آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

باغداری نوین با خرید نهال از رویال نهال

باغداری نوین با خرید نهال از رویال نهال

لذت باغداری نوین را با خرید نهال از نهالستان رویال نهال تجربه کنید

با شروع فصل زمستان و بهار باغداران زیادی به فکر کاشت نهال و جایگزین کردن نهال های جوان به جای نهال های پیر و بی بار می افتند. بسیاری از افراد هم به فکر احداث باغستان رویایی خود هستند. تمام این افراد به دنبال مرجعی معتبر برای خرید نهال هستند تا بتوانند با خیالی آسوده از کیفیت نهال ها، سرمایه گذاری در این زمینه را انجام دهند.

رویال نهال همان مرجع معتبر فروش نهالی است که به دنبال آن می گردید. این نهالستان با سابقه 30 ساله در زمینه کاشت انواع نهال های مثمر و غیر مثمر، فروش انواع نهال های لیبل دار، سالم و سرحال را با قیمت های فوق العاده برای باغداران انجام می دهد. فرقی ندارد که می خواهید باغستان خود را در کدام منطقه کشور احداث کنید؛ زیرا رویال نهال برای تمام نقاط کشور با هر اقلیم و آب و هوایی، نهال های مخصوص به آن به منطقه را دارد.

رویال نهال انتخابی مطمئن برای خرید نهال است؛ چون تحت نظر جهاد کشاورزی فعالیت می کند و تمام نهال های آن از این سازمان تأییدیه های لازم را دارند. کارشناسان رویال نهال در طی 30 سال فعالیت در زمینه کاشت انواع نهال، به تجربه های بی نظیری در این زمینه دست یافته اند که آن را به صورت رایگان در اختیار باغداران قرار می دهند تا نقش کوچکی در سربلندی و موفقیت آنان داشته باشند؛ پس همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید.

فروش تجاری ترین ارقام نهال در رویال نهال

آرزوی هر باغداری برداشت محصولی فراتر از انتظار است. با خرید نهال از رویال نهال این امر دیگر آرزو نیست و در آینده ای نزدیک به واقعیت تبدیل می شود؛ زیرا رویال نهال، نهال های معمولی به شما نمی فروشد. تمام نهال های موجود در این نهالستان از بهترین ارقام تجاری در دنیا هستند و باردهی فوق العاده ای دارند. بسیاری از این نهال ها باردهی خود را در سال اول پس از کاشت آغاز می کنند و به باغداران این امید را می دهند که در آینده ای نزدیک قرار است باردهی فوق العاده ای داشه باشند.

باردهی نهال هایی که از رویال نهال خریداری می کنید، قطعی است؛ در غیر این صورت می توانید تمام هزینه ای که برای خرید نهال صرف کرده اید را از رویال نهال پس بگیرید. باردهی نهال های تجاری 2 برابر ارقام معمولی است؛ پس اگر ظرف مدت 2 سال سود زیادی نصیب شما شد، تعجب نکنید.

کشور ما با دارا بودن اقلیم مناسب برای کاشت بسیاری از محصولات باغی پرطرفدار در دنیا مناسب است؛ پس این فرصت را غنیمت شمارید و با خرید نهال و تولید این محصولات، ثروت زیادی برای خانواده خود جمع کنید. اگر می خواهید تجاری ترین نهال های دنیا را بکارید، پیشنهاد رویال نهال خرید ارقام زیر است:

باغداری نوین با خرید نهال از رویال نهال

گردو ژنوتیپ رویال؛ انتخاب اول مناطق معتدل و سردسیر

در میان تمام واریته های درخت گردو که 32 رقم آن در رویال نهال موجود است، گردو ژنوتیپ رویال جایگاه ویژه ای دارد. این نهال برای اولین بار توسط رویال نهال تولید شده است و فقط هم در همین نهالستان به فروش می رسد. باردهی ژنوتیپ رویال 2 برابر ارقام خارجی است و کیفیت میوه آن نیز بسیار بیشتر از سایر نهال ها است. گردو ژنوتیپ رویال اولین نهال گردو خود گرده افشان بوده و در برابر آفات نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

نهال بادام پیوندی تولید شده در نهالستان رویال نهال

نهال بادام بهترین نهال برای زمین های کم آب و آهکی است و باردهی بسیار زیادی در این مناطق دارد. میوه این نهال خواص فوق العاده ای دارد و فرآورده های زیادی از آن به دست می آید. تقاضای تولید بادام در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد؛ البته نه هر بادامی! کشورهای خارجی تنها برای بادام های درشت، پرروغن، شیرین و باکیفیت پول می دهند.

بادام رویال نیز برای اولین بار توسط مهندس آرمین قاسمی در رویال نهال تولید شده است و برای کاشت و پرورش در مناطق سردسیری و گرمسیری بهترین گزینه است. بادام های تولید شده توسط این نهال بسیار درشت هستند و مقاومت خوبی در برابر بادهای گرم تابستان و یخبندان زمستانی دارند. این واریته از نهال بادام برخلاف سایر نهال ها بادام خودگرده افشان هست.

دانه های یاقوتی انگور حاصل نهال های باکیفیت رویال نهال

در کشور ایران بیش از 80 رقم نهال انگور تولید می شود که هر کدام از آن ها ویژگی های متفاوتی دارد و برای کاشت در منطقه ای مختلف، مناسب است. نهال انگور یکی از پرطرفدارترین نهال ها در دنیا است؛ زیرا میوه این نهال علاوه بر تازه خوری، مصارف بسیار زیادی دارد. تمامی قسمت‌های انگور اعم از برگ، غوره، میوه و سایر فرآورده‌ های آن به عنوان منبع غذایی انسان مورد استفاده قرار می گیرند؛ به همین دلیل کاشت این نهال ارزش اقتصادی زیادی برای باغداران به همراه دارد.

نهال زردآلو؛ پیشنهاد ویژه رویال نهال

محققان و مهندسان رویال نهال با حذف صفت هایی که باعث آسیب پذیری نهال زردآلو به سرما و یا بیماری می شود، توانسته اند به واریته ای جدید به نام زردالو عسگرآباد دست یابند. این نهال دیرگل است و برای کاشت در مناطقی که سرمای بهاره دارند، بهترین و پربارترین نهال محسوب می شود. این نهال از سال دوم باردهی خود را آغاز می کند؛ بنابراین نیاز نیست برای برداشت محصول، سال های زیادی صبر کنید.

باغداری نوین با خرید نهال از رویال نهال

خرید از رویال نهال انتخابی مطمئن برای شما

نهال های موجود در رویال نهال تنها به همین ارقام یاد شده منتهی نمی شود. تمامی نهال های مثمر غیر مثمری که قابلیت کاشت در کشور را دارند، با قیمت بسیار مناسبی در رویال موجود هستند. تمامی این نهال ها دارای گواهی سلامت، تاییدیه از جهاد کشاورزی، شناسنامه دار و لیبل دار هستند. نهال گردو دیرگل در این مجموعه تنها به قیمت 80 هزار تومان و نهال بادام تنها به قیمت 30 هزار تومان خدمت باغداران عرضه می گردد(حداقل فروش 50 اصله)

شما باغداران عزیز می توانید برای خرید نهال و دریافت مشاوره رایگان در خصوص کاشت آن ها و میزان سرمایه مورد نیاز برای احداث باغستان های سودآور با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید. کارشناسان نهالستان رویال نهال به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

باغداری نوین با خرید نهال از رویال نهال

جستجو در سایت