آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

خرید نهال در البرز

خرید نهال در البرز

خرید نهال در شهر البرز

در دنیای مدرن امروزی، باغداران می‏توانند با رعایت اصول و نکات خاصی، در تمامی اقلیم‏ها انواع نهال‏های میوه را به بهترین شکل ممکن پرورش دهند و از مزایای بیشمار آن‏ها بهره‏مند شوند. استان البرز، از مناطق سردسیر و نیمه معتدل کشور محسوب می‏شود که شرایط بسیار مطلوبی را برای رشد انواع نهال‏های میوه دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با نکات خرید نهال در البرز بیشتر آشنا شوید.

آب و هوا و شرایط اقلیمی البرز

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از باغداران و کشاورزان مطرح می‏گردد، این است که آب و هوا و شرایط اقلیمی استان البرز چگونه می‏باشد؟ همانطور در بخش قبل اشاره شد، آب و هوای این استان نیمه معتدل رو به سردسیر است. ارتفاع این منطقه از سطح دریا حدود 1250 الی 1600 متر بالاتر از سطح دریا تخمین می‏خورد. میانگین آب و هوای البرز در طول سال با توجه به عواملی همچون میزان بارش، تابش نور خورشید، رطوبت هوا و ... حدود 15 الی 25 درجه می‏باشد.

استان البرز از آب و هوایی نسبتا مرطوب برخوردار بوده و سرانه بارش در این مطقه حدود 400 الی 650 میلی متر در طول سال تخمین خورده است. منابع آب شیرین این منطقه به سه دسته بارش باران، سفره آب زیرزمینی و آب جاری رودخانه تقسیم می‏شود. از این رو، کشاورزان با خرید نهال در البرز و کاشت آن، با مشکلاتی نظیر کم آبی و خشکسالی مواجه نخواهند شد. خوشبختانه هوای این منطقه بیشتر سال آفتابی است و این امر می‏تواند موجب رشد سریع‏تر و میزان باردهی بیشتر نهال‏های میوه گردد. از سویی دیگر، اکثر نهال‏های میوه با آب و هوا و شرایط اقلیمی استان البرز سازگاری دارند.

برای خرید نهال در البرز باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید نهال در البرز باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ این سوال ممکن است برای بسیاری از باغداران و زراعتکاران مطرح گردد؛ از مهم‏ترین نکات خرید نهال البرز، می‏توان به بررسی اصالت و سلامت نهال، شرایط اقلیمی و مراجعه به نهالستان‏های معتبر و برتر اشاره نمود. البته پیشنهاد می‏شود قبل از انجام هر کاری، با افراد کاربلد و با تجربه در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید خریدی سودمندانه و مفیدی را تجربه نمایید.

1-اصالت و سلامت نهال

از مهم‏ترین نکات خرید نهال در البرز، می‏توان به بررسی اصالت و سلامت نهال اشاره نمود. کاشت نهال غیر اصیل یا بیمار، همانند کوبیدن آب در هاون بی فایده است. شما می‏توانید تنها با کاشت نهال با اصالت و سلامت تضمینی به سود خوبی برسید. از این رو، باید حین خرید نهال در استان البرز سلامت و اصالت آن را به طور دقیق مورد بررسی دهید. بهتر است بدانید که اصالت و سلامت بسیاری از نهال‏ها را می‏توان با بررسی خصوصیات و ویژگی‏های ظاهری آن‏ها تشخیص داد.

2-شرایط اقلیمی منطقه و نهال

یکی دیگر از نکات مهم خرید نهال در البرز، بررسی شرایط اقلیمی منطقه و سازگاری نهال با آن است. کاشت نهال در شرایط اقلیمی مناسب، سبب افزایش میزان باردهی و عملکرد آن می‏گردد. برای خرید نهال در استان البرز، بایستی به سراغ نهال‏های سردسیر و نیمه معتدل بروید. توجه داشته باشید که کاشت نهال میوه در منطقه‏ای با شرایط اقلیمی نامناسب، سبب کاهش طول عمر اقتصادی آن می‏گردد. البته خوشبختانه اکثر نهال‏های میوه با شرایط اقلیمی منطقه البرز سازگاری دارند.

3-مراجعه به نهالستان‏های معتبر و برتر

برای آن که بتوانید نهال میوه مورد نظر خود را با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیت و اصالت تضمینی خریداری کنید، باید به نهالستان‏های معتبر مراجعه فرمایید. اما متاسفانه بسیاری نهالستان‏های نامعتبر، نهال های میوه را بدون تضمین اصالت و سلامت با قیمت‏های نجومی به فروش می‏رسانند. البته نیازی به نگرانی نیست؛ شما می‏توانید با مراجعه به یکی از بهترین و برترین نهالستان‏های کشور به دو صورت آنلاین یا حضوری، نهال میوه مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و اصالت و ضمانت تضمینی خریداری کنید و لذت ببرید. علاوه بر آن، شما می‏توانید با کارشناسان این مجموعه قبل از خرید نهال میوه مشورت کنید. البته قبل از آن که بخواهید به نهالستان رویال نهال مراجعه کنید، باید حتما شرایط اقلیمی منطقه خود از جمله ارتفاع از سطح دریا، نوع خاک، دما و میزان رطوبت هوا و مقدار بارش سالیانه را به طور دقیق اندازه گیری کنید.زیرا کارشناسی های این مجموعه بسیار دقیق می باشد.

