آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

خرید نهال در طالقان

خرید نهال در طالقان

خرید نهال در شهر طالقان

مشاغلی همچون کشاورزی و باغداری، از کسب و کارهای بسیار مهم هر کشور به شمار می‏آیند و در جامعه از اهمیت بسزایی برخوردار هستند. شما می‏توانید با خرید نهال مناسب و کاشت آن در شهر طالقان، در کمترین زمان ممکن صاحب سود بسیار خوبی شوید و لذت ببرید. در این بخش، قصد داریم به شرح بهترین انتخاب برای خرید نهال در طالقان بپردازیم پس با ما همراه باشید.

آب و هوا و شرایط اقلیم شهر طالقان چگونه است؟

پیش از انجام هر اقدامی، بایستی اطلاعاتی راجع به آب و هوای شهر طالقان داشته باشید. شهر طالقان که واقع در استان البرز است، از آب و هوایی ییلاقی و معتدل برخوردار می‏باشد. البته در فصل تابستان، آب و هوای این شهر نیمه بیابانی بوده و بارش کمتری دارد. اما در حالت کلی، شهر طالقان به دلیل دارا بودن رطوبت کافی و مناسب، گزینه مناسبی برای کاشت و پرورش انواع نهال‏های میوه به شمار می‏آید. ارتفاع شهر طالقان از سطح دریا حدود 1880 متر تخمین می‏خورد که این رقم برای کاشت بسیاری از نهال‏های میوه مناسب است.

شاید این مسئله کمی عجیب به نظر برسد اما جالب است بدانید که شهر طالقان از خاک بسیار مناسب و مرغوبی بهره می‏برد. به همین دلیل، باغداران می‏توانند انواع نهال‏های میوه را در خاک این شهر پرورش دهند. البته توجه داشته باشید که خاک این شهر به دلیل بارش زیاد باران، از رطوبت نسبتا بالایی بهره می‏برد. از این رو، زراعتکاران باید طبق یک برنامه آبیاری دقیق برای پرورش نهال‏های خود پیش بروند تا دچار مشکل و بحران نشوند. البته پیشنهاد می‏شود برای خرید نهال در طالقان، حتما با افراد کاربلد و با تجربه در این زمینه مشورت کنید و از تجربیات طلایی آن‏ها استفاده نمایید.

در شهر طالقان چه نهال هایی را می توان پرورش داد؟

همانطور که در بخش‏های قبل اشاره شد، شهر طالقان از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است. از این رو، شما می‏توانید در این شهر بسیاری از ارقام نهال را به خوبی پرورش دهید. البته بهتر است بدانید که برخی از نهال‏ها در این شهر رشد بسیار سریع و باردهی بی نظیری دارند.

1- نهال گردو ژنوتیپ رویال

نهال گردو ژنوتیپ رویال، از پرفروش‏ترین ارقام گردو در بازار محسوب می‏شود و مزایای بیشماری دارد. باردهی این نهال گردو سردسیر در طول سال حدود 50 الی 70 کیلوگرم تخمین می‏خورد. از طرفی دیگر، این نهال سردسیر قابلیت رشد در اکثر خاک‏ها را دارا است. البته برای خرید نهال گردو ژنوتیپ رویال در طالقان، بایستی به نکات ضروری از جمله بررسی اصالت و شناسنامه توجه بسزایی داشته باشید.

2- نهال گردو فرنور

نهال گردو فرنور نیز از ارقام پر طرفدار و پر فروش گردو در بازار به شمار می‏آید. این نهال سردسیر، سازگاری بسیار خوبی با آب و هوای شهر طالقان دارد. البته برای حداکثر بهره‏وری از این نهال زودبازده، باید از آن به شیوه اصولی و دقیق نگهداری کنید. ناگفته نماند که محصول نهال گردو فرنور در بازار از قیمت بالایی برخوردار است. به همین دلیل باید حین خرید نهال در طالقان به اصالت و سلامت آن توجه ویژه‏ای داشته باشید. بهتر است بدانید که شما می‏توانید با کاشت و پرورش این نهال زودرس، در کمترین زمان ممکن صاحب سود بسیار خوبی شوید و لذت ببرید.

3- نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر نیز از ارقام تجاری و بازار پسند کشور محسوب می‏شود. این نهال گردو نیز همانند بسیاری از ارقام دیگر، با آب و هوای شهر طالقان سازگار است. از طرفی دیگر، این نهال دیررس باردهی بی نظیری دارد.

4-نهال بادام تونو

نهال بادام تونو در دسته ارقام سردسیر قرار می‏گیرد. این نهال بادام نسبت به سایر ارقام، باردهی بسیار خوبی دارد و مراقبت از آن برای باغداران بسیار آسان است. از طرفی دیگر، این نهال بادام، در آب و هوای شهر طالقان میزان عملکرد مطلوب و طول عمر اقتصادی نسبتا بالایی دارد. البته برای خرید نهال بادام در طالقان، بهتر است ابتدا محیط باغ خود را آماده سازی کنید.

5-نهال بادام خوشه‏ای

نهال بادام خوشه‏ای نیز در دسته ارقام تجاری و بازار پسند قرار می‏گیرد. این نهال بادام در مناطق سردسیر رشد بسیار سریع و میزان باردهی مطلوب و عالی دارد. از سویی دیگر نهال بادام خوشه‏ای سازگاری خوبی با آب و هوای شهر طالقان دارد. البته در نظر داشته باشید که برای کاشت و پرورش این نهال زودبارده در شهر طالقان، باید به نکات ضروری پرورش نیز توجه ویژه‏ای داشته باشید. لازم به ذکر است که نهال بادام خوشه‏ای در آب و هوای خشک ،نیمه معتدل رو به سردسیر، طول عمر اقتصادی بسیار بالایی دارد.

6-نهال بادام اسرائیلی

یکی دیگر از نهال‏هایی که شما می‏توانید در شهر طالقان پرورش دهید و با فروش محصولات سالیانه آن به سود خوبی دست یابید، نهال بادام اسرائیلی است. بادام اسرائیلی در بازار طرفداران بسیار زیادی دارد و از قیمت نسبتا بالایی برخوردار می‏باشد. برای پرورش این نهال بادام در طالقان، باید از خاک مرغوب و کودهای شیمایی مخصوص استفاده نمایید. لازم به ذکر است که هر چقدر خاک بستر این نهال بادام مرغوب باشد، سرعت رشد و میزان باردهی آن نیز به همان مقدار افزایش می‏یابد. نهال بادام اسرائیلی در زمین‏های زراعی با ارتفاع بین 1400 الی 2200 متر باردهی بسیار مطلوبی خواهد داشت.

خرید نهال در طالقان

7-نهال سیب رد چف

اگر قصد پرورش نهال میوه را در شهر طالقان دارید، پیشنهاد می‏شود به سراغ رقم سیب رد چف بروید. نهال سیب رد چف در مناطق مرطوب با بارش مطلوب و کافی با خاک مناسب و ارتفاع 1500 الی 1900 متر بالاتر از سطح دریا، قادر به تولید محصولاتی با کیفیت بالا در مقدار انبوه است. از این رو، می‏توان نتیجه گرفت که آب و هوای شهر طالقان بهترین گزینه برای پرورش نهال سیب رد چف محسوب می‏شود.

8-نهال سیب بلک میراکل

برای افزایش سود خود در شغل باغداری در شهر طالقان، باید به سراغ نهال‏های تجاری همچون نهال سیب بلک میراکل بروید. فراموش نکنید که شرکت‏های خارجی، از بزرگترین مشتریان سیب بلک میراکل هستند. این نهال سیب سردسیر، قادر به رشد و باردهی سریع در آب و هوای شهر طالقان است. برای خرید نهال سیب در طالقان، بهتر است به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال مراجعه فرمایید.

