آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

تاثیر افزایش قیمت دلار بر قیمت نهال گردو

تاثیر افزایش قیمت دلار بر قیمت نهال گردو

خرید نهال گردو برای کاشت و پرورش توسط کشاورزان و باغداران به قدری فعالیت پرسود و برابر با قیمت دلار به حساب می آید که حتی می توان گفت سودآوری این نهال بسیار بیشتر از سایر ارقام نهال مانند بادام است.
به عنوان مثال نهال گردو با عملکرد خوب می تواند 90-75 کیلوگرم گردو خشک در هر درخت تولید کند. البته مزایای عمر اقتصادی درخت، عملکرد خوب، قیمت بالای محصول و ارزشی که درختان گردو به ارمغان می آورند، همگی بر اشتیاق خرید نهال گردو تاثیر گذاشته است. بنابراین می توان کاشت نهال و احداث باغ یک باغداری پر از سود باشد.
به طور کلی می توان گفت که احداث باغات گردو بازدهی خوبی دارد. حال کاری که در این مقاله می خواهیم انجام دهیم بررسی انواع نهال گردو و نکاتی است که قبل از استعلام قیمت نهال گردو باید به آن توجه کنید پس اگر می خواهید در زمینه کشاورزی و باغداری موفق باشید با ما همراه باشید.

قبل از استعلام قیمت نهال گردو به چه نکاتی توجه کنیم؟

از آنجایی که محصولات گردو به عنوان محصولات مقاوم در برابر سرما شناخته می شوند، می توان گفت کشت آنها با محدودیت های زیادی همراه نیست. در هر صورت قبل از خرید نهال گردو باید به شرایط خاک، آب و هوا و سایر شرایط منطقه کاشت مورد توجه قرار داد. به عنوان مثال، در حالی که درختان گردو در بیشتر خاک ها رشد می کنند (به دلیل تحمل بالای آنها)، باید قبل از خرید نهال گردو، خاک شنی یا لومی را آماده کرد. زیرا در این نوع خاک نهال ها متعادل تر، بهتر رشد می کنند و پربارتر می شوند. همچنین لازم است شرایط آب و هوایی و آب و هوای جغرافیایی زمین زیر کشت خود را برای تهیه نهال های مناسب با این شرایط بررسی کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

چند نکته کلیدی هنگام خرید نهال گردو:

برای اندازه گیری ارتفاع مکان شما نسبت به سطح دریا، موعد گلدهی درخت گردو در فصل های پاییز و همچنین بهار زمان زودرس نهال و زمان کاشت درخت گردو چهار نکته وجود دارد که در هنگام خرید باید به همه آنها توجه کرد. نهال گردو و مراحل کاشت بعد از کاشت بسیار مراقب باشید.شما باید با توجه به ارتفاع خود، گونه های مختلف نهال گردو را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر ارتفاع از سطح دریا بیشتر باشد و در مناطق سردسیر باشد، می توانید نهال هایی با مقاومت در برابر بیماری قوی تر مانند گردو ژنوتیپ رویال یا گردو چندلر خریداری کنید. یا مثلا نهال دیرگل دیگر مثل فرنور، گردو کانادایی و غیره ...آنها بیشتر برای مناطق سردسیر مناسب هستند.
در مورد دیررس یا زودرس بودن آن نیز می توان گفت که برخی از واریته ها مانند گردو ژنوتیپ رویال از سال اول کاشت شروع به میوه دادن می کنند که می تواند به طور موثر تصمیم به خرید نهال و کاشت بگیرد. بهترین زمان کشت نهال گردو از اواخر فصل پاییز تا اواخر اسفند می باشد.

مراحل خرید و استعلام قیمت نهال گردو:

قبل از خرید نهال گردو باید آن ها را بررسی نمایید، در صورت عدم تطابق آن ها از خرید آن خودداری کنید. علائم آسیب یکی از موارد بسیار مهم است و اگر در نهال گردو علائم آسیب دیده شود خرید آن فایده ای ندارد. استرس به دلیل از بین رفتن خاک اطراف نهال هنگام جدا شدن در نهال ایجاد می شود. اگر نهال مورد نظر شما دارای این علامت باشد، نهال را نمی توان انتقال داد و در مناطق دیگر کاشت.

اقدامات قبل از خرید نهال گردو:

بررسی تنه نهال ها نیز بسیار مهم است. شما باید نهال را از ظرف خارج کنید، سپس جعبه پلاستیکی را بردارید و آن را به دقت بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ اثری از آفت یا زخم روی تنه نهال وجود ندارد.ر

شاخه های نهال گردو رو بررسی کنید:

بررسی شاخه ها از دیگر نکات مهم قبل از خرید نهال گردو است. شاخه ها نباید آسیب ببینند و برگ های زیادی روی آنها نباشد.دلیل آن این است که وجود برگ های زیاد باعث می شود نهال ها برای تغذیه به انرژی بیشتری نیاز داشته باشند. انرژی یعنی تغذیه. در نتیجه نهال قادر به رشد کامل نخواهد بود زیرا تمام انرژی خود را صرف برگ های زیاد خود کرده است. رابطه بین تنه و ریشه نیز مهم است. این رابطه باید بسیار قوی باشد.

ریشه و برگ نهال گردو را بررسی کنید:

رنگ برگ ها را با دقت مشاهده کنید، زیرا برگ های زرد و خشک روی نهال ها نشان دهنده بیماری هستند. بنابراین از خرید نهال گردو در این موارد خودداری نمایید. بررسی ریشه نهال گردو نیز مهم است. ریشه ها باید یکنواخت، قوی و پایدار باشند. به عنوان مثال، وجود تنها یک یا دو ریشه اصلی نشان دهنده عدم ثبات گیاهچه در هنگام کاشت است.
در کل، حتی اگر تمام بررسی های مورد نیاز را انجام داده باشید، باز هم باید از فروشنده نهالستان اطلاعات بخواهید. به عنوان مثال، اطلاعاتی در مورد خاک و آب و هوا که نهال ها برای رشد به آن نیاز دارند. به همین دلیل هنگام خرید نهال گردو حتما نهالستان معتبری مانند رویال نهال را انتخاب کنید که نهال های سالم تایید شده را برای فروش ارائه می دهد.

صحبت آخر در مورد خرید نهال گردو:

آنچه در اینجا به آن می پردازیم مراحل خرید نهال گردو است. پرورش نهال یک تجارت اقتصادی و سودآور برای باغداران است. این به دلیل شرایطی است که نهال گردو دارد. نهال ها در شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم هستند و به همین دلیل کشت گردو یکی از محبوب ترین فعالیت ها در بین کشاورزان است.
اما در خرید این نوع نهال باید به چند نکته توجه کرد.شرایط آب و هوایی مناسب برای نهال ها و خاکی که نهال ها برای رشد موفق نیاز دارند را در نظر بگیرید. البته همانطور که قبلا گفتیم بررسی ظاهر نهال قبل از خرید یکی از مواردی است که باید به آن توجه کنید. بررسی تنه، ریشه و برگ نهال گردو یکی از مواردی است که قبل از خرید نهال گردو باید بررسی شود.
در آخر باید بگوییم بالا رفتن دلار باعث میگردد شما محصولات را به قیمت دلار در بازار عرضه کنید پس بالا رفتن قیمت دلار تاثیر منفی در این زمینه نداشته و بلکه مثبت می باشد.

نهال گردو را با بهترین قیمت فروش از رویال نهال تهیه کنید برای خرید نهال گردو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید

تاثیر افزایش قیمت دلار بر قیمت نهال گردو

جستجو در سایت