آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

بهترین نهال گلابی

بهترین نهال گلابی

بهترین نهال گلابی:

گلابی یکی از میوه هایی است که در کشور ما و سایر نقاط جهان طرفداران زیادی دارد و کشت آن در اکثر کشورها امکان پذیر است. علاوه بر این، این میوه ها به شرایط و مراحل نگهداری پیچیده ای نیاز ندارند. به همین دلیل اکثر کشاورزان و باغداران، تمایل به پرورش بهترین نهال گلابی دارند.

اگرچه مراحل کاشت و پرورش نهال گلابی نسبتاً آسان و به دور از سختی ها و مشکلات فراوان است، اما از طرف دیگر؛ انتخاب و خرید بهترین درخت گلابی بسیار مهم و حیاتی است. به همین دلیل در زیر به انواع بهترین نهال گلابی اشاره شده و هر یک توضیح داده خواهد شد.

نهال گلابی درگزی از مرغوب ترین ارقام:

این نوع نهال گلابی ;. مخصوص خراسان شمالی است و یکی از ویژگی های آن حالت رشد عمودی آن است. علاوه بر این، شاخ سبز کشیده ای دارد. از ویژگی های بارز نهال گلابی درگزی سلول های سنگی آن است. ضمناً میوه گلابی به دست آمده از این نوع نهال کمی گرد بوده و شکل آن مانند سایر انواع میوه گلابی نیست.

این نوع بهترین نهال گلابی در قسمت ها و مناطقی که سرما وجود ندارد به نام سرمای بهاره کشت می شود.نهال گلابی درگزی جزو نهال های زودگل طبقه بندی می شود.

نهال گلابی آنجو، بهترین نهال گلابی برای فروش در بازار روزانه:

این مدل نهال گلابی یکی از ارقام 30 ساله در دسته بومی ایران است و با توجه به مواردی مانند سرما و خشکسالی در گروه نیمه محصولات طبقه بندی می شود. از جمله خصوصیات نهال گلابی آنجو می تواند به آبیاری زیاد و غرقابی بسیار حساس باشد. در ضمن اگر میزان رطوبت زیاد باشد نهال گلابی آسیب می بیند.

این نوع نهال گلابی را نمی توان در مناطقی که از خاک های آهکی و سنگین بهره می برد کشت کرد. در پایان باید به قیمت مناسب محصولات درخت گلابی آنجو اشاره کنیم.

نهال گلابی اسپادانا بهترین نهال گلابی برای تولید با کیفیت ترین محصول:

یکی از بهترین نهال های گلابی گونه اسپادانا است. این نهال از گونه های ترمیم شده و پرورشی است که از سال دوم کشت شروع به میوه دهی می کند و در شهریورماه برداشت می شود. منشا اولیه این نمونه از بهترین نهال گلابی چین است.

این نهال گلابی قادر است مقاومت خوبی به خشکی نشان دهد. به این دلیل؛.می توان آن را در مناطق گرم و خشک کشت کرد. اما او به سرما بسیار حساس است. از مزایای گلابی به دست آمده از نهال اسپادانا می توان به طعم خوب و قیمت ارزان آن اشاره کرد.

نهال گلابی بیروتی، یکی از بهترین انواع گلابی:

این نهال گلابی با کیفیت بسیار بالا؛. از بازار خرید و فروش مطلوبی بهره مند بوده و در عین حال که زودرس است، از نوع تابستانی و بسیار شیرین است. البته برای شیرین شدن در حد استاندارد عالی و مطلوب باید روند رشد و نمو خود را به خوبی طی کنند تا به بلوغ برسند. شما می توانید این نوع از بهترین نهال گلابی را با قیمت ارزان تهیه کنید.

نهال گلابی مشو یکی از بهترین نهال گلابی:

درخت گلابی مشو در برابر سرما و یخبندان مقاوم است و کیفیت بسیار بالایی دارد و در عین حال طعم لذیذی نیز دارد. پوست او صاف و سبز است. زمانی که گلابی ها می رسند، آبدار و شیرین هستند و بافتی صاف با رایحه ای دلپذیر و جذاب دارند.

زمان مناسب برای برداشت این گلابی بسیار مهم است. این موضوع به این دلیل مهم است که در زمان رسیدن، سقوط می کنند. با توجه به مشخصات توصیف شده، نهال مشو یکی از ارقام بهترین نهال گلابی در کشور ما می باشد.

نهال گلابی شاه میوه، یکی از بهترین نهال گلابی:

این نهال مرغوب در اصل خاستگاه آن ایران بوده و از آنجایی که باغداران و خریداران نگرش مثبتی نسبت به آن نشان داده اند، بازار فروش بسیار خوبی دارند. از ویژگی های بهترین نهال گلابی شاه میوه می توان به پوست لطیف، رنگ سبز و رایحه آن اشاره کرد.

به علاوه گوشت آن مانند پوست آن سفید است و از سال دوم یا سوم کشت قابل برداشت است. اگر می خواهید نهال هایی با قیمت ارزان تا متوسط تهیه کنید، درخت گلابی شاه میوه را توصیه می کنیم.

نهال گلابی جنگلی، یکی از بهترین نهال گلابی:

این نوع نهال گلابی منحصر به ایران است و میوه های برداشت شده از آن نسبت به سایر انواع گلابی کوچکتر است. البته درخت گلابی در جنگل شبیه مدل های دیگر است. از ویژگی های گلابی به دست آمده از نهال گلابی جنگلی می توان به آبدار و شیرین بودن محصول اشاره کرد. نهال گلابی جنگلی از بهترین درختان گلابی که دارای دانه های سنگی بوده و به رنگ زرد نیز می باشد.

