آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

خرید نهال در شازند

خرید نهال در شازند

خرید نهال در شازند

اگر به دنبال راهی برای کسب سود و در آمد بیشتر در شهر شازند هستید، پیشنهاد می‏شود برای خرید نهال و کشت آن در این منطقه اقدام کنید. البته برای خرید نهال در شازند، باید به نکات و پارامترهای خاصی توجه بسزایی داشته باشید تا بتوانید خریدی پر سود و مفیدی را تجربه کنید. در این بخش، قصد داریم به شرح بهترین راه برای خرید نهال در شهر شازند بپردازیم پس با ما همراه باشید.

قبل از خرید نهال در شازند باید چه نکاتی را مد نظر داشته باشیم؟

یکی از مهم‏ترین سوالاتی که ذهن کشاورزان را درگیر خود می‏سازد، این است که قبل از خرید نهال در شازند باید چه نکاتی را مد نظر داشته باشیم؟ از مهم‏ترین نکاتی که باید قبل از خریداری نهال در این منطقه به آن‏ها توجه بسزایی داشته باشید، می‏توان به بررسی شرایط اقلیمی منطقه، سلامت و اصالت نهال و مراجعه به نهالستان‏های معتبر اشاره نمود.

1-بررسی شرایط اقلیمی منطقه

قبل از خرید نهال در شازند، باید شرایط اقلیمی و آب و هوایی این منطقه را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. شهرستان شازند که واقع در استان مرکزی است، از آب و هوایی نسبتا سردسیر برخوردار است. این منطقه زمستان‏های سرد و نسبتا مرطوب و تابستان‏های نسبتا گرم و خشکی دارد. ارتفاع شازند از سطح دریا، حدود 1650 الی 1780 متر تخمین می‏خورد. بهتر است بدانید که میانگین دمای این منطقه در طول سال، حدود 15 الی 25 درجه سانتی گراد می‏باشد.

شهر شازند، بارش باران نسبتا مناسبی دارد. اما متاسفانه استان مرکزی، از سفره‏های آب زیرزمینی پر باری برخوردار نیست. از این رو، باغداران باید برای کشت نهال در این منطقه، از ترفندهایی همچون کشت دیمی یا انتقال آب به وسیله خودروهای مخصوص استفاده کنند. ناگفته نماند که بهتراست در این شهر، اقدام به کاشت و پرورش نهال‏هایی که نیاز چندان به آبیاری ندارند، کنید.

2-سلامت و اصالت نهال

یکی دیگر از نکاتی که باید حین خرید نهال در شازند آن را مد نظر داشته باشید، بررسی اصالت و سلامت نهال است. امروزه متاسفانه کلاهبرداری‏های بسیار زیادی در زمینه خرید و فروش نهال‏های تقلبی صورت می‏گیرد. به همین دلیل، باید حین خرید نهال میوه در شازند به خصوصیات ظاهری آن توجه ویژه‏ای داشته باشید که از خریداری نهال‏هایی که به ظاهر بیمار هستند، شدیدا خودداری کنید. برای انجام این کار، می‏توانید از افراد با تجربه و کاربلد نیز کمک بگیرید. به خاطر داشته باشید که نهالستان‏های برتر، برای نهال‏های اصیل شناسنامه‏های معتبر ارائه می‏دهند.

3-مراجعه به نهالستان‏های معتبر

برای خرید نهال در شازند با قیمتی مناسب و کیفیت باور نکردنی، باید به نهالستان‏های معتبر مراجعه کنید. خوشبختانه در اطراف این منطقه، نهالستان‏های بسیار زیادی وجود دارند. اما هیچ نهالستانی رویال نهال نمی‏شود؛ شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان رویال نهال به صورت حضوری یا اینترنتی، نهال میوه مورد نظر خود را با بهترین قیمت و اصالت و سلامت تضمینی خریداری کنید و سفارش خود را در کمترین زمان درب محل مورد نظر تحویل بگیرید. البته بهتر است قبل از خرید نهال در شهر شازند، با افراد کاربلد و با تجربه مشورت کنید.

در شهر شازند چه نهال‏هایی را می‏توان پرورش داد؟

بسیاری از باغداران با این سوال مواجه می‏شوند که در شهر شازند، چه نهال‏هایی را می‏توان به خوبی پرورش داد؟ با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی این منطقه در طول سال، می‏توان نتیجه گرفت که شما می‏توانید اکثر ارقام گرمسیر و سردسیر را در این منطقه به خوبی پرورش دهید و از این طریق، صاحب سود زیادی شوید. بهترین ارقام نهال که با آب و هوای این منطقه سازگاری دارند می‏توان به گردو، پسته، بادام، انگور و انار اشاره نمود.

خرید نهال در شازند

1-ارقام گردو

اگر می‏خواهید در کمتر از دوسال کشت، صاحب سود و در آمد بالایی شوید پیشنهاد می‏شود اقدام به خرید نهال گردو در شازند و پرورش آن کنید. همانطور که می‏دانید، گردو در بازار طرفداران بسیار زیادی دارد و از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است. برخی از ارقام گردو همچون فرنور، ژنوتیپ، پیوندی، چندلر و خوشه‏ای سازگاری بسیار بی نظیر با آب و هوا و اقلیم این منطقه دارند. فراموش نکنید که اکثر ارقام گردو، در کمتر از 2 الی 3 سال پس از کاشت به بار می‏نشینند و محصولات با کیفیت و مرغوبی را تولید می‏نمایند.

