آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

خرید نهال در کرج

خرید نهال در کرج

سر تیتر مقاله

توضیحات مقاله

خرید نهال در شهرکرج

خوشبختانه با پیشرفت علم و فناوری، متخصصان می‏توانند با انجام آزمایشات ژنتیکی، انواع نهال‎های میوه را در برابر آب و هوا و اقلیم‏ها مقاوم‏تر سازند. از این رو، باغداران می‏توانند با رعایت نکاتی در تمامی شهرهای ایران از جمله کرج، اقدام به پرورش نهال‏های میوه پر سود کنند و از این طریق صاحب در آمد خوبی شوند. در این بخش، قصد داریم به شرح نکات و جزئیات خرید نهال در کرج بپردازیم پس با ما همراه باشید.

آیا می‏توان در شهر کرج هر نوع نهالی را پرورش داد؟

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از کاربران مطرح می‏گردد، این است که آیا می‏توان در شهر کرج هر نوع نهالی را پرورش داد؟ قبل از خرید نهال در کرج، باید حتما به نکات ضروری توجه بسزایی داشته باشید. نهال‏ها به چهار دسته سرما دوست، گرمادوست، زودرس و دیررس تقسیم می‏شوند. شما می‏توانید انواع نهال‏های میوه را در این اقلیم به خوبی پرورش دهید اما بهتر است بدانید که برخی از نهال‏ها در سازگاری خوبی با آب و هوای کرج ندارند و نمی‏توانند محصول دهی خوبی داشته باشند.

آب و هوای شهر کرج چگونه است؟

از مهم‏ترین نکاتی که باید قبل از خرید نهال در کرج آن را مد نظر داشته باشید، بررسی آب و هوا و شرایط اقلیمی این شهر است. کرج، در مناطق نیمه سردسیر کشور قرار گرفته است و زمستان‏های نسبتا سردی دارد. درفصل تابستان نیز آب و هوای این شهر نسبتا معتدل بوده و گرمای آن کمتر از 35 درجه سانتی گراد تخمین می‏خورد. از این رو می‏توان نتیجه گرفت که شما می‏توانید نهال‏های سردسیر را به خوبی در این اقلیم بپرورانید.

میانگین سالانه دما هوای شهر کرج حدود 7/14 الی 5/15 درجه سانتی گراد تخمین می‏خورد. ارتفاع این شهر از سطح دریا حدود 1320 متر بالاتر از سطح دریا می‏باشد. توجه داشته باشید که میزان بارش سالیانه در این شهر با توجه به عوامل خاصی از 400 الی 530 میلی متر در طول سال متغیر است. بهتر است بدانید که آب و هوای شهر کرج بیشتر مواقع آفتابی بوده و این امر می‏تواند سبب رشد سریع‎تر نهال‎های میوه شود. فراموش نکنید که این شهر به دلیل دارا بودن میزان بارش مناسب، از سفره‏های آب زیرزمینی خوبی بهره می برد؛ از این رو، باغداران نگرانی از بابت آبیاری باغ میوه خود نخواهند داشت.

نکات خرید نهال در کرج

همانطور که در بخش‏های قبل اشاره شد، باید برای خرید نهال در کرج به نکات ضروری توجه ویژه‏ای داشته باشید. از مهم‏ترین نکات خرید نهال کرج، می‏توان به بررسی آب و هوا و شرایط اقلیمی منطقه، بررسی اصالت و سلامت نهال و خرید از نهالستان‏های معتبر اشاره نمود. البته بهتر است قبل از خرید نهال در شهر کرج، با افراد با تجربه و کاربلد مشورت کنید.

1-بررسی آب و هوا و شرایط اقلیمی منطقه

یکی از مهم‏ترین نکاتی که باید حین خرید نهال در کرج آن را مد نظر داشته باشید، بررسی آب و هوا شرایط اقلیمی منطقه است. شهر کرج در دسته اقلیم‏های سردسیر و مرتفع کشور قرار می‏گیرد. به همین دلیل، باید به سراغ نهال‏های سرما دوست بروید تا بتوانید محصولات بسیار مرغوبی را در کمترین زمان تولید کنید و به سود خوبی برسید. بهتر است بدانید که پرورش نهال‏های گرمسیر در این شهر، همانند کوبیدن آب در هاون است چرا که که برخی از نهال‏های گرمسیر در اقلیم کرج، رشد خوبی نداشته و نمی‏توانند محصولات با کیفیتی تولید کنند.

2-بررسی اصالت و سلامت نهال

از دیگر نکاتی که باید حین خرید نهال در کرج آن را مد نظر داشته باشید، بررسی اصالت و سلامت نهال میوه است. برای آن که بتوانید اصالت نهال میوه مورد نظر خود را تشخیص دهید، نباید تنها به شناسنامه آن اکتفا کنید؛ برای انجام این کار، بایستی خصوصیات ظاهری نهال میوه را به دقت مورد بررسی قرار دهید. البته خوب است بدانید که بسیاری از نهالستان‏های معتبر، برگه تضمین اصالت را حین فروش نهال به باغداران ارائه می‏دهند تا آن‏ها بتوانند خریدی با اطمینان خاطر کامل داشته باشند.

خرید نهال در کرج

3-خرید از نهالستان‏های معتبر

امروزه متاسفانه برخی از نهالستان‏های نامعتبر، نهال‏های غیر اصیل را به جای اصیل با قیمت‏های نجومی به فروش می‏رسانند. علاوه برآن، بسیاری از نهالستان‏ها هیچ تضمینی در قبال اصالت و سلامت نهال ارائه نمی دهند. اما نیازی نیست نگران باشید؛ شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان رویال نهال، نهال میوه مورد نظر خود را با قیمتی بسیار مناسب و اصالت و سلامت تضمینی خریداری کنید و لذت ببرید.