نهال گلابی نطنز نمونه ای خاصی از بهترین نهال گلابی است:

این نوع نهال گلابی نیز اصالت ایران را دارد و خودباروری ندارد. به این دلیل؛. فرآیند گرده افشانی باید برای آن انجام شود. نهال گلابی نطنز از عملکرد بالایی برخوردار بوده و نمونه اقتصادی می باشد.

محصول نهال گلابی را می توان در آخرین ماه تابستان یعنی شهریور ماه برداشت کرد. اما باید در نظر داشت که برای بهره وری باید هر سال به صورت کاملا حرفه ای و مناسب هرس شوند.

نهال گلابی پایه کوتاه بهترین نهال گلابی برای کاشت و سوددهی:

این نوع نهال گلابی یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین ها در کشور ما می باشد و در دسته ارقام اقتصادی نیز قرار می گیرد. مقاومت خوب در برابر سرمای زمستان و رشد یکنواخت روی شاخه های درخت گلابی از ویژگی های نهال گلابی پایه کوتاه است.

نهال گلابی سیبری، تولید کننده بهترین گلابی ها:

نوع دیگری از نهال گلابی که در اصفهان می روید که به نهال گلابی اصفهان نیز معروف است. شاخه های قهوه ای و میوه های گرد، آبدار و ترد از ویژگی های این نهال درخت گلابی است.علاوه بر ویژگی های ذکر شده، از محصولات این نوع بهترین نهال گلابی برای تهیه کمپوت استفاده می شود و در اواخر مهرماه با عملکرد بسیار خوبی برداشت می شود. به همین دلیل نهال درخت گلابی اصفهانی یا نهال گلابی سیبری یکی از بهترین نهال های گلابی ایران محسوب می شود.

نهال گلابی سردرودی یکی از بهترین درختان گلابی است:

این نهال گلابی به نام تبریزی نیز شناخته می شود. نهال گلابی تبریزی، دم بلند و کشیده، بیشتر در آذربایجان کشت می شود. میوه های گلابی در روزهای اول پاییز از آنها برداشت می شود و با رسیدن گلابی دم آن سیاه می شود. در مورد رنگ میوه باید توجه داشت که به رنگ سبز با لکه های صورتی است.

نهال گلابی سیف تبریزی؛ بهترین نهال گلابی برای بیشترین تولید محصول:

این نوع نهال درخت گلابی نیز مختص تبریز است. شاخه ها و رشد آنها عمودی و کشیده است. این نهال یکی از بهترین نهال های درخت گلابی است و نسبت به کم آبی بسیار متحمل است. اگر داخل میوه گلابی حاصل از این نهال در مسیر هوای مستقیم قرار گیرد به سرعت قهوه ای می شود.

نهال گلابی دم کج:

این نوع از بهترین نهال گلابی، دم بلندی دارد و در زمان رسیدن این دم کج است و به نهال گلابی دم کج معروف است.برگ های نهال گلابی به این شکل کوچک بوده و از شاخه ها و پوست قهوه ای رنگ بهره مند است. میوه گلابی از این نهال ها. کوچک است و رنگ های سبز و زرد دارد. از ویژگی های مهم نهال گلابی قیمت ارزان و زود بازده آن است.

بهترین نهال گلابی، نهال گلابی فلسطینی:

این نهال گلابی از چندین ویژگی بهره می برد. رنگ پوست آن زرد روشن و میوه های آن درشت و به رنگ قرمز و گوشت سفید است. در مورد شکل گلابی به دست آمده از این نهال باید گفت گرد و کشیده و در عین حال طعم شیرینی دارد. در اواسط تابستان این گلابی قابل برداشت است و نهال گلابی فلسطینی ارزان قیمت است.

نهال گلابی تاشکندی:

این نوع از بهترین نهال گلابی بیشتر در استان خراسان وجود دارد، اگرچه کشت آن با آسیای مرکزی مرتبط است. از جمله ویژگی های این نهال درخت گلابی مقاومت بالای آن در برابر آفاتی مانند آتشک است. به این دلیل؛. گلابی های به دست آمده از این نوع نهال نگهداری راحت و آسان است و در عین خوش طعم بودن از گوشتی لطیف و بدون دانه سنگ بهره می برد.

نکته اینجاست که این نهال گلابی بسیار کمیاب است و یکی از بهترین انواع نهال گلابی به حساب می آید.

نهال گلابی بارتلت بهترین نهال گلابی با بهترین محصولات:

این نهال گلابی بومی انگلستان است و درختی کوچک با برگ های سبز تیره و چرمی دارد. در حالی که؛. رنگ پوست میوه های آن سبز است و پس از رسیدن زرد می شود. اگر پوست میوه رو به نور خورشید باشد قرمز می شود. این نهال گلابی ارزان و مقرون به صرفه است و در اواخر شهریور ماه برداشت می شود.

نهال گلابی دوشس یکی از بهترین نهال گلابی در موقعیت های فروش:

این نوع نهال گلابی، کیفیت بسیار بالایی دارند و زمان برداشت آنها از اواسط تابستان تا پاییز است. میوه گلابی که از آن به دست می آید اندازه بزرگ و رنگی نسبتاً زرد تا سبز دارد. از دیگر ویژگی های نهال گلابی دوشس می توان به رشد عمودی، درخت بلند و شاخه های متعدد اشاره کرد.

بهترین نهال گلابی

جستجو در سایت