2-نهال پسته

برای کسب سود بیشتر و در آمد بالاتر، باید اقدام به خرید نهال پسته در شازند و کشت آن نمایید. پسته از مغزیجات گران قیمت و پرفروش بازار محسوب می‏شود. شما می‏توانید با کشت نهال پسته در شازند با یک تیر چندین نشان را هدف بگیرید و بخش انبوهی از محصولات باغ خود را به صورت بین المللی به فروش برسانید. برای پرورش نهال پسته در شازند بهتر است به سراغ ارقام کله قوچی، زرند، آمریکایی و قزوینی بروید. ناگفته نماند که اکثر ارقام پسته، با مناطق خشک و کم آب سازگاری بسیار خوبی دارند.

3-نهال‏های بادام

نهال‏های بادام نیز در دسته ارقام مقاوم به خشکسالی و کم آبی هستند. اما خوب است بدانید که برخی از نهال های بادام همچون تونو و فرانیس بهترین گزینه برای پرورش در این منطقه محسوب می‏شوند. شما می‏توانید با کمترین هزینه، اقدام به خرید نهال بادام در شازند کنید و با کشت و پرورش آن، صاحب در آمد بالایی شوید. البته بهتر است بدانید که برای خرید نهال‏های بادام، باید ابتدا با افراد کاربلد و متخصص مشورت کنید.

4-ارقام انگور

برخی از ارقام انگور نیز سازگاری بسیار خوبی با اقلیم و آب و هوای منطقه شازند دارند. ارقام لعل، شرابی، شمشیری، لاو لاو، پرنس و شامپاین گزینه مناسبی برای کشت و پرورش در این منطقه به شمار می‏آیند. البته طبق نظر برخی از کارشناسان، طول عمر اتقصادی اکثر ارقام انگور در شازند نسبت به سایر مناطق و اقلیم‏ها پایین‏تر است. اما هیچ جای نگرانی نیست؛ شما می‏توانید با رعایت اصول و نکات ضروری، اقدام به پرورش نهال انگور در این منطقه کنید و محصولات باکیفیت و خالصی را تولید نمایید. ناگفته نماند که برخی از ارقام انگور نیازمند خاک مرطوب و آبیاری زیادی هستند. در نظر داشته باشید که کاشت چنین ارقامی در منطقه شازند، همانند کوبیدن آب در هاون بی فایده و سود است.

5-انار

شاید این مسئله کمی عجیب به نظر برسد اما خوب است بدانید که انار نیز از دسته نهال‏های مقاوم به کم آبی و خشکسالی است. اکثر ارقام انار در سال اول و دوم پس از کاشت به بار می‏نشینند. البته برای خرید نهال انار در شازند، بهتر است ابتدا نوع و میزان پی اچ خاک، ارتفاع دقیق از سطح دریا و میزان رطوبت منطقه را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. ارقام ساوه، دانه سفید، واندرفول و دانه سیاه، بهترین گزینه برای کشت و پرورش در این اقلیم محسوب می‏شوند.

اصول کشت نهال در شازند

و اما اصول کاشت نهال در شازند؛ همانطور که در بخش‏های قبل اشاره شد، آب و هوای این منطقه از رطوبت بسیار کمی برخوردار بوده و میزان ذخایر آب زیرزمینی آن بسیار کم است. از این رو، باید پس از خرید نهال در شازند، اقدام به تهیه برنامه دقیق آبیاری، هرس، سمپاشی و کوددهی نمایید. توجه داشته باشید که آبیاری و هرس موجب شادابی و افزایش عمر اقتصادی و کوددهی و سمپاشی به موقع، سبب افزایش میزان عملکرد و مقاومت نهال‏های میوه می‏گردد. البته بهتر است برای کشت و پرورش نهال در شهر شازند، حتما از باغداران با تجربه و کاربلد کمک بگیرید.

خرید نهال در شازند

همانطور که پیش‏تر اشاره شد، امروزه در سراسر کشور تعداد بیشماری نهالستان وجود دارند. اما برای خرید نهال در شازند، باید به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال مراجعه کنید. اما متاسفانه فاصله میان شازند و نهالستان رویال نهال بسیار زیاد است. البته نیازی به نگرانی نیست؛ شما می‏توانید با مراجعه به وبسایت رویال نهال، اقدام به خرید نهال میوه مورد نظر خود کنید و سفارش خود را در کمترین زمان درب محل مورد نظر تحویل بگیرید. بهتر است قبل از خرید نهال از رویال نهال، به نهالستان‏های دیگر مراجعه کنید و استعلام قیمت نهال مورد نظر را دریافت نمایید تا متوجه قیمت‏های مناسب و مقرون به صرفه رویال نهال شوید.

کلام آخر

اگر به دنبال راهی برای هموار سازی مسیر موفقیت خود در شغل باغداری و کشاورزی هستید، پیشنهاد می‏شود اقدام به خرید نهال در شازند و پرورش آن کنید. شما می‏توانید با کشت و پرورش ارقام میوه پر سود در شازند، صاحب در آمد بالایی شوید. البته باید قبل از خرید نهال در شهر شازند، با افراد کاربلد و باتجربه مشورت کنید. برای انجام این کار، می‏توانید روی کمک کارشناسان رویال نهال حساب نمایید. ناگفته نماند که برای افزایش میزان باردهی نهال در شهر شازند، باید به اصول ذکر شده، توجه بسزایی داشته باشید و آن‏ها را به خوبی اجرا کنید.

خرید نهال در شازند

جستجو در سایت

♥ از کاشت تا برداشت نهال با نهالستان رویال نهال ♥

بنر میوه 1 بنر میوه 2