در شهر کرج چه نهال‏هایی را می‏توان پرورش داد؟

بسیاری از کاربران با این سوال مواجه می‏شوند که در شهر کرج، چه نهال‏هایی را می‏توان پرورش داد؟ طبق نظر کارشناسان و متخصصان، پرورش اکثر نهال‏های سردسیر و سرمادوست در شهر کرج، امکان پذیر است. به طور عمده، شما می‏توانید در این شهر نهال‏هایی همچون سیب، گیلاس، گردو و هلو را به خوبی پرورش دهید و از مزایای بیشمار آن‏ها بهره‏مند شوید. البته برای پرورش نهال در کرج، باید به نکات ضروری و اصول نگهداری از جمله آبیاری، هرس، کوددهی و سمپاشی به موقع توجه ویژه‏ای داشته باشید.

1-سیب

پرورش نهال سیب در کرج، ایده‏ای بسیار عالی و بی نظیر برای باغداران و زراعتکاران محسوب می‏شود. ارقام سیب، اکثرا سرما دوست بوده و سریعا به بار می‏نشینند. توجه داشته باشید که هرچقدر ژن نهال سردسیر سیب مرغوب‏تر باشد، سرعت رشد و میزان باردهی آن نیز بیشتر می‏شود. شما می‏توانید ارقام با اصالت سیب همچون جرومین، رد چف، میراکل، بلک میراکل، سرخ فرانسوی، گلاب، آرکانزاس و سفید قندی را به خوبی در شهر کرج پرورش دهید. به خاطر داشته باشید که نهال‏های گرمسیر و معتدل سیب، میزان عملکرد و تناژ خوبی در اقلیم کرج نخواهند داشت.

2-گیلاس

یکی دیگر از نهال‏های میوه بسیار پرسود که شما می‏توانید با پرورش آن در کرج به درآمد خوبی برسید، نهال گیلاس است. اکثر ارقام گیلاس سرمادوست بوده و در مناطق سردسیر و نیمه معتدل و مرتفع، رشد بسیار سریعی دارند. البته پس از خرید نهال گیلاس در کرج باید به نکات رسیدگی و پرورش آن توجه ویژه‏ای داشته باشید. باغداران می‏توانند در شهر کرج ارقام مرغوب و سردسیر گیلاس همچون تکدانه سیاه، پایه رویشی گزیلا، خوشه ای رژینا، زرد ارومیه، صورتی، تکدانه قرمز، پاکوتاه، سیلویا و فرنگی را به بهترین شکل ممکن پرورش دهند و لذت ببرند.

3-گردو

همانطور که می‏دانید، نهال گردو از ارقام تجاری و پر سود برای باغداران و زراعتکاران محسوب می‏شود. فراموش نکنید که گردو در بازار از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است. از این رو، باغداران می‏توانند با خرید نهال گردو در کرج و پرورش آن، در کمترین زمان به سود بسیار کلانی دست یابند. بهترین ارقام گردو در کرج شامل ژنوتیپ رویال، خوشه ای، پیوندی، چندلر و فرنور می‏شوند. البته برای خرید نهال در کرج با اصالت و ضمانت تضمینی، باید حتما به نهالستان‏های معتبری همچون رویال نهال مراجعه فرمایید. حال خبر خوش اینجاست که تمامی ارقام گردو نامبرده، با آب و هوای کرج سازگارند و سریعا به بار می‏نشینند.

4-هلو

میوه هلو در بازار، مشتریان و طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین دلیل، شما می‏توانید با خرید نهال هلو در کرج و پرورش آن، محصولاتی با کیفیت تولید نموده و با فروش آن‏ها به در آمد بالایی برسید. از بهترین ارقام هلو که با اقلیم و آب و هوای شهر کرج سازگاری دارند، می‏توان به اسپرینگ کریست، قجیر قانات، شفتالو، رویال و انجیری مور اشاره نمود. البته توجه داشته باشید که اکثر ارقام هلو سرما دوست هستند در دسته نهال‏های زودرس قرار می‏گیرند.

خرید نهال به صورت آنلاین در کرج

خرید نهال در کرج به صورت آنلاین امکان پذیر است؟ این سوال ممکن است برای بسیاری از کاربران مطرح گردد؛ همانطور که پیش‏تر اشاره شد، باید برای خرید نهال کرج با اصالت و ضمانت تضمینی و قیمتی مناسب به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید. اما نهالستان رویال نهال کجا و کرج کجا؛ البته نیازی نیست نگران باشید چرا که شما می‏توانید با مراجعه به وبسایت رویال نهال، نهال میوه مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید و سفارش خود را در کمتر از سه الی چهار روز کاری درب محل مورد نظر تحویل بگیرید. علاوه بر آن، شما می‏توانید با کارشناسان و متخصصان با تجربه این مجموعه نیز مشورت کنید و از تجربیات طلایی آن‏ها استفاده نمایید.

همانطور که در بخش‏های قبل اشاره شد، باید برای خرید نهال در کرج به نکات ضروری از جمله بررسی شرایط اقلیم و آب و هوا، بررسی اصالت و سلامت نهال و خرید از نهالستان‏های معتبر توجه بسزایی داشته باشید. فراموش نکنید که شما می‏توانید با خرید از نهالستان رویال نهال، با خیالی آسوده نهال خود را در دل خاک قرار دهید و دیگر نگرانی از بابت غیر اصیل و بیمار بودن آن نداشته باشید.

خرید نهال در کرج

جستجو در سایت

♥ از کاشت تا برداشت نهال با نهالستان رویال نهال ♥

بنر میوه 1 بنر میوه 2