9-نهال آلو دامسونز

نهال آلو دامسونز نیز همانند ارقام نامبرده، در آب و هوای شهر طالقان باردهی بی نظیری دارد. البته برای پرورش این نهال آلو در طالقان باید به نکات و اصول خاصی از جمله هرس، سمپاشی و کوددهی به موقع توجه ویژه‏ای داشته باشید. ناگفته نماند که نهال آلو دامسونز، علاقه چندانی به رطوبت بالای خاک ندارد. از این رو، اگر قصد کشت این نهال سردسیر را در شهر طالقان دارید، باید هر 10 الی 15 روز یکبار برای آبیاری آن اقدام نمایید.

10-سایر

خوشبختانه آب و هوای شهر طالقان برای کشت اکثر نهال‏های میوه مطلوب است. شما می‏توانید در این شهر، نهال‏های سردسیر زودرس، میان رس و دیررس را به خوبی پرورش دهید. البته فراموش نکنید که پرورش برخی از نهال‏های گرمسیر و رطوبت دوست در این شهر، همانند آب در هاون کوبیدن است. بهترین کار قبل از خرید نهال در طالقان، مشورت با کارشناسان و متخصصان با تجربه در این زمینه می‏باشد. توجه داشته باشید که شما می‏توانید در این شهر، نهال‏های پر سود از جمله پسته، فندوق، بلوط و .... را نیز به خوبی پرورش دهید.

میزان ذخیره آب زیر زمینی شهر طالقان

قبل از خرید نهال در طالقان، بایستی به میزان ذخیره سفره آب زیر زمینی این شهر نیز توجه بسزایی داشته باشید. خوشبختانه این شهر از سفره‏های آب زیرزمینی پر بار و خاک مرطوب و مناسبی بهره می‏برد. علاوه بر آن، میزان بارش باران در این شهر در طول سال حدود 400 الی 550 میلی متر تخمین می‏خورد. از این رو باغداران می‏توانند بدون هیچگونه نگرانی از بابت کم آبی، اقدام به احداث باغ میوه مورد نظر خود نمایند و سود خوبی را نصیب خود کنند.

خرید نهال در شهر طالقان

برای خرید نهال در طالقان، بایستی به نکات ضروری از جمله بررسی سلامت و اصالت نهال و مراجعه به نهالستان را معتبر را مد نظر داشته باشید. گرچه در اطراف این شهر نهالستان‏های بسیار زیادی وجود دارند؛ اما به خاطر داشته باشید که اکثر نهالستان‏ها اصالت نهال‏های میوه را تایید نمی‏کنند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می‏توانید با مراجعه به مجموعه رویال نهال به صورت آنلاین یا حضوری، اقدام به خرید نهال میوه مورد نظر خود کنید و لذت ببرید. علاوه بر آن، شما می‏توانید با کارشناسان و متخصصان این مجموعه قبل از خرید نهال نیز مشورت کنید و از تجربیات طلایی آن‏ها استفاده نمایید.

همانطور که در بخش‏های قبل اشاره شد، باید برای خرید نهال در طالقان به نکات ضروری توجه ویژه‏ای داشته باشید. البته پس از خرید نهال در شهر طالقان، بایستی اصول پرورش را از جمله هرس، آبیاری، کوددهی و سمپاشی مد نظر قرار دهید. توجه داشته باشید که شما می‏توانید با خرید نهال‏های میوه سیب، آلو، بادام و گردو و احداث باغ، محصولات بسیار خوبی تولید نمایید و با فروش محصولات صاحب سود بی نظیر شوید و لذت ببرید. فراموش نکنید که شما می‏توانید با مراجعه به رویال نهال، نهال مورد نظر خود را با قیمتی باور نکردنی خریداری کنید و دیگر هراسی از تقلبی و غیر اصل بودن نهال نداشته باشید.

خرید نهال در طالقان

جستجو در سایت

♥ از کاشت تا برداشت نهال با نهالستان رویال نهال ♥

بنر میوه 1 بنر میوه 2