آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

با نهال گردو میلیاردر شوید

با نهال گردو میلیاردر شوید

نهال گردو یکی از نهال هایی بوده است که از زمان های قدیم کشاورزان و باغداران از کشت آن بهره زیادی می بردند، اما از آنجایی که اکثر درختان گردو را می توان در مناطق نیمه گرمسیری یا نیمه گرمسیری کشت کرد، کشاورزان همیشه با مشکلاتی مواجه هستند.

کارشناسان رویال نهال با سال ها تحقیق و تجربه نهال گردو را تولید کرده اند که تمامی مشکلات کشاورزان و پرورش دهندگان را برطرف کرده است، در ادامه می خواهیم یک نهال گردو مناسب برای اکثر اقلیم های ایران را به شما معرفی کنیم که در ارتفاع 300 تا 3200 از سطح دریا و تنها نهالی است که مقاومت بالایی در برابر سرما دارد. شکی نیست که این نهال گردو را می توان درختی سودآور نامید و با توجه به مزیت های این نهال گردو نسبت به سایر ارقام های گردو دیگر، با خرید و پرورش آن میلیاردر خواهید شد.

اگر زمینی را دارید و به فکر راه اندازی باغ گردو هستید و می خواهید گردوی پرمحصول، زودبازده و مقاوم به سرما بکارید، گردو رویال تیپ 7 را به شما معرفی می کنیم.

گردو ژنوتیپ رویال تیپ ۷ (گردوی پول ساز) نوعی نهال گردو است که در ارتفاع ۳۰۰ تا ۳۲۰۰ از سطح دریا قابل کشت است.نهال های دیگر در ارتفاعات بالای 1500 متر نمیتوانند سرمازدگی و خشک شدن را تحمل کنند، اما نهال های ژنوتیپ رویال دیرگل و در برابر سرما مقاومت بالایی دارند، در ادامه به معرفی و مزایای نهال گردو ژنوتیپ رویال تیپ 7 می پردازیم.

معرفی گردو ژنوتیپ رویال:

گردو سردسیری یا گردو ژنوتیپ رویال یکی از ارقام خاص شرکت رویال نهال است که با اصلاح ژنتیکی از معایب آن کاسته و به مزیت هایی تبدیل شده است. لازم به ذکر است که هیچ گونه دستکاری ژنتیکی در این نهال گردو انجام نشده و نهال گردو به صورت ارگانیک اصلاح شده است. یکی از خصوصیات این گونه گردو خود گرده افشانی است. مقاومت در برابر بیماری ها و آفات، باردهی جانبی، طول عمر بالای 100 سال، بیش از 60 درصد مغز، چربی بالا، مقاومت در برابر سرمای بهاره و زمستان، زود خزان، دیرگل، سازگاری با آب و هواهای مختلف، باردهی جانبی و خوشه ای و .... و شکل میوه این گردو بیضی شکل و شروع میوه در سال اول کاشت از ویژگی های این نهال گردو است.

بزرگترین گردو از نظر اندازه و درصد مغز بیش از 60 درصد و درصد چربی آن مربوط به ژنوتیپ رویال است.به دلیل ظاهر خوب، طعم خوب و بازارپسندی ژنوتیپ، فروش آن تضمینی بوده و سود حاصل از فروش این نوع گردو بالاست. گردو ژنوتیپ دارای مغزهای سفید با طعم و عطر منحصر به فرد و کمیاب است.

با نهال گردو میلیاردر شوید

آب و هوای مناسب برای رشد نهال گردو ژنوتیپ رویال:

نهال گردو ژنوتیپ رویال در اکثر آب و هوای نیمه گرمسیری، معتدل، سردسیری و کوهستانی به خوبی رشد می کند. هیچ گردویی چنین ظرفیتی برای یازگاری ندارد. این گردو در برابر سرمای بهاره مقاومت زیادی دارد و بسته به منطقه رویش از اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت شروع به گلدهی می کند. هیچ گردویی، به جز ژنوتیپ، نمی تواند جوانه بزند و پس از انجماد دوباره جوانه بزند. این مزیت آن را به مهره ای مناسب برای مناطق سردسیر تبدیل کرد.

