهال ♥

بنر میوه 1 بنر میوه 2