آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

خرید نهال گردو در سنندج

خرید نهال گردو در سنندج

نحوه خرید بهترین نهال گردو در سنندج

یکی از میوه‌های بسیار مغذی و مفید گردو می‌باشد، در سرتاسر جهان این میوه خوش طعم از طرفداران بسیاری برخوردار بوده و همین امر سبب شده تا این میوه به یک محصول پرفروش و پرسود به همراه صرفه اقتصادی بسیار بالا تبدیل گردد. جالب است بدانید آب و هوای سنندج به‌گونه‌ای است که برای تکامل نهال گردو بسیار مناسب است. رسیدن به رشد کامل درخت گردو سبب شده تا سالیان متعدد محصول دهی آن ادامه داشته باشد و همین امر توجه باغداران را به خود جلب کرده است تا به سوی سرمایه گذاری به سمت درخت گردو و خرید نهال از نهالستان سنندج پیش بروند و دیگر نیازی به سرمایه گذاری و صرف هزینه‌های هنگفت نخواهند داشت. به عبارت دیگر با سرمایه گذاری اولیه فرد روی خرید نهال در سنندج تا سالیان بسیار زیادی قادر به درآمد زایی خواهد بود، علاوبرآن باردهی درخت گردو هر سال نسبت به سال قبل افزایش می‌یابد. در صورتی که قصد خرید نهال در سنندج را دارید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین نهالستان را به شما معرفی نماییم.

آشنایی کامل با نهال گردو

در صورتی که قصد خرید نهال در سنندج را دارید و نهال گردو را انتخاب کردید، خوب است قبل از خرید با نهال آن به خوبی آشنا شوید. میوه‌ی گردو به دو شکل گردوی پیوندی و بذری شناخته شده می‌باشند. خوب است بدانید که گردو بذری در واقع گردوی بومی ایران و گردو پیوندی تنوع بالایی دارد. این دو نوع گردو طول عمر بسیار زیادی دارند، دارای خزان می‌باشند و همچنین هر دو در فصول سرد و زمستانی با ریزش برگ رو به رو خواهند شد. علاوبر میوه درخت گردو از چوب این درخت نیز در صنایع بسیار گوناگونی استفاده می‎‌گردد.

بهترین نهال اقتصادی گردو در ایران چیست؟

برای اینکه بتوانید از میوه درخت گردوی خود سودآوری مناسبی را کسب نمایید، باید در انتخاب بهترین نهال گردوی موجود در ایران وسواس به خرج دهید. در راستای این کار باید نهالی را انتخاب نمایید که از باردهی مناسب و مطلوبی برخوردار باشد و همچنین در بازارهای داخلی و جهانی نیز متقاضی در جهت خرید محصول داشته باشد. با توجه به آمار فروش نهالستان سنندج موارد زیر از پرفروش‌ترین نوع درخت گردو می‌باشند.

• نهال گردوی فرنور

• نهال گردوی ژنوتیپ

• نهال گردوی چندلر

نهل‌های اصلاح شده از رایج‌ترین نوع نهال مورد استفاده در بین کشاورزان می‌باشند، این نوع نهال‌ها دارای گل دهی دیرتری هستند؛ و گل های حاصل از آن‌ها مقاوم در برابر سرمای ناگهانی فصل بهار می‌باشند. نهال‌های اصلاح شده می‌توانند در مقایسه با نهال‌های دیگر باردهی بیشتری داشته باشند و زمان باردهی آن‌ها نسبت به دیگر گونه‌ها کم‌تر باشد.

نکاتی که قبل از احداث باغ گردو باید بدانید

در صورتی که قصد احداث باغ گردو را دارید، خوب است از قبل نکات مهمی را در راستای باردهی بهتر و بیشتر این درخت در نظر داشته باشید، در صورتی که بدین نکات توجه کنید می‌توانید باردهی بسیار بالایی را از جانب درخت‌های گردوی خود تجربه نمایید.

موقعیت مناسب جهت کاشت درخت گردو

بهترین موقعیت جغرافیایی جهت کاشت نهال گردو در عرض جغرافیایی حدودا 30 الی 55 درجه شمالی می‌باشد، در همین راستا خوب است بدانید که کشور ایران در مدار جغرافیایی 20_ 49 درجه شمالی قرار گرفته است. درصد بسیار زیادی از نواحی‌های ایران به جز مناطق جنوبی در حاشیه خلیج فارس و دریای عمان شرایط مناسبی جهت کاشت و در نهایت رشد نهال گردو را دارا می‌باشند. علاوه بر موارد فوق خوب است به ارتفاع باغ نسبت به سطح دریا نیز توجه کنید، بهترین مکان احداث باغ گردو در ارتفاع 800 تا 2500 متری از سطح دریا است.