بهترین انتخاب برای کشت نهال در البرز

همانطور که در بخش‏های قبل اشاره شد، باید برای خرید نهال در البرز به نکات ضروری و خاصی توجه داشته باشید. شما می‏توانید ارقام میوه همچون آلو، انار، بادام و گردو، پسته و سیب را به خوبی در این منطقه پرورش دهید و صاحب سود بسیار زیادی شوید. البته برای آن که بتوانید شاهد افزایش سرعت رشد و میزان عملکرد نهال‏های میوه باشید، باید به اصول کاشت و نگهداری از جمله هرس، آبیاری، کوددهی و سمپاشی به موقع پایبند باشید.

خرید نهال در البرز

1-آلو

یکی از بهترین گزینه‏ها برای کشت و پرورش در استان البرز، نهال آلو است. اکثر ارقام آلو سازگاری بسیار خوبی با آب و هوا و اقلیم استان البرز دارند. البته برخی از ارقام آلو همچون دامسونز، تو سرخ، هاروان، سانتریزا و الینا رشد و باردهی بسیار مطلوب و بی نظیری در این منطقه دارند.

2-انار

پرورش انار در استان البرز نیز گزینه بسیار مناسبی برای باغداران و کشاورزان محسوب می شود. خوشبختانه اکثر ارقام انار، سرما دوست بوده و در مناطق مرتفع رشد بسیار سریعی دارند. از بهترین ارقام انار برای کشت در استان البرز، می‏توان به پا کوتاه و واندرفول اشاره نمود. البته توجه داشته باشید که برای خرید نهال در استان البرز، باید حتما اطلاعات کافی راجع به شرایط رشد و میزان باردهی آن داشته باشید.

3-بادام و گردو

اگر می‏خواهید با احداث باغ در استان البرز صاحب ثروت کلانی شوید، بهتر است اقدام به خرید نهال بادام و گردو و پرورش آن ها کنید. بادام و گردو از مغزیجات پر طرفدار و با ارزش در بازار محسوب می‏شوند. از این رو، شما می‏توانید با خرید نهال بادام در البرز و پرورش آن، صاحب سود بسیار خوبی شوید. نهال بادام فرانیس، گردو فرنور و ژنوتیپ رویال، بهترین گزینه برای احداث باغ در استان البرز محسوب می‏شوند.

4-پسته

آب و هوای استان البرز برای کاشت و پرورش نهال پسته جان می‏دهد؛ نهال‏های پسته اکثرا با آب و هوای سردسیر سازگاری بسیار خوبی دارند و می‏توانند رشد سریع و میزان عملکرد باور نکردنی داشته باشند. ارقام اکبری، هیبریدی آمریکا و احمد اقایی با آب و هوای استان البرز سازگاری خوبی داشته و می‏توانند در این اقلیم محصولات با کیفیت و خالصی تولید کنند. البته باید برای خرید نهال پسته در البرز و کاشت آن، اصول و نکات ضروری را مد نظر داشته باشید.

5-سیب

خوشبختانه ارقام سیب اصلاح شده نیز با آب و هوای استان البرز سازگارند. ارقامی همچون رد دلیشز، پینک لیدی، دامسونز، گلاب و سرخ فرانسه بهترین گزینه برای کشت و پرورش در این اقلیم محسوب می‏شوند. توجه داشته باشید که نهال‏های سیب سردسیر نیاز کمی به آبیاری دارند و حتی در بدترین شرایط، قادر به تولید محصولات با کیفیتی هستند. البته خوب است بدانید برای پرورش سیب در استان البرز باید حتما پارامترهایی همچون ارتفاع دقیق از سطح دریا، نوع خاک، میزان رطوبت و بارش را اندازه گیری کنید. برای خرید نهال سیب در البرز، بهتر است به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید.

آیا خرید نهال در البرز به صورت آنلاین امکان پذیر است؟

یکی از سوالاتی که برای از باغداران و کشاورزان مطرح می‏گردد، این است که آیا خرید نهال در البرز به صورت آنلاین امکان پذیر می‏باشد یا خیر؟ خوشبختانه پاسخ این سوال مثبت است؛ برای انجام این کار، کافی است واژه رویال نهال را در موتور جستجو گوگل سرچ کنید و وارد وبسایت این مجموعه طلایی شوید. شما می‏توانید در وبسایت رویال نهال، نهال مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از اتمام مراحل خرید آنلاین، سفارش را در اسرع وقت درب محل مورد نظر تحویل بگیرید. علاوه بر آن، کارشناسان و متخصصان زحمتکش این مجموعه به صورت شبانه روزی پاسخگو شما کاربران عزیز هستند

همانطور که در قسمت‏های قبل اشاره شد، باید برای خرید نهال در البرز به نکات بسیاری توجه داشته باشید. اما بهتر است بدانید که شما می‏توانید با خرید نهال میوه و پرورش آن در این منطقه، در کمترین زمان سود خوبی را به دست آورید و لذت ببرید. البته بهتر است قبل از انجام هر اقدامی با افراد با تجربه مشورت کنید. برای انجام این کار، می‏توانید روی کمک کارشناسان و متخصصان مجموعه رویال نهال حساب کنید. توجه داشته باشید که برای افزایش میزان باردهی و تناژ نهال‏های کاشته شده در باغ خود، باید به چهار اصل آبیاری، هرس، کوددهی و سمپاشی به موقع پایبند باشید.و مهم تر از همه نهال با اصالت تهیه کنید.

خرید نهال در البرز

جستجو در سایت

♥ از کاشت تا برداشت نهال با نهالستان رویال نهال ♥

بنر میوه 1 بنر میوه 2