خاک مناسب برای گردو ژنوتیپ رویال، لومی شنی است و با توجه به اینکه خاک کشاورزی در اکثر نقاط ایران حاصلخیز و مناسب برای کاشت نهال است، در اکثر مناطق ایران خاک مناسب برای کشت ژنوتیپ ها وجود دارد. این گردو در خاک های رسی، گچی و نیمه شور به خوبی عمل می کند.

گردوی ژنوتیپ رویال تیپ 7 گردوی اختصاصی شرکت رویال نهال است که نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه نیز شناخته شده است، بسیار پرفروش و پرطرفدار در آسیاست، ژنوتیپ رویال محبوبی که حتی صادرات نیز دارد. مزایای زیادی دارداز جمله ویژگی هایی که نشان دهنده برتری گردو ژنوتیپ نسبت به سایر گردوها است به اختصار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شکوفه های اولیه آن علاوه بر دیرگل بودن، آن را از سرمای زمستان محافظت می کند.

بسیار مقاوم به سرما مخصوصا در مناطق کوهستانی (سرد زمستانی)

باردهی از سال اول کاشت و عملکرد بالا نسبت به سایر انواع گردو (بسیار پربار)

شکل گردو بسیار بزرگ است (فروش آن شگفت انگیز است)

درصد مغز زیاد است، حدود 70-75 درصد و درصد چربی و روغن زیاد است

پوست آن کاغذی است اما نه آنقدر نازک که توسط پرندگان آسیب ببیند

کوتاهی درخت گردو ژنوتیپ رویال (نهایت رشد 4.5 تا 4.5 متر است)

با نهال گردو میلیاردر شوید

اندازه باردهی گردو ژنوتیپ رویال:

نهال های گردوی ژنوتیپ رویال در سال اول شروع به میوه دادن می کنند و در سال سوم انواع دیگر گردو شروع به میوه دادن می کنند. عملکرد گردو رویال در اوج تولید حدود 10 تن در هکتار است در حالی که سایر محصولات به 5 تن در هکتار می رسد.

رکورد بیشترین تولید گردو در خاورمیانه متعلق به ژنوتیپ رویال تیپ 7 است. با توجه به توضیحات، اگر می خواهید میلیاردر شوید و باغی بسازید که میوه های آن مانند طلا است، گردو رویال تیپ ۷ را به شما پیشنهاد می کنیم.خرید نهال با شناسنامه و گواهی اصالت و سلامت فقط از موسسه معتبر و مجاز از سازمان جهاد کشاورزی رویال نهال امکان پذیر است.

چرا باغ گردو احداث کنیم؟

باغ گردو نسبت به سایر میوه ها مزایای زیادی دارد، نهال گردو نسبت به سایر میوه ها بسیار ارزان است و رشد و نگهداری آن آسان است، از طرفی گردو نسبت به انواع دیگر میوه ها در برابر آفات و بیماری ها مقاوم تر است. موضوع مقاومت در برابر بیماری ها بسیار مهم است زیرا هر ساله خسارت های زیادی از حشرات و بیماری ها در باغ ایجاد می شود که زحمات چندین ساله باغدار را هدر می دهد. بنابراین کاشت گردو با نهال های مقاوم در برابر آفات و بیماری ها اقدامی بسیار هوشمندانه و اقتصادی خواهد بود.

خرید نهال گردو با شناسنامه و گواهی اصالت و سلامت فقط از موسسه معتبر و مجاز از سازمان جهاد کشاورزی رویال نهال امکان پذیر است.این مجموعه با ارائه فاکتورهای ثبت شده، اصالت و کیفیت نهال های تحویلی به مشتریان را تضمین می کند، پس با خیال راحت از این مجموعه خرید کنید.

نهال گردو را با بهترین قیمت فروش از رویال نهال تهیه کنید برای خرید نهال گردو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید

با نهال گردو میلیاردر شوید

جستجو در سایت