خرید نهال شناسنامه دار و باکیفیت

نهال اصیل و سالم می‌تواند در کم‌ترین زمان ممکن شما را به بهره برداری اقتصادی و تجاری برساند، استفاده و بهره گیری از نهال‌های به اصطلاح آلوده سبب آسیب رساندن به باغ شده و در نهایت تا سالیان متعدد شما را درگیر آفات و بیماری‌های گوناگون خواهد کرد و برای از بین بردن این مشکل و بهبود وضعیت شما باید هزینه‌های بسیار زیادی را صرف تهیه و خرید سم پاشی، کنترل اصولی آفات و بیماری‌های وارد شده نمایید. این در حالی است که شما درصد بسیار زیادی از باردهی درختان خود را به علت آلودگی و وجود آفات از دست خواهید داد.

شما با خرید نهال در سنندج می‌توانید از سلامتی نهالی که تهیه نموده‌اید، اطمینان حاصل نموده و در هنگام تحویل نهال، شناسنامه نهال را تحویل بگیرید. این امر تنها با خرید نهال در سنندج امکان پذیر می‌باشد، در حقیقت می‌توان گفت یکی از دلایل اختلاف قیمت در تهیه انواع نهال‌ها، شناسنامه دار بودن نهال‌های ارائه شده می‌باشند.

آب و هوای مناسب جهت رشد درخت گردو

شرایط آب و هوایی منطقه‌ای که نهال گردو در آن قرار می‌گیرد تاثیر بسیار به خصوصی در رشد و باردهی آن خواهد داشت. مناسب‌ترین آب و هوا جهت رشد نهال گردو در آب و هوای مدیترانه‌ای تابستان معتدل در زمستان سرد می‌باشد. شاید به خود فکر کنید که مناسب‌ترین دما برای نهال در فصل بهار می‌باشد؛ اما خوب است بدانید که سرمای شدید فصل بهار جهت رشد درخت گردو به هیچ عنوان مناسب نمی‌باشد و باعث از بین رفتن گردوها خواهد شد.

البته نوع نهالی که تهیه می‌کنید تاثیر بسیار زیادی دارد، در صورتی که قصد تهیه نهال گردو را دارید، می‌توانید از نهالستان سنندج نسبت به خرید نهال مدنظر خود اقدام نمایید.

آب مورد نیاز نهال گردو

یکی از موارد که تاثیر بسیار چشم‌گیری بر روند رشد و باردهی نهال گردو خواهد داشت، تامین میزان آب مورد نیاز آن می‌باشد. نهال گردو به طور متوسط و بسته به نوع شرایط اقلیمی که درآن پرورش داده می‌شود اما به طور میانگین می توان گفت میز ان نیاز آی درختان گردو در سنندج 5 ماه در سال با فواصل 10 روز می باشد.

بهره گیری از الگوی کشت مناسب

آشنایی و تهیه یک الگوی کشت یکی از اصولی‌ترین و مهم‌ترین بخش سرمایه گذاری از طریق باغ گردو می‌باشد. عوامل بسیار مهمی همچون نور کافی جهت رشد درختان گرد و رعایت حد فاصله گذاری مناسب بین درختان گردو این امکان را به شما می‌دهد تا با در بر داشتن فضای مناسب و نور کافی بتوانید محصولات بسیار باکیفیت را پرورش دهید. از رایج‌ترین الگوهای کشت در ایران می‌توان به الگوی کشت مستطیلی، مربعی، مثلثی اشاره نمود. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام بهره گیری از الگوی کشت باید به آن توجه داشت، ایجاد فواصل مناسب و کافی بین نهال ها جهت عبور وسیله‌های نقلیه مورد نیاز جهت مراحل کاشت و برداشت محصولات می‌باشد. در صورتی که فاصله مناسب میان درختان مناسب و به اندازه کافی نباشد بهتر است برای رعایت این فاصله به صورت اصولی برخی از درختان را خشک نمایید.

خرید نهال گردو در سنندج

چرا احداث باغ گردو به صرفه می‌باشد؟

اگر از کشاورزان بسیار خبره و باتجربه سوال نمایید که بهترین نهال در نهالستان سنندج هنگام استفاده در باغ که بیشترین بازدهی و سود را به همراه داشته باشد، کدام است؟ بی‌شک نهال گردو را به شما جهت خربد نهال در سنندج معرفی می‌نمایند. بومی بودن درخت گردو در ایران، پرورش راحت و آسان این درخت سبب شده تا باغداران و کشاورزان به دنبال پرورش نهل گردو باشند. همچنین درخت گردو در به وجود آوردن آجیل گرانقیمت و پرطرفدار نیز تاثیر بسزایی دارد. گردو به علت دارا بودن چربی بالا در بازارهای جهانی از محبوبیت بالا نیز برخوردار می‌باشد و همین امر بستر صادر نمودن میوه این درخت را فراهم نموده است و در نهایت فرد باغدار می‌تواند در مدت زمان بسیار کمی به درآمد دلاری دست یابد.

• سازگاری بسیار بالای نهال گردو با آب و هوای جوی کشور ایران

• باردهی مناسب و بسیار بالای درخت گردو و تضمین بازگشت سرمایه اولیه

• سرمایه اولیه مناسب و معقول جهت راه اندازی و احداث باغ گردو

• پرطرفدار بون میوه ناشی از درختان گردو

با توجه به اینکه میوه درخت گردو هم در داخل و هم در خارج از ایران طرفداران بسیار زیادی دارد، پس می‌توان نتیجه گرفت احداث باغ گردو و استفاده از درخت گردو در باغ روشی به صرفه و بسیار سودمند برای باغداران و کشاورزان می‌باشد.

سرمایه لازم جهت احداث باغ گردو چقدر است؟

توجه به سرمایه اولیه لازم جهت نهال و احداث باغ گردو از مهم‌ترین اصول احداث باغ می‌باشد، متاسفانه با گذشت هر سال تورم نرخ افزایش یافته و افزایش پیدا می‌کند. در صورتی که قصد دارید باغ گردو را احداث نمایید برای شروع کار سرمایه‌ایی حدودا بین 40 الی 50 میلیون تومان نیاز خواهید داشت که با گذشت حدودا ده سال باردهی اقتصادی باغ شروع خواهد شد. سرمایه مورد نیاز اولیه جهت احداث گردو در سال‌های اولیه بین 10 تا 20 میلیون خواهد بود، در نظر داشته باشید پس از آن سالانه به طور متوسط باید مبلغی بین 5 الی 10 ملیون در سال جهت رسیدگی مناسب و اصولی برای باغ خود هزینه نمایید.

در صورتی که قصد داشته باشید از نهال گردو به صورت پیوندی در باغ خود استفاده نمایید، پس از گذشت سال پنجم برداشت و بهره‌وری محصول آغاز می‌گردد و در حالی که هر ساله به سن درخت افزوده می‌شود میزان محصول دی درخت نیز افزایش می‌یابد.

خرید نهال در سنندج

در صورتی که به دنبال خرید نهال‌های کمیاب و شناسنامه‌دار می‎باشید، نهالستان رویال نهال را در الویت لیست خود قرار دهید. اطمینان از سلامتی نهالی که تهیه می‌کنید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و می‌تواند باردهی بالای باغ شما را در سالیان بعد تضمین نماید. در نهالستان رویال نهال با ارائه بهترین نهال‌ها به همراه شناسنامه شما می‌توانید از کیفیت نهالی که تهیه نموده‌اید اطمینان حاصل نمایید و بیشترین و بالاترین باردهی را برای باغ خود به ارمغان آورید.

سخن پایانی

همانطور که در این محتوا به آن اشاره شد تهیه و خرید نهال سالم و شناسنامه‌دار به شما کمک می‌کند تا هر چه زودتر به سوددهی مناسب و بهره‌گیری از محصولات باغ خود نزدیک شوید البته در کنار استفاده از نهال مناسب توجه و داشتن یک استراتژی مناسب جهت پرورش نهال گردو نیز تاثیر اساسی خواهد داشت. در نهالستان سنندج شما می‌توانید برترین نهال‌های سالم را تهیه نموده و در کم‌ترین زمان ممکن اقدام به بارگیری نمایید و از فروشی بسیار بالا از بار درختان باغ گردو خود را به دست آورید. خرید نهال در سنندج اگر زیر نظر افراد کارشناس انجام گیرد، باعث سوددهی بیشتر باغ گردو در سنندج شما خواهد شد.

نهال گردو را با بهترین قیمت فروش از رویال نهال تهیه کنید برای خرید نهال گردو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید

خرید نهال گردو در سنندج

جستجو در سایت

♥ از کاشت تا برداشت نهال با نهالستان رویال نهال ♥

بنر میوه 1 بنر